Не тримає ручной та задній тормоз (барабани)

Тема у розділі 'Двигун, підкапотний простір', створена користувачем Vitali, 7 гру 2009.

  1. Vitali

    Vitali Початківець

    Авто:
    B3 1,8 91р.
    Допоможіть у мене не тримає задній тормоз та ручнік.
    Розібрав задні колесе (було трохи ржавчини - почистив, смазив...).
    колодки майже нові, обі циліндри в нормі.
    можливо десь є якісь клапан що не пропускає тормозну жидкість до задніх колес?
    (b3 1991 p. 1.8 моноінжектор, задні - барабани)
     
  2. rusmaks

    rusmaks Місцевий

    Авто:
    VW T5 1,9 TDI, Golf II 1,6TD JR '84, Passat B4 1,9TDI 1Z '96 - був
    Клубна карта:
    000065
    З чого все почалось?(поступово зникли задні, чи зразу? предні як хапають?) рівень рідини в нормі? може потрібно прокачати (в системі повітря). Напиши більш детальніше.
     
  3. Vitali

    Vitali Початківець

    Авто:
    B3 1,8 91р.
    Почалося з того що я проїхав 600км без зупинки, потім лишив машину на ручніку десь 5 днів. Після цього закипило колодки. (я зняв потім поставив як було).
    рідина в нормі. передні тримають нормально (спочатку хапає колеса з боку шофера потім друге - мені казали що так має бути)
     
  4. igor b3

    igor b3 Початківець

    Авто:
    Passat B3
    Так точно бути не має.Прокачай всю гальмівну систему так як книжка пише(на цьому сайті шукай).І провір тросіки від ручніка.
     
  5. rusmaks

    rusmaks Місцевий

    Авто:
    VW T5 1,9 TDI, Golf II 1,6TD JR '84, Passat B4 1,9TDI 1Z '96 - був
    Клубна карта:
    000065
    Те що передок хапає перший це понятно, а ти коли розбирав барабани ти дивився на циліндри в якому вони стані, можливо вони позакисали(таке буває якщо машина довго стоїть).
    Підійми манжети на циліндриках і подивись в якому вони стані, чи вільно рухаються, чи немає там ржавчини. Якщо вони в нормальному стані, тоді прокачай систему.
     
  6. dima1405

    dima1405 Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3і 1985 Reno Symbol 1.4(16v) 2006
    Якщо в тебе нетримає й ручник навіть після "максимальної" затяжки троса то проблема не в прокачуванні. А в самому механізмі(колодки, барабани)[​IMG]
    Це схема на Гольф 2 можливо в тебе такий самий принцип тому якщо ти непоставив(невірно поставив) позицію 3 то гальм в тебе небуде. Уважно перевір чи правильно зібрав.
    P.S. при завоздушеній системі гальма "ватні", та й як правило гальмують колеса тільки слабо при повному втисканні педалі в полік.
     
  7. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Клапан існує. Називають його "Колдун". Знаходиться на задній балці з двох сторін. Його функція розприділяти тормозні зусилля на задні колеса в залежності від кута нахилу балки відносно кузова. Неремонтопридатний тому на машинах поважного віку його просто викидають і зєднують трубки напряму. Різниця невелика чи з ним чи без. До функціонування ручніка нічого не має.
    Твій ручнік треба відрегулювати. Перше - підтякгуни тросіки з салону регульовочними гайками. Друге як замітив dima1405 відрегулювати "регульовочну шпонку". Коли відрегулюєш ручнік то зад буде набагато краще тормозити при натисканні на педаль.
    Удачі
     
  8. Vitali

    Vitali Початківець

    Авто:
    B3 1,8 91р.
    Вчора прокачав тормоза
    тормозна жидкість виходить нормально лише з переднього лівого та заднього правого колеса. З інших двух жидкість майже не виходить.
    У мене на думку припадає що винний розпределітель....
     
  9. ZUK

    ZUK Початківець

    Авто:
    Джетта 1,3 1987р.в
    Доброго здоровя всім! Хто знає щось про заміну тросів ручника на Джеті 2.Недавно обірвав на лівому і правому колесі (перегнили).Чи складна заміна, і чи підходять від Гольфа 2. Яка взагалі причина гниття?
     
  10. Senia

    Senia Active Member

    Авто:
    VW Jetta II 1.8 GX 87" була
    Fiat Doblo 1.3 MJTD 05"
    В принципі, нічого складного не має, правда займає трохи часу (особливо під час регуліровки "ручника").
    Повинні підходити. Купляв нові до джетти 2.
    Думаю причина одна - старість (нічого нема вічного)!
     
  11. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Очевидно щось десь забилося. не пригадую як цій моделі..задні тормоза сидять на одній трубці чи на двох. Починати треба з головного циліндра. Може він сам в собі качає. В принципі в тормозній системі досить великий тиск і він повинен любий бруд пробити і викинути. Може ти не до прокачав тормоза. Переднє праве точно автономне і мусіло б прокачатись хіба проблема в головному циліндрі. Дивись спочатку туда.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    На якому ФВ чи Ауді задні тормоза сидять на 1-й трубці???
    Ну але ти схоже правий - проблема в ГТЦ

    Взято тут Верніше з Гугловського кеша
     
    Останнє редагування: 16 гру 2009
    • Подобається Подобається x 1
  13. Vitali

    Vitali Початківець

    Авто:
    B3 1,8 91р.
    Дякую вам за підсказки!!! Проблема справді було в центральному тормозному циліндрі. Міняв циліндр, тормоз бомба! Лишилося розібратися з ручніком.
     
  14. vasq3d

    vasq3d Початківець

    Авто:
    GOLF II 1.8 1986р.
    Підкажіть. Треба міняти барабани на гольф 2. Краще купити нові чи бу, які довше послужать?
     
  15. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    треба тільки якщо на старих значна виробітка. Якщо по документації то 1мм це максимальний знос


    Задний барабанный тормоз
    Внутренний диаметр барабана, мм:
    – номинальный
    180
    – предельно допустимый
    181

    Взято тут
     
  16. vasq3d

    vasq3d Початківець

    Авто:
    GOLF II 1.8 1986р.
    Та це я знаю, в себе міряв - 184 мм, такшо їм уже капець повний=) Але незнаю як краще - знайти на шроті чи купити нові?
     
  17. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Ну якщо знайдеш на шроті 180 - то бери на шроті.
    В мене була якась пара БУ барабанів в гаражі, якщо цікавить можу поміряти діаметр.
     
  18. vasq3d

    vasq3d Початківець

    Авто:
    GOLF II 1.8 1986р.
    Глянь, якшо там норм діаметр, посадка під підшипник і різьба на болти - то забрав - би.
     
  19. urbanracer

    urbanracer Початківець

    Авто:
    VW Golf CL 1.8 RP Mono
    хм... була також проблема з ручніком-не тримав взагалі...зробив повну заміну вузлів...циліндрики,колодки,барабани,троси...тепер ручнік тримае гууд...
     
  20. teratino

    teratino Початківець

    Авто:
    Jetta coupe
    всім привіт в мене така біда як напискано тут позиція номер 3 тормозить після того як натиснути педаль в половину що можна з тим зробити чи продається та деталь нова?
    колодки барабани міняв минулого літа
     
    Останнє редагування: 22 тра 2013

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)