Протокол

Тема у розділі 'Юридичні питання', створена користувачем peGas, 26 бер 2007.

  1. peGas

    peGas Аксакал

    Авто:
    Peugeot 307 2.0 XS '05
    Клубна карта:
    000008
    Комусь проходили протоколи?
    Бо мені ше ні один не прийшов
     
  2. CAT

    CAT Місцевий

    Авто:
    GTI mk6, GTI mk1, Golf mk1
    Відповідь: Протокол

    кажуть шо рідко приходять - там стільки багато справ шо суд не всі розглядає і деякі просто відсіюють.... такшо не переживай:)
     
  3. Бейліс

    Бейліс Місцевий

    Авто:
    BMW 320I M50 Vanos 96р.
    Відповідь: Протокол

    Ти бійся бо принесе тобі поштарка протокол і забуть тебе в тюрму, а машину твою відправлять на вічні муки!:mrgreen:
     
  4. peGas

    peGas Аксакал

    Авто:
    Peugeot 307 2.0 XS '05
    Клубна карта:
    000008
    Відповідь: Протокол

    :smile: :smile: :smile: :smile: :smile:
    як добре шо є люди які мають хороше почуття гумору
     
  5. Бейліс

    Бейліс Місцевий

    Авто:
    BMW 320I M50 Vanos 96р.
    Відповідь: Протокол

    Хто сміється, той довго живе!
     
  6. peGas

    peGas Аксакал

    Авто:
    Peugeot 307 2.0 XS '05
    Клубна карта:
    000008
    Відповідь: Протокол

    і я так кажу
     
  7. Pol

    Pol Super Moderator

    Авто:
    VW POLO ClassiC 1.6 98 (1F)
    VW Transpotrer T6 2.0 15
    протоколи насправді приходать якщо з іншої області то приблизно 6 місяців опосля, а якщо зі львова то 2-3 місяці опосля, правда вони то по дарацки роблять.
    присилають бумажку явитись за якоюсь там адресою якогось там числа.Чого і для чого не пишуть.
    ти приходиш а вони знаходять тебе по своїх картотеках і виписують тобі суму і рахунок по якому платити.
    на моє запитання чому не можна було мені замість тої бумажки прислати номер рахунку і суму і за що я маю оплатити, вони сказали що така процедура.

    та і вони працюють з 10 але раньше 10-30 там нікого нема. Дуже совісні бережуть роботу.
     
  8. peGas

    peGas Аксакал

    Авто:
    Peugeot 307 2.0 XS '05
    Клубна карта:
    000008
    Відповідь: Протокол

    дивно деяким вже біьлше року буде і ше не приходили.........
     
  9. Pol

    Pol Super Moderator

    Авто:
    VW POLO ClassiC 1.6 98 (1F)
    VW Transpotrer T6 2.0 15
    Відповідь: Протокол

    можливо суд вирішив що деякі не порушували, або може ще прийде.
     
  10. peGas

    peGas Аксакал

    Авто:
    Peugeot 307 2.0 XS '05
    Клубна карта:
    000008
    Відповідь: Протокол

    я думаю шо вони будуть розглядати спави посерйозніше типу пяний за рульом або перевешення швидкосіт а не то шо я знак не замітив і там штрав 8,50
     
  11. Pol

    Pol Super Moderator

    Авто:
    VW POLO ClassiC 1.6 98 (1F)
    VW Transpotrer T6 2.0 15
    Відповідь: Протокол

    а цікаво якщо не замітив знак про обмеження швидкості, або краще обрив?
     
  12. peGas

    peGas Аксакал

    Авто:
    Peugeot 307 2.0 XS '05
    Клубна карта:
    000008
    Відповідь: Протокол

    про обмеження швидкості то інша парафія, або колия не побачив знаку і створив аварійну ситуацію наприклад виїхав на сумгу зустрічного руху
     
  13. Pol

    Pol Super Moderator

    Авто:
    VW POLO ClassiC 1.6 98 (1F)
    VW Transpotrer T6 2.0 15
    Відповідь: Протокол

    аварійна ситуація то прийде якщо вони не брали на понти і якщо віддали протокол.
    а може і не прийде може ти невиноватий і може просто всі решту їхали по зустрічній а ти їхав правильно.
    да здаствуєт наш суд, самий гуманний суд в мире.
     
  14. S@sha

    S@sha Active Member

    Авто:
    VW golf II 1.3 Тi 1991
    Відповідь: Протокол

    Протокол може прийти до 3 років, тобто якщо ти порушив а, судовиконавець прийшов через 3 роки то то штаф не дійсний, а наскільки я знаю то процедура така - протокол попадає в суд, суд висилає повістку на порушника (як правило повістка потрапляє прямо в смітник і нікуда не йде) далі справу розглядає суд який розмір шрафу дати, потім документи передають судовиконавцю, судовиконавча служба шукає тебе за вказаною адресою і представляє тобі величину штрафу яку ти повинен заплатити, але якщо в протоколі був вказаний невірний адрес проживання порушника - тоді даний штраф аноюється - думайте!!!
     
  15. peGas

    peGas Аксакал

    Авто:
    Peugeot 307 2.0 XS '05
    Клубна карта:
    000008
    Відповідь: Протокол

    підробляйте адреса в техпаспорті :haha:)))
     
  16. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Протокол

    Мені один раз прийшов протокол. За неправильне паркування - я завжди ставав на місці де бабулька продавала насіння, тим самим боровся за читоту робочого фасаду (за день з лушпайок і голуб'ячих фекалій можна було зАмки будувати, але мені часто вдавалося приїзджати раніше і рятувавти ситуацію). Одного разу ми приїхали одночасно. У мене було більше коней, тому коронне місце заяйняла моя машина. Бабка не здалася - подзвонила 02. Менти чекали на мене годину, в результаті перепросилися і сказали, що мусять написати, бо виклики реєструються. Вони написали і поїхали. Я машини не забирав, але через місяць прийшов протокол і повістка в суд. Ідучи в суд я озброївся шоколадкою. Коли прийшов на "засіданні" сиділи 3 цьотки з папками протоколів. Коли почули всю історію, інспекторів назвали "повними дибілами" і рвучи той протокол попросили в мене пробачення за те, що забрали час....
     
  17. Markell

    Markell Super Moderator

    Авто:
    Mk2 KR
    Відповідь: Протокол

    Шановні учасники дорожнього руху!
    Будьте взаємоввічливі і знайте свої права, а також деякі цікаві моменти адміністративного провадження.
    По-перше: вас мають право притягнути до адмінстративної відповідальності за порушення ПДР (шо є адмінпроступком) протягом 2 місяців після вчинення порушення (ст. 38 КУпАП). Тобто, коли гаєц складає протокол, треба слідкувати, шоб він ставив реальну дату (не лишав пусте місце, не ставив наступний місяць, і т.д.).
    По-друге: якшо суд не розглянув протокол протягом 2 міс. після вчинення порушення, то він його вже і не розгляне (бо судді переважно розумніші за гайців, і прострочені протоколи до провадження не приймають), якшо ж до вас прихлдить постанова суду, винесена пізніше, ніж за 2 міс після складення протоколу (вчинення порушення), таку постанову можна і ТРЕБА оскаржити.
    По-третє: навіть якшо протокол розглянутий судом вчасно, то варіант, описаний Poloм "присилають бумажку явитись за якоюсь там адресою якогось там числа.Чого і для чого не пишуть.
    ти приходиш а вони знаходять тебе по своїх картотеках і виписують тобі суму і рахунок по якому платити
    " не канає. Ви маєте право отримати на руки ПОСТАНОВУ судового засідання про притягнення до адмінвідп-сті з заначенням статті, суми штрафу.
    По-четверте: в нашій країні надзвичайно досконала виконавча служба:lol:, в них вагон роботи і постійно міняються кадри, тому невелика імовірність того, шо до вас прийдуть.
    Крім цього, пропоную робити так: при заповненні протоколу казати гайцам, шо не працюєш (шоб на роботу не прийшли, це для тих, хто працює в державних канторах). Коли держвиконавець зайавиця додому, казати "тут такий не проживає, виїхав недавно в штати, або ше там кудись", в обличчя вас він всеодно не знає. (термін позовної давності-3 роки після винесення постанови суду, якшо прийде пізніше (реально, є унікуми, яки відкопують стару справу і роблять показник)-посилайте нах)
    По-п*яте-не будьте лохами (лохізм-це тяжка хвороба), не ведіться на розводи і не давайте нікому дєнєг просто так.
    Якшо гаєц каже, шо хоче скласти протокол, кажіть йому "Давай складай, але я його не підпишу, а якшо і підпишу, то з запереченням, крім того, складай протокол і підписуй в моїй присутності, всі пусті місця в протоколі закреслюйте". Взагалі, показуйте гайцам шо ви так само грамотні і питайте П.І.Б., номер посвідчення.

    Пи.си. Якшо внатурі порушив і гайци ведуть себе коректно-тоді не сперечайся і підписуй, якшо наламав дров конктретно-старайся домовитись і не клєй понти, принаймні я дотримуюсь такого принципу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. peGas

    peGas Аксакал

    Авто:
    Peugeot 307 2.0 XS '05
    Клубна карта:
    000008
    Відповідь: Протокол


    хороші поради....
    А звідки ти знаєш шо біьлше 2 міясців вони не приходять?
     
  19. NCRPI

    NCRPI Місцевий

    Авто:
    продано....
    Клубна карта:
    000014
    Відповідь: Протокол

    Трохи уважніше читай :протягом 2 місяців після вчинення порушення (ст. 38 КУпАП).
     
  20. peGas

    peGas Аксакал

    Авто:
    Peugeot 307 2.0 XS '05
    Клубна карта:
    000008
    Відповідь: Протокол

    перепрошую за не уважність
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)