Трясеться двигун що робити

Тема у розділі 'Двигун, підкапотний простір', створена користувачем shooter, 14 січ 2010.

  1. shooter

    shooter Початківець

    Авто:
    Passat B2 ’84р. 1,8(DS) 2е2
    Всім привіт в мене проблема з двигуном чомусь почало його підтряхувати і струс проявляється кожних 7-8 секунд на холостих обертах при цьому холості оберти плавають і частенько машина глохне якщо газувати то все нормально і ще одне якщо з горбка торможу двигуном то в вихлопній трубі зь’являються поодинокі голосні хлопки. Був у одного майстра він мені холости хід почистив, але проблема залишилась, то шо трясе це каже що в мене біля штанів прокладка пропускає і затягує холодний воздух тому і трясе, так це чи ні не знаю чекаю Ваших порад.
     
  2. ROS

    ROS Аксакал

    Авто:
    Renault Espace 2.0; Opel Vectra B 1.6; Toyota Celica GTi 1.8; Honda Dio 35; ІЖ Ю; Тула
    Клубна карта:
    000035
    Скажу точно - раннє запалення! перевір стробоскопом
     
  3. shooter

    shooter Початківець

    Авто:
    Passat B2 ’84р. 1,8(DS) 2е2
    а його можливо виставити якщо не рівномірні оберти ?
     
  4. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    в тебе 100% раннє запалення.
    їдь до майстра, виставлять запалювання, тоді регульнуть холості.
     
  5. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    звичайно що виставиться, бо
    а запалення виставляється не на холостому ходу а на 2250 обертах
     
  6. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Запалення провір це не помішає. але думаю в тебе проблема з вприском. Мотор трясе від того що ХХ хід гуляє і треба шукати причину нестабільного ХХ. Мохливо ще й моторні подушки слабенькі і тоді вібрація збільшується. А по ХХ - найперше шукай підсоси повітря, і провір свічки може якась не добре працює.
     
  7. ЙурКь

    ЙурКь Місцевий

    Авто:
    продано
    у знайомого таке зхоже було..то проблеми у контактних проводах ці що на свічках.. тобто якось там з'явилась вода.. після висушки і заприскання туди німецької хімії типу ВеДе40 все стало файно процювати)
     
  8. shooter

    shooter Початківець

    Авто:
    Passat B2 ’84р. 1,8(DS) 2е2
    Дякую за відповіді спробую Ваші поради
     
  9. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Купи на автобазарі тюбик червоного герметика за 8 грн і замаж те місце де ніби то прокладка пропускає - побачиш чи воно чи ні.
     
  10. shooter

    shooter Початківець

    Авто:
    Passat B2 ’84р. 1,8(DS) 2е2
    Сьогодні був в майстра виставив запалення воно дійсно було раннім а прокладку я вже заказав бо вона вже зовсім згоріла і її майже нема, а завтра ще поміняю свічки бо на одній свічці на центральному електроді побачив скол ізолятора
     
  11. ZUK

    ZUK Початківець

    Авто:
    Джетта 1,3 1987р.в
    Привіт всім хто на форумі! В мене на джетті 1,3 МН Карб 2е3 така сама проблема. До сьогодні їздив все було ок. Сьогодні заводжу машину проїжаю 2 км і починається, на холостому мотором трясе, при більших обертах все ніби добре. Витягуючи один за другим ВВ проводи замітив що 3 циліндир непрацює. Поміняв свічки те саме, провода поставив нові те саме 3 циліндир мертвий, Почистив контакти на кришці розподільника ефекту 0. Запалення думаю добре бо машина ще вчора їхала добре. Прокладка під карбом нова поставив 2 тижня тому. Хто що може порадити чи зарадити?
     
  12. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Замокло пыдкапотне і пробиває на массу. Виглядає на те що ВВ дріт цього циліндра пробитий.
    В мене сьогодні та ж фігня тільки гірше - катушка :) почала пробивати
     
  13. ZUK

    ZUK Початківець

    Авто:
    Джетта 1,3 1987р.в
    Я сьогодні поставив дроти ВВ нові. Схоже всього що це прокладка (подушка) карбюратора.Бо коли я рухаю карбюратором на ХХ то обороти нормалізуються.
    Але я дуже здивований тим що я цю подушку міняв протягом 3 місяців 2 рази.
    І вона знову накрилася. Спочатку брав ТОР RAN за 150 грн, потім VAG за 250 грн.
    Незнаю що далі купувати,,,
    Що порадите? Може взяти на шроті в доброму стані, Чи точити залізну пластину і ставити на саморобні прокладки?
     
  14. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Значить в тебе там щось на перикос іде.... провір всі кріплення...
     
  15. ZUK

    ZUK Початківець

    Авто:
    Джетта 1,3 1987р.в
    Там є 4 шпильки які кріпляться до впускного колектора, і 3 болтами кріпиться карбюратор до подушки. Ніяких перекосів при встановленні я не бачив , все лягає на свої місця
     
  16. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Значить щось тягне карбюратор в сторону. Так не буває...навіть найгірша по якості прокладка витримує принаймі рік. Або тобі так співпало ... дві підряд прокладки - брак.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)