Допоможіть-почала дьоргатись машина,коли давлю на газ (на всіх передачах)

Тема у розділі 'Двигун, підкапотний простір', створена користувачем stealth, 25 кві 2008.

  1. stealth

    stealth Active Member

    Авто:
    VW Golf II gx 1.8i 1987
    Допоможіть-почала дьоргатись машина,коли давлю на газ (на всіх передачах)
    Що це може бути ,де шукати ??????
     
  2. Markell

    Markell Super Moderator

    Авто:
    Mk2 KR
    Відповідь: HELP!!!!

    Дьоргун.
    До кашпіровського звертайся, він поможе по фотографії. Або до ворожки.
    Замахали блін...БУКВИ МОТОРА? Карбюратор/вприск? Після чого почалось? Симптоми конкретні? Може в тебе нога дьоргається, коли на газ нажимаєш.
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: HELP!!!!

    Справді детальніше треба описувати, у даному описі це може бути від цистерни в багажнику до лежачих поліцейських. За некоректну назву теми маєш жовту картку.
     
  4. Topol

    Topol Аксакал

    Авто:
    VW Corrado G60 1990 Police Interceptor 2007 Yamaha R1 2009
    Клубна карта:
    000006
    Відповідь: Допоможіть-почала дьоргатись машина,коли давлю на газ (на всіх передачах)

    По темі до автора - порада - їдь до інжекторщиків. Моя особиста думка - забитий паливний фільтр або дохне бензонасос.

    З.І.
    Хлопаки, все правильно - тільки "Дьоргун" та про кашпіровського - негарно. Образливо імхо для автора, якому ще і до того влупили жовту. Та і якщо чесно не побачив великого зла в темі. Може людина і не знати що таке букви мотора. Не всі ж специ... Я наприклад два роки тому не знав що таке букви мотора...
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Markell

    Markell Super Moderator

    Авто:
    Mk2 KR
    Відповідь: Допоможіть-почала дьоргатись машина,коли давлю на газ (на всіх передачах)

    Добре, по темі:
    -запалювання перевірити, фішку на ДХ, Вв провода на пробой (в темноті перевірити чи не іскрять).
    -свічки (підставити інші).
    -можливі проблеми з сумішшю: забився карб/дозатор, погано працює бензонасос, вмер ДТОР, детальніше можна описати якшо знаєш карб в нього чи інжектор.
    -бензиновий фільтр/срань в баку.
    для початку викрутити свічки і подивитись, по них вимдно чи забідна суміш (невистачає бєнзи, через шо і дьоргається), чи забагата (закопчені/мокрі свічки, тоді переливає).
    Якшо під нагрузкою тільки дьоргається, а на стоячій машині газуєш і все гут, оберти набираються без провалів-тоді 90% бензонасос/фільтр/забита магістраль або дозатор/карб.
    Якшо то мех. вприск, тоді викрутити штуцер подачі бєнзи і перевірити сітку всередині на предмет засмічення, промити дозатор карбклінером, перевірити 0 положення НД, відсутність підсосів повітря в магістралі.
    Якшо Дігіфант, то дивитись регулятор тиску, ДТОР, підсоси невраховані і ДПДЗ.
    Якшо карб, то міг забитись (жикльори), прокладка карб/колектор негерметична і смокче повітря, заїдає заслонка якоїсь з камер.
    Коротше, написати для початку який мотор і яка ситема подачі пального, бо так можна довго гадати, і так купу лишнього понаписував.

    Створювати таку тему це як мінімум неповага до тих, від кого чекаєш відповіді по-суті. Замість того, шо чітко дати можливі варіанти вирішення проблеми (знаючи, шо стоїть на тому гольфі і конкретну суть трабла) треба перебирати можливі варіанти, і все одно в результаті нічого конкретного.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. stealth

    stealth Active Member

    Авто:
    VW Golf II gx 1.8i 1987
    Відповідь: Допоможіть-почала дьоргатись машина,коли давлю на газ (на всіх передачах)

    я дуже перепрошую,але на аватарі я ж вказав 1.8i gx
    і всерівно дякую ,що відгукнулись (хоча і відпісочили)
    дивитись буду завтра
    десь 2-3 місяця тому був в інжектощика-промили бензорозподілювач а потім (на наступний день поміняв паливний фільтр)
    інжекторщик той шо біля галицького перехрестя
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Borman

    Borman Місцевий

    Авто:
    VDub Golf Mk3 AirRide
    Клубна карта:
    000100
    Відповідь: Допоможіть-почала дьоргатись машина,коли давлю на газ (на всіх передачах)

    Stealth, двигун дьоргається коли холодний чи прогрітий???
     
  8. stealth

    stealth Active Member

    Авто:
    VW Golf II gx 1.8i 1987
    Відповідь: Допоможіть-почала дьоргатись машина,коли давлю на газ (на всіх передачах)

    дьоргаэться і холодний і прогрітий
     
  9. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Відповідь: Допоможіть-почала дьоргатись машина,коли давлю на газ (на всіх передачах)

    Схиляюсь до версії з бензонасосом
     
  10. stealth

    stealth Active Member

    Авто:
    VW Golf II gx 1.8i 1987
    Відповідь: Допоможіть-почала дьоргатись машина,коли давлю на газ (на всіх передачах)

    Дуже дивно:машина реагує на погоду - потеплішало -стала менше дьоргатись трохи краще їхати (нєпанятна)
     
  11. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Відповідь: Допоможіть-почала дьоргатись машина,коли давлю на газ (на всіх передачах)

    Поміряй компрессію
     
  12. Borman

    Borman Місцевий

    Авто:
    VDub Golf Mk3 AirRide
    Клубна карта:
    000100
    Відповідь: Допоможіть-почала дьоргатись машина,коли давлю на газ (на всіх передачах)

    Я думаю що проблема в датчику Холла. Він знаходиться в трамблері. Зроби діагностику на комп'ютері. Датчик Холла має 3 дроти які йдуть від датчика через трамблер на з"єднувач який знаходиться на верхній частині трамблера. Так от деякі з цих дротів всередині з часом перетираються і коротять на масу, через що машина конкретно дьоргається.
     
  13. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Відповідь: Допоможіть-почала дьоргатись машина,коли давлю на газ (на всіх передачах)

    Думаю якби датчик холла то двигун ішов би в рознос і на холостих!
    Забита/вмерша форсунка думаю може давати такого ж плану ефект.
     
  14. Yur

    Yur Місцевий

    Авто:
    MAN F2000 19.403 Commander
    Відповідь: Допоможіть-почала дьоргатись машина,коли давлю на газ (на всіх передачах)

    Може і мені ще хтось порадить. Така ситуація сьогодні терміново їхав в лікарню і через деякий час їзди, (двигун прогрітий) на треті передачі машина почала тормозити, тобто нетягне, а стає. Я переключаюся на другу, те саме машина не тягне, першу не тягне, так і заглохла. Завів з пів оберта, на холостих працює ідеально. Включаю першу щоб рушити, глохне. Відкрив капот, позаглядав на карб нічого сутєвого не видно, провід до електроклапана підключений. Завів ще раз, включив задній хід, нормально, першу норма, друга третя тоже. Приїхав в лікарню там зусрів свого швагра. Розповів йому про дану ситуацію, пішли проїхатися. Завів нормально, рушив, друга, газку і тут знов дана ситуація. Таке враження що всі чотири тормозні колодки тримають. Але вже тепер, завести як раніше я не міг, прийшлось зіпхати машину на обочину вручну. Ми позаглядали все інби в нормі а машина не заводьться. Через деякий час (10-15хв) я попробував завести, завелась з пів оберта як і раніше. Холості ідеальні, мотор працює чисто без ривків. Додому потім доїхав без пригод. Правда не знаю як буде взавтра. В чому може бути причина цієї аномалії??? П.С. старався написати як най доступніше і як все було.
     
  15. Borman

    Borman Місцевий

    Авто:
    VDub Golf Mk3 AirRide
    Клубна карта:
    000100
    Відповідь: Допоможіть-почала дьоргатись машина,коли давлю на газ (на всіх передачах)

    Yur
    Колись після заправки на WOG в мене була схожа ситуація. Більше там не заправляюсь і все ОК, правда після того випадку свічки поміняв :-D
     
  16. Markell

    Markell Super Moderator

    Авто:
    Mk2 KR
    Відповідь: Допоможіть-почала дьоргатись машина,коли давлю на газ (на всіх передачах)

    Якшо на ХХ працює добре, а під нагрузкою глюки-подібно на проблеми з подачою пального-дивись бензонасос, фільтр бензиновий. Якщо ж у всіх діапазонах таке стається-я б дивився бабіну, ДХ і контактну групу замка запалювання (тобто в момент глюку коли машина заглохла і не заводиться-перевірити чи є іскра).
     
  17. Yur

    Yur Місцевий

    Авто:
    MAN F2000 19.403 Commander
    Відповідь: Допоможіть-почала дьоргатись машина,коли давлю на газ (на всіх передачах)

    Справа в тому що я заправляюся но ОккО "пульсом" і це не те що вчора заправився і відразу почалися глюки. Бо бензин попався поганий, я на ньому вже проїздив трохи і все було добре.


    Так на ХХ працює ідеально. я вище описав що потім нічого не роблячи, додому доїхав без проблем. то незнаю скоріше що не поступав бензин, але фільтр чистенький, лишається бензонасос, а як його перевірити????
     
  18. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Відповідь: Допоможіть-почала дьоргатись машина,коли давлю на газ (на всіх передачах)

    Було абсолютно точно таке саме тільки не в лікарню їхав а на рибалку ;-) . Що це було - досі незнаю, також схильний до думки з подачею палива (бензонасос). Проте це було 2 роки назад 2 рази, але досі не повторювалося. Перевіряти ти бензонас можеш вже коли в тебе машина наглухо стане і не буде навіть заводитись. Тоді треба його зняти (2 болти на внутрішні шестигранники на 6) - 1 трубку в ємність з бєнзою, а 1 в пусту баклаху. Натискаєш на ричажок і має перекачуватись бєнза з одного стакана в інший. Десь в мануалі писали типу за N натисків має накачати X літрів - можеш пошукати.
    Удачі.
     
  19. Yur

    Yur Місцевий

    Авто:
    MAN F2000 19.403 Commander
    Відповідь: Допоможіть-почала дьоргатись машина,коли давлю на газ (на всіх передачах)

    Дякую Саша. Може справді більше таке не повторитьсяся, а як повториться то буду писати.

    Додано через 1 хвилину
    Але в мене вроді би нема там речажча 98%????
     
  20. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Відповідь: Допоможіть-почала дьоргатись машина,коли давлю на газ (на всіх передачах)

    "Ты суслика видишь?... А он есть!" (С)
    Ричажок є. В тебе стоїть насос кулачкового типу. Колінвал коли крутиться то кулачком б"є по ричажку насоса і насос качає. Якщо ти його знімеш то побачиш що ричажок заходить в мотор тому ти його не бачиш.
    Удачі.
     
    • Подобається Подобається x 1

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)