400,000 км

Тема у розділі 'Клубне життя', створена користувачем Shaggy, 19 сер 2012.

  1. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Вітаю шановні колеги. Вирушив я 3 тижні тому в Росію до родичів. І от вийшло так, що за 3 тижні я наїздив понад 5000км. Тішуся тому, що німецький автопром початку 90х гівна не робив, то ж у дорозі не було жодних проблем. Як по маслу. Ну єдине що пасат таки доволі шумне авто і стареньке вже, скрипить, гримить. Трихи не таке комфортне як ауді ч инові машини наприклад, але ж їздить 20 років і жодних проблем! А це основне.

    Ну а от поїздивши Росією, Україною їхав сьогодні з Києва додому і відмітив круглу дату мого пасата, що не може не тішити. Ніяких капіталок, нічо. тіки масло міняю. Тьху-тьху-тьху.))

    От і вирішив з вами радістю поділитися. Дуже сподіваюся до пів мільйона точно доїздити. Так як такі умови їзди для моторчика ААМ дуже напряжні))

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Golf 2

    Golf 2 Місцевий

    Авто:
    Audi a6 2.5 tdi
    Вітаю!!! Приємно коли все так як по маслу)))
     
  3. юрий777

    юрий777 Active Member

    Авто:
    VW Passat B3 1.8 ААМ 1993
    поздравляю с круглой датой на одометре твоего автомобиля!...
    а про моторчик ААМ, ты зря так, ААМ это самый не убиваемый, простой, надёжный и неприхотливый моторчик на В3, не зря его и на В4 перетянули, потом модернизировали...
    удачи, и как говорят "не гвоздя, не жезла", и моторчик пусть везёт...
     
  4. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    З цим згоден і це знаю, але режими їзди на загруженому пасаті, газ в підлогу - це йому тяжко, він більше для спокійної їзди, тягової... А я бува їду 100 на 5й, і різко скид на 4ту і газ в підлогу, для нього така рокрутка ні до чого. Його взагалі нема сенсу крутити більш ніж на 3700 об/хв, більше з нього потужності не доб"єшся. Але тахометра як такого нема, скіки обертів невідомо, ну і чисто психологічно то хочетьсядо упору крутити. Але загалом мотором задоволений на всі 100.
     
  5. Чортопхай

    Чортопхай Аксакал

    Авто:
    VW
    Клубна карта:
    113
    Вітаю! :hi:
    Справді гарна кругла дата ;)
    Тим більше приємно, що така дата святкується з приємними спогадами. Бажаю так і надалі! Розумію, що свого коня будеш тримати, як вірного пса, довічно? Хай так і буде! Купиш собі для роботи якогось молодого салагу і будеш його ганяти, а цього любити :girl_angel:
     
  6. юрий777

    юрий777 Active Member

    Авто:
    VW Passat B3 1.8 ААМ 1993
    ну такой уж движок-КПП, в городе всё нормально, а на трассе на скоростях выше 90-100 уже ощущается не хватка мощи...
    тоже до сих пор нет тахометра, всё как то было не до него, да как то мне лично он не сильно нужен, всё на слух и на глаз...

    у меня у стати, так и произошло, отдал В3 сыну, но его больше уважаю за качественную, продуманную отделку салона...
    да и вообще....
     
  7. DomInIc

    DomInIc Місцевий

    Авто:
    Vw Golf 2 1.3МН 2e3 88р.
    Клубна карта:
    000089
    ооо, мої вітання!
    нехай і дальше тобі так їздиться як по маслу:)
     
  8. WANTED

    WANTED Місцевий

    Авто:
    VW Golf mk2 1.8 GU Pierburg 2E2 1991, Fire and Ice remake
    Вiтаю тебе i твоэ авто)
     
  9. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Парабабам! Шег - молодчина. Вітаємо всім клубом!

    P.S. В таких шанобливих руках щастить побувати лише якійсь долі відсотка техніки. Тому німецькі боги Шегу точно віддячать, як не тут то там, без варіантів.
     
  10. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    От після 100 потужності якраз більше стає. А от 80-100 км/год от це проблема, обгін фури буває дуже тяжко дається, особливо трошки груженому, як на універсал, чи під горку. От тому і скидаю на високі оберти на нижчу передачу.

    Це само собою, не відчуваю в ньому потреби. Хоч і приколхозив собі, накатався з ним, знімати буду)

    Гг))) Та в нас тут весь клуб з шанобливими руками!)) Я звичайно без тюнінгів і т.д., але з максимальною повагою до авта.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Dino_grey

    Dino_grey Місцевий

    Авто:
    VW Scirocco GTX 1.8 1987;TOYOTA Land Cruiser 2006,2,7 TDI БЫЛ; AUDI A6 AVANT 1996 2,0 16V БЫЛ...
    Клубна карта:
    000411
    Поздровляю с юбилеем!!!!!:D
     
  12. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    То точно.... цілий місяць пртїжджав і діставав мене і то не так і то не те ... але то добре бо тоді машина фокусів не показує... До речі не пригадую ми тобі картерні гази вроді міряли і скільки було....
     
  13. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Ну так зато розхід в 6,5л зробив))))
    Міряли гази. шось біля 8 літрів було за 1хв.
     
  14. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Ну от маєш запасу ще 2л. а тепер порахуй якщо за 400000 тис з літри до 8 виросло то на скільки ще вистарчить... правда чим дальше тим активніший знос іде.
     
  15. BOXER

    BOXER Active Member

    Авто:
    Opel Astra G 1.6, Peugeot Partner
    і я привітаю!
    а можливо пробіг ще скручений був, тому реальний ще більший :D
     
  16. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Нє,виключено. Машина бралася в німця в 98му. З того часу вона в нашій сім"ї.
    Німці таким тоді не займалися. її пробіг був на той час щось близько 100тисяч. Отже 300 вже по Україні.
    Дякую.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)