Обговорення бані

Тема у розділі 'Колектор', створена користувачем scirocco, 19 кві 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Тут можна висловити свої доведення щодо коректності/некоректності дій, пов'язаних з баном учасників.
     
  2. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: Обговорення бані

    http://volkswagen.lviv.ua/forum/banlist.php

    Додано через 1 хвилину
    За що Пол опинився в бані? Я не знайшов нічого поганого в його дописах
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    Відповідь: Обговорення бані

    і я шось нерозумію за що Пол в бані
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Обговорення бані

    підстава тут

    Додано через 1 хвилину
    за бардак
     
  5. peGas

    peGas Аксакал

    Авто:
    Peugeot 307 2.0 XS '05
    Клубна карта:
    000008
    Відповідь: Обговорення бані

    свабоду юрію детачкіну!!!!!! (бережись автомобіля)(с)

    нда.... +1 не розумію за шо пола в баню
    кучмізм якийсь
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Pioneer

    Pioneer Місцевий

    Авто:
    Колись був Passat B5 1.9 TDI 123к.с., Hameleon metalic blue, DLS audio acoustic, Start Tuning...
    Клубна карта:
    000055
    Відповідь: Обговорення бані

    Маячня якась, взяли заніщо забанили я небачив там ні мату ні чого такого за що можна забанити!!! Але це тільки моя думка!
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    Відповідь: Обговорення бані

    сводобу Полу ! ! !
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Бейліс

    Бейліс Місцевий

    Авто:
    BMW 320I M50 Vanos 96р.
    Відповідь: Обговорення бані

    свободу! Полу! ато наїдем нерозрахуєтесь!
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. KIT

    KIT Аксакал

    Авто:
    ВАЗ 21013
    Клубна карта:
    0011
    Відповідь: Обговорення бані

    Бугага, оце у вас правила )))
    За те все що я натворив на форумі - мені дали тіко попередження бану, а Полу ні за що зразу бан.
    Наш суд самий гуманний суд у світі ))))
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. ZET

    ZET Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.6RF 2E 1990
    Клубна карта:
    000405
    Відповідь: Обговорення бані

    зря ти то написав , зара ше ти будеш в бані )))

    P.S. свободу Полу !!!
     
  11. KIT

    KIT Аксакал

    Авто:
    ВАЗ 21013
    Клубна карта:
    0011
    Відповідь: Обговорення бані

    А я не боюсь їх, забанять - і ГУД БАЙ. гг
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Обговорення бані

    Для тих хто дивується - велкам сюди

    Додано через 1 хвилину
    А не простіше задуматися, як зробити так, щоби всі поважали твої дописи і ніхто не банив? Чи легше накакати і втекти :)? А до того же й тим хвалитися :)

    Додано через 3 хвилини
    Буквально за 2 дні святкуватимемо звільнення колеги з банної неволі! Це буде День Чистого Пола. Дозволь людям свято!
     
  13. KIT

    KIT Аксакал

    Авто:
    ВАЗ 21013
    Клубна карта:
    0011
    Відповідь: Обговорення бані

    Ніхто і не каже, що так легше, чи ні. Я сказав, що не боюсь бану - тим самим виразив, що якщо комусь не подобаються мої дописи (а частше це через дідівщину, яка була згадана, тепер ув"язненим, Полом) і мене забанять - то Гуд Бай. Я не буду підлаштовуватись чи втікати з форуму як Пегас і Піонер. :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Обговорення бані

    Зможеш довести існування такого явища тут? Але аргументовано, без емоцій.
     
  15. KIT

    KIT Аксакал

    Авто:
    ВАЗ 21013
    Клубна карта:
    0011
    Відповідь: Обговорення бані

    Ок, придивись в подальшому як веде себе Травел, МАРТІНІ, Пол.
    До створення цієї теми, ти десь писав - в подальшому банити будем зразу без попередження. Що значить без попередження? Так не можна робити. Треба як мінімум спочатку давати догану або що....
    Он, Мартіні надіслав мені в ПП попередження бану, я тепер 2,3 рази подумаю, а потім напишу.

    Ось тобі аргументовано, без емоцій. Доречі, до своєї поведінки на форумі також придивляйся ;)
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Обговорення бані

    Це до чого? Я ітак дивлюся.
    Так роблять на всіх великих форумах і так буде робитися тут. І як можна а як ні - визначає адміністрація форуму. Якщо є підстави говорити про некоректність дій адміністрації, прошу перерахувати їх а не стверджувати щось пусте.
    Я попередив про тиждень бану. Це догана для всіх флудерів одночасно.
    Мене не цікавить, хто скільки думає, мене цікавить чистий простір, який не містить образ, пустослів'я і тупих беззмістовних дописів, які екстраполюються на загальний імідж форуму.


    Ось це я називаю флудом. Якщо ти вважаєш, що я допустив помилку, ти маєш право вказати на неї, я буду навіть за це вдячний і візьму до уваги на майбутнє. Але якщо ти в формі зауваження без жодної названої підстави комусь радиш слідкувати за своєю поведінкою - ти флудиш і робиш ситуацію конфліктною.

    Наприклад, ти б міг написати:

    На мою думку scirocco повівся неправльно у такому дописі (цитата допису), оскільки він порушив правила етики або загальні правила поведінки на форумах (цитата) у пункті такому-то.

    Це я називаю аргументованим дописом. А розкидуватися пустими зауваженнями в бік мій або будь-кого іншо ти можеш в приватному середовищі, тут я цього не дозволю.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Miha

    Miha Місцевий

    Авто:
    Renault Kangoo 1.5 dci 2005
    Клубна карта:
    000408
    Відповідь: Обговорення бані

    +1
     
  18. DEMO

    DEMO Місцевий

    Авто:
    Kia Cerato 2.0 EX АКПП
    Клубна карта:
    000045
    Відповідь: Обговорення бані

    по-перше: Орест правила в студію це конкретний форум і він мусить мати конкретні правила а не "правила етики або загальні правила поведінки на форумах". Чесно я шукав але не знайшов все зводиться тільки до авторитаризму конкретної людини.

    по-друге:
    На мою думку scirocco повівся неправльно у такому дописі

    Оригінальний допис! Продам кобру, а на фото замість змії якась коробочка. То в ній та кобра? Сушена?
    оригінал тут
    , оскільки він, не описавши свою претензію до оголошення (він повнен був це зробити ако Лютий Адмін), несмішно кепкував з автора теми чим виявив до нього зневагу і посприяв розведення флуду в гілці.

    і шо тепер ?
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. KIT

    KIT Аксакал

    Авто:
    ВАЗ 21013
    Клубна карта:
    0011
    Відповідь: Обговорення бані

    Те що навів ДЕМО дуже доречно, але з іншої сторони, Скірокко, якщо робити як ти кажеш - тут буде сухо, а ми всі живі люди. У всіх є емоції. навіть ти, Маркел та інші що люблять "чистоту" на форумі можуть висловлювати емоції.
    Як Вам завгодно. Та якщо продовжувати таку політику, то люди підуть на однокласники, вконтакті, та інші сайти де не заборонено цього.

    Зверніть увагу - тема "обговорення бані", прошу не вважати це флудом :)
     
  20. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Обговорення бані

    А що ти шукав? Правила етики? Так, це конкретний форум, але від цього правила етики не робляться менш конкретними. Як і норми спілкування, чи правила поведінки в інтернет-компанії.

    Це не відповідає дійсності. Претензії чітко описані. Вони були у цій же гілці і стосувалися некорекної назви теми. Після перейменування перейшли у колектор. Якщо є бажання перечитати, прошу тиснути тут.

    Наклеп. У жодному дописі я не кепкував з автора теми. Наступний наклеп буде баном.

    До перейменування назви гілки зауваження автору не були флудом а пропозицією до дії. Після перейменування все це відійшло у колектор.

    А тепер пояснення закінчилися, розпочався страстний тиждень.
     
Статус теми:
Закрита.

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)