адсорбер

Тема у розділі 'Двигун, підкапотний простір', створена користувачем turboopel, 10 лис 2014.

  1. turboopel

    turboopel Active Member

    Авто:
    фольцваген В3 1.6 RF
    пасат В3 1.6 карбюратор пітбург

    Питання: хтоь підскаже для чого там стоїть адсорбер на карбюраторному двигуні, і що буде якщо його викинути бо потік зараза.
     
  2. Rules

    Rules Аксакал

    Авто:
    Passat B4 2.0AGG
    Lanos 1.5
    Forester SH TURBO
    Клубна карта:
    000097
    Дивно, що він стоїть. А клапан продувки також є? і куди він підключений?
    якщо він мав стояти, постав замість нього адсорбер від Амулета. він є копією 1 в 1 і коштує копійки
     
  3. turboopel

    turboopel Active Member

    Авто:
    фольцваген В3 1.6 RF
    Там здається 3 штуцера : подача бензинуну з бака, вхід в карбюратор і обратка здається. ьогодні ще раз гляну і зкажу точно.

    Він нетакий як на інжекторах!!!
     
  4. Rules

    Rules Аксакал

    Авто:
    Passat B4 2.0AGG
    Lanos 1.5
    Forester SH TURBO
    Клубна карта:
    000097
    Зфотографуй. А між ним і карбом є якийсь клапан, чи він постійно в продувці?
     
  5. Nazariy

    Nazariy Місцевий

    Авто:
    заз 968, коррадо г60
    можна викинути, головне требку вентисяції бака не глуши, а то бензонасос може розтрощити бак.
     
  6. turboopel

    turboopel Active Member

    Авто:
    фольцваген В3 1.6 RF
    Так бензо-насос то механічний
     
  7. turboopel

    turboopel Active Member

    Авто:
    фольцваген В3 1.6 RF
    Ще раз дивився.
    1 трубка подача бензину з бензонасоса
    2 трубка подача в карбюратор
    3 трубка обратка з карбюратора


    Фото забув зробити.
     
  8. scrap

    scrap Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3 1989
    Клубна карта:
    000414
    Час від часу чув запах бензину в салоні, але в кінці поїздки ніде підтікань не бачив. На днях не полінився і тільки почув запах - поліз під капот. Побачив бензин на "бочечці" під повітряним фільтром, біля карба. Інтернет підказав, що це адсорбер.
    Порадьте, що з ним робити?
    1. Шукати на шроті
    2. Викинути (але не знаю, що робити з 3-ма трубками)))
    3. Вище згадувалось Чері
    4. Воно якось лікується

    Двигун 1,4 ABD карб.

    П.С. на одному форумі хтось залив епокидкою. Як такий варіант? Бо мокро було зверху, схоже як завальцовано
     
    Останнє редагування: 25 лис 2019
  9. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Адсорбер має працювати... він провітрює бак... Заглушити викинути заляти цементом не получиться... він працює як клапан ніпель... туда дуй... назад х... то що з баку через адсорбер попадає на впуск, скраплена бензина назад в бак через обратку.. Якщо заглушити то роздує бак особливо літом коли +30
     
  10. scrap

    scrap Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3 1989
    Клубна карта:
    000414
    Я ще гуглив по тому питанню, то багато де писали, що основне завдання його не давати випарам бензину потрапляти в повітря (Євро2), і що викинути можна сміло.
    Але я волію його залишити, але він підтікає, і тому думаю заклеїти епоксидкою у имісці завальцювання.

    Він в мене так виглядає , і клапану на ньому не бачу, хіба в середині
    [​IMG]
     
  11. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Ще раз... він провітрює бак... тобто забирає випари бензину... Якщо його викинути то або треба робити дзюру в баку, або випари будуть збиратись під капотом з трубки яка іде з баку. В жигулях бак провітрювався коло горловини баку... тобто в заді машини ... Якщо випари збираються під капотом то коли машина їде то все здувається а коли наприклад літом в жару пару днів стоїть випари назбирались і десь на генераторі чи стартері проскочила іскра в момент пуску .... будеш капот шукати на сусідній вулиці... з випарами бензину шутки погані...і меньше читайте всякі бздури в інтернеті... там з десяти порад одна добра
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Rem1964

    Rem1964 Active Member

    Авто:
    VW JETTA 1990 года,двигатель 1,8 GU,механика
    Таки запчастини є в продажу.Купував собі на авторинку.Але це в Києві.Треба шукати.Від амулета не знаю підійде,бо мені траплялися амулети інжекторні.Тут треба для карбюраторного двигуна.
     
    • Подобається Подобається x 1

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)