Алекс авто.

Тема у розділі 'Колектор', створена користувачем Pirat-7, 12 тра 2009.

  1. Pirat-7

    Pirat-7 Active Member

    Авто:
    Пішоход.
    Клубна карта:
    000047
    Всім привіт. Короче говоря в мене на Кадді , двигун 2.0 SDI, застукав гідрокомпенсатор, ну треба міняти, поїхав до майстра він розібрав то всьо, вявилось шо один не робочий, міняти треба 2(пару) їх там в двигуні 8 штук, коли знімали розпредвал то виявилось шо вкладеші розпредвала зношені шо капец,(100 тис пробігу 100% рідного бо швагер сам пригнав з Іспанії) тре міняти і їх,:ireful: і прокладку топливного насоса металева така ппц однако, ну я обзвонив магазини нівкого нема того всього, поїхав я на славнозвісний новий АЛЕКС, замовив в них то всьо сказали через тиждень привезуть, привезли позвонили я приїхав всьо є, гідрики за дві штуки 500 грн., прокладка 98 грн, і вкладеші по 87 грн за штуку ( 10 штук) за всьо оплотив 1468 грн., поїхав до майстра а мені аж на Пасічну, виявилось шо в упаковці не 10 а 9 вкладешів,:ireful: я в шоці, 5 пачок в кожній по два а в одній один ппц, де вони дивляться:ireful:, я знов їду до них 12 км, вони тіпа не зають де дівся той вкладеш, написали якійсь акт, сфоткали і віддали 87 грн. короче наїздився я туда дурдом, олухі одні там працюють:crazy::wacko1::bomb: не рекомендую там шось куплятиЮ і ціни заоблачні.

    п.с . а чого застукав гідрик, кажуть довго не міняли масло ті іспанці.
     
  2. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    скільки вже було негативних тем про Алекс, але все одно всі бажають перевірити на своїй шкурі. І я теж там раз був то був перший і останій раз.
     
  3. Pirat-7

    Pirat-7 Active Member

    Авто:
    Пішоход.
    Клубна карта:
    000047
    +1 перший і останній раз.
     
  4. NCRPI

    NCRPI Місцевий

    Авто:
    продано....
    Клубна карта:
    000014
    А не простіше було замовити в нормальному магазині напр. в Сигналі чи в Автостопі? Все одно ти ж тиждень чекав так вони б скоріше привезли!
     
  5. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    в тому алексі взагалі якісь нерозумні сидять я приніс їм гайку яка закручує опорні з гтішних стойок і попросив продати хочаб ще одну бо неміг знайти . то вони сказали шо такого небуває і шо це невідомо звідки такі гайки.
     
  6. Адріан

    Адріан Місцевий

    Авто:
    VW Bora BFQ 2005
    Минулого року вирішив придбати в них кліпси оригінальні, чекав 10 днів нє брешу 6 самі позвонили і сказали що вже привезли, як виявилось потім нето! Заставили купити деякі уболтав поміняти на такі шо підходять, короче бажання відпало туди їздити і щось замовляти:bad:

    PS Ну зато дівки там дууууже гарні;)
     
  7. McAr

    McAr Місцевий

    Авто:
    Audi B4 2.6 Quattro
    Клубна карта:
    000406
    А ще простіше замовити в їхніх постачальників, чекати тих самих 1-2 тижня і ціна на 10-20% менша.
    Моє ІМХО магазин і є для того , щоб прийшов і купив, а якщо чекати і ще з даванням завдатку то фу таким магазинам.Краще замовляти в Екзісті.
    Якщо магазини типу Сигнал і Автостоп можна пробачити через брак коштів на розширення асортимента, то Алексу з їхнім розмахом повне фуууууу.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)