Датчик воздухомір

Тема у розділі 'Двигун, підкапотний простір', створена користувачем Шульц, 2 кві 2010.

  1. Шульц

    Шульц Active Member

    Авто:
    VW Golf IV 2.0 (був), Skoda SuperB 1.8Т
    Всім привіт. Я як придбав Гольфа, там світився CHECK, мені відразу сказав попередній власник що це датчик воздухомір, що його можна чистити, а можна поміняти. Чистити мені кажуть на сервісі що нічого не дасть (враховуючи стан датчика, помилка виникне через тиждень знову). Був в магазині, виробник BOSH вартує порядка 800грн, якийсь Китай 300грн. Хто що поралить? Чи може на ШРОТі пошукати? Майстер казав, що якщо взяти зі ШРОТу і поставити на машину, то він через комп. гляне чи має той б/в датчик право на життя...
     
  2. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Залежно який датчик. Їх є декілька типів. Резистивний навіть треба час від часу чистити. Інші практично не чистяться. Подивитися компом чи б/у датчик добрий можна, але то не дає гарантії що він завтра не вийде з ладу. Можна тільки подивитись чи він по факту на зараз працює. Я б рекомендував б/у не ставити бо це один з основних датчиків і від його роботи на пряму залежить розхід бензини і стабільність роботи двигуна, тим більше що б/у завжди лотерея. Невідомо що в тебе за датчик, але можна напевно підібрати з іншої моделі. В типових датчиків майже однакові електричні параметри.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Шульц

    Шульц Active Member

    Авто:
    VW Golf IV 2.0 (був), Skoda SuperB 1.8Т
    Тут Ти правий на всі 100%. Буду копити на новий) І попитаюся може знайдуть якийсь аналог, але дешевший
     
  4. GDM

    GDM Active Member

    Авто:
    VW Transporter T4 2.5 TDI '01 ACV 75 КВт ( 102 к.с.) DXZ Long vehicle
    Недавно теж мав таку ж проблему. Машина абсолютно не хотіла їхати. Поставив новий, тепер все добре.
     
  5. K0t

    K0t Початківець

    Авто:
    Volkswagen sharan 2011


    В мене також була така проблема, але поставив новий оригінал і всеодно чогось нехоче їхати так як має (VW T4 2.5TDI 75kw)
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)