Свічки чорні як негретята Холера

Тема у розділі 'Двигун, підкапотний простір', створена користувачем Васьок або ZiK, 15 вер 2011.

  1. Васьок або ZiK

    Васьок або ZiK Active Member

    Авто:
    VW Golf 4 1.6 99 SR V8
    коротче зробив двигун 10.000 км проїхав свічки останній раз дивився 5.000 км тому були нормальня масло теж стало не таке чисте як було зараз 10.000 км після ремонту свічки чорні масло чорне, дим з вихлопної тиільки два дні тому троха пішов був чорний , але то не довго було трохи подимів і перестав ,зараз все добре диму нема так от питання чого свічки взагалі чорніють , і чи реально без перегріву і взагалі при акуратні їзді загробити двигун після 10.000 км і після якого пробігу нове масло стає чорне , бажано дати відповідь на всі питання дякую:dntknw:
     
  2. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Потемніння масла то нормально, воно повинно темніти, бо вбирає в себе сажу. Чорні свічки на гарячому двигуні показник перебагаченої суміші, якщо так - відрегулюй. Якщо тільки на холодному - це норма. Чи реально загробити двигун при акуратній їзді - так, особливо якщо перед тим двигун ремонтували олені. Або олені вибирали масло. Або слідкували за рівнем масла або робили ще щось оленяче.
     
  3. Васьок або ZiK

    Васьок або ZiK Active Member

    Авто:
    VW Golf 4 1.6 99 SR V8
    угу а якщо то не олені і масло те яке лиють в тоуреги я образно сказав тоуреги здаєть дизельні рівень масла в нормі , менше з тим коротче якщо свічки чорні значить не згоряє бензин , я правильно зрозумів ??
     
  4. player777

    player777 Active Member

    Авто:
    Golf 3 1.8 ADD 1996 Тушкан
    правильно),і свічки треба дивитись після того як проїдешся по трасі,тоді можна реально оцінити картину!
     
  5. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Що в тебе за двигун...? І який розхід палива...?
     
  6. dima1405

    dima1405 Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3і 1985 Reno Symbol 1.4(16v) 2006
    Я так розумію в тебе бензиновий двигун то до чого мастило для дизелів?
    При обкатці інтервал заміни мастила має бути як мінімум в два рази менший!!! Коли ти його міняв і чи міняв взвгалі? Доречі я на своєму гольфі міняв що 7тис.
    Взалежності від кольору вихлопа можна сказати про несправність: білий дим з голубуватим відтінком - бере масло, просто білий дим - підтікає охолоджуюча рідина, чорний дим - розстроїна паливна система(якраз твій випадок).
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)