90-ті повертаються

Тема у розділі 'Колектор', створена користувачем diesel757, 25 лип 2014.

  1. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Вийшов вранці із під'їзду на роботу, бачу - похоронний вінок до BMW припертий, подумав, що хтось помер, чи то сусід на похорон збирається. Уваги цьому не придав.
    Приїхав з роботи в кінці дня, а вінок далі стоїть.
    Суть зрозумів по напису на лєнтах вінка: "Дорогому Василеві від партнерів по бізнесу"
    Я думаю, що коменти тут зайві. До чувака телефонували інші сусіди, просили забрати, а той сидить в хаті і морозиться.
    Ось фото, як це виглядає:
    [​IMG]
     
  2. baksius

    baksius Місцевий

    Авто:
    Vw Golf4 2001 1.6AVU МКП;
    Чувак десь серйозно боком в`їхав.:hang1:
     
  3. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Чувак має дві Бехи в універсалі на польських бляхах, цю і ще 52?, мотався постійно в Поляндію, чим займався - ХйЗ, а тепер в бігудях (вафлі КУ-КУ-РУ-КУ), хочуть йому ласти загорнути за якийсь косяк.
     
  4. Bodyn

    Bodyn Місцевий

    Авто:
    AUDI 80 Б4 2.0MI
    Дибілізм...
     
  5. RaZoR

    RaZoR No Smoke No Power Diesel

    Авто:
    A6 С5 Avant Quattro (AKE)2002p була)
    A4 B6 Avant (AVF)2004p Ше є!!
    A6 C4 Avant (AEL) 1996p була
    VW G4 (BCA)2003p також був
    А якщо інакше не доходить?
    Може то він дебіл?
    А може і вони!
     
  6. Rock

    Rock Active Member

    Авто:
    Audi 80 1.8S
    ви собі навіть не уявляєте які виродки бувають ті хто їздять на номерах іноземних країн або продають такі авто

    вони в більшості продають іншим людям нічого не пояснюючи і обманючи людину на стільки наприклад при вартості машини в 1000 євро ставлять 5 ато і 6

    по вінку видно що підставив когось із своїх і скажу що це просто показуха щоб налякати , якщо хтось захотів його прибити то зробив це тихо і закопав у брюховичах

    тут має фінансовий намір повернути гроші використовуючи певні межі адже мертві не платять
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Eller

    Eller Active Member

    Авто:
    VW Passat B4 1,8 ABS
    Клубна карта:
    Хочу!
    Думаю, що не більше їх, ніж на вітчизняних номерах. Чим завинили ті, хто живе під кордоном і купили авто дешеве з-за кордону, вроді нормальні люди, а їх так узагальнювати ((

    А от щодо брехливих перекупщиків іноземних авто - оце згідний, багато хто нечесний.
     
  8. Rock

    Rock Active Member

    Авто:
    Audi 80 1.8S
    звісно але в разі чогось найти мудака на номерах іншої держави куди важче чим на наших
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)