Продовжуючи добру клубну традицію, пропоную знову побути Миколаями Гадаю, всі вже вкурсі, що в Сколівському інтернаті нас пам"ятають і чекають. Лишилося трохи більше місяця, щоб підготуватися. Отже, план теж традиційний. Їдемо кількома машинами та робимо дітям свято. З собою беремо все, що зможемо закупити, а тоді веземо дітей на водоспад для поїдання шашлику Лишилося трохи більше місяця щоб підготуватися. Цьогоріч 19 грудня випадає на вівторок, тому, скоріш за все, поїздку треба планувати на суботу 23. Номер моєї карти хххх хххх хххх хххх. Про свої платежі прошу повідомляти тут. Тут же я звітуватиму про стан рахунку.
Наразі в касі 500 грн (200 від подруги каматоза і 300 мої) Їхати, я гадаю, пасує в суботу 23 грудня. Якщо буде з чим... Питали в директорки шо їм тре, казала може велиииику штучну ялинку. Я не впевнений чи то добрий подарунок дітям. Ліпше скупитись різним, як минулі роки + пікнік
Гаразд, пікнік так пікнік на водоспаді. А що їм вже більше нічого не потрібно крім тої ялинки? Хз, мо якого посуду на кухню, чи постелі для ліжок? Мені 23є підходить - поїду.
Вони посуд мають, на дорожчі речі не наважуються проситись (напр техніка). Тому зійшлися на ялинці, яку діти багато років будуть ставити на НР і Миколая. Можемо навіть брендувати, хоча я би не робив цього Тому якщо хтось має виходи на штучні ялинки - кажіть, мусимо хоча б розуміти скільки воно коштує.
В нас в Городку фірма Квазар виробляє, всі епіценти України їх продають. Маю знайомого, котрий там працював, зараз спробую взнати. За яку висоту питати?