AutoEurotour (BMW, AUDI, VW). Подорож автомобілем.

Тема у розділі 'Фотогалерея', створена користувачем Shaggy, 27 жов 2013.

  1. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Спочатку був Volkswagen...

    Ось пройшов тиждень моєї автоподорожі Європою. Поїздку планував ще зимою минулого року, то на весну, то на літо, але весь час якісь фактори не давали вибратися в цю подорож. Планував їхати з друзями, тому потрібно було щоб всім підійшло. Метою поїздки були екскурсії по музеям моїх улюблених автовиробників: BMW, AUDI & Volkswagen. Інше перебування в Європі мало менш важливе місце і відносилося на другий план. Перелопативши в інтернеті багато інформації так і не знайшов толком відповідей на всі свої запитання. Найбільше цікавила специфіка пересування Європою на автомобілі. Але, оперуючи здобутою інформацією, я і мої друзі вирушили в цей "AutoEuroTrip". І, окрім фотографій побаченого, хочу вам описати подорож Європою на власному автомобілі. Можливо хтось захоче повторити мій маршрут і отримає необхідну інформацію для себе.

    Отже, було подолано 3200км шляху. "Привалами" на маршруті були міста Відень (Австрія), Мюнхен (Німеччина), Інгольштадт (Нім.), Брауншвейг-Вольфсбург (Нім.), Берлін (Нім.). Все що потрібно - закордонний паспорт, техпаспорт на автомобіль, віза і страхування на авто (Орієнтовна вартість поліса страхування на Європу на 15 днів - 250грн).


    Польща - Чехія - Австрія
    Вирушили в П"ятницю 18.10 о 20:00 год. Невеличкі закупи солодкого "допінгу", заправка повного баку 95го і повного балону LPG, і близько 22ї години ми на кордоні з Річчю Посполитою в н.п. Korczowa (Краковець, UA). Черга велика, довго рухається. Без пригод перетинаємо кордон близько 2ї ночі. Кава з полегшенням на заправці Євросоюзу і продовжуєм нашу путь. До Тарнува (Tarnow, POL) рух складний. Постійно населенні пункти, обмеження швидкості руху 50-70 км/год - це найгірша ділянка всього шляху. А от далі починається платний автоабн А4 з обмеженням швидкості 130км/год. Лиш деколи обмеження до 100км/год на складних розв"язках або аварійних місцях. Відразу за Краковом стоть КПП де необхідно оплатити 9 zl за проїзд. Таке ж КПП стоїть відразу і за м.Катовіце, тут також потрібно платити. За Катовіце з"їзд з А4 на автобан А1 в напрямку на Брно (Brno, CZ). На скільки я пригадую тут обмеження 120км/год. По території Польщі всі так і їдуть, а от чехи стабільно закидаються стрілку за 140-150км/год без жодних проблем. Хоча, можливо в них там інше обмеження, знаків як таких не було. Рухаючись трасою №1 по Чехії, з"їжджаєм №2 в напрямку астрійського автобану А5 на Відень (Vienna, AUS).

    Проїзд по дорогам Чехіїї і Австрії є платним, не залежно чи ви рухаєтесь автобаном чи їншими дорогами. Відразу, заїхавшин а територію Чехії заїхали на заправку і купили наклейки про оплату за проїзд по території тієїж Чехії і Австрії. Разом на 2 країни, терміном на 15 днів вартість склала 40Є.

    Заправка в Чехії: пістолет такий як і в нас і в Польщі. Вартість в середньому 0,8Є в перерахунку. приєймають в євро-валюті, але здачу дають кронами.

    В Відні ночували 2 ночі. Погуляли, подивилися місто. Не вдавалися в особливість архітектуних і історичних цінностей, так як не це було метою поїздки. Відвідали Палац Шенбрунн: резиденцію віденських імператорів. Дуже гарне місце, дуже гарний парк. Прекрасний і дуже цікавий зоопарк на території парку (вхід 15Є). Широко розкритий підводний світ, світ комах, плазунів, і це окрім великий ссавців. Після 10 вечора місто завмирає. Людей на вулицях мало. Працють лиш деякі ресторації близько центру міста.
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]

    Австрія - Німеччина
    В понеділок зранку нас чекав автобан А1 і дорога в Мюнхен. На під"їзді до території Німеччини відкриваються просто неперевершені гірські краєвиди. Їзда автобаном перетворюється в суцільне задоволення. Швидкість стає стабільною, 3тя смуга і фотоапарат в руки. Є що сфотографувати і розгледіти.
    [​IMG]
    [​IMG]

    Побачивши жовту табличук з надписом Deutschland всі краєвиди переходять на другий план, бо починається всіма очікуваний "кінець обмежень". Реально всі в середньому рухаються близько 140-150км/год. Поте час від чау лівим рядом пролітають гонщики за 200. Треба зважати на це, щоб не вискочити на обгін когось. Хоча ніхто не буде вам "дихати в зад" і "наяярювати дальнім" поки ви будете обганяти інші авто. Всі абсолютно спокйно їхатимуть за вами потрібний час. Я покатався деякий час поза 180км/год, але це швидко змучує, бо машину треба тримати в напрузі, а я особливо нікуди не спішу, в мене короткі переїзди по 300км. Та й 4ро людей в салоні і повна машина багажу. Важка і слабо маневруюча каракатиця. Коли їдеш одн і пустий, тоді можна і поганяти. Вартість LPG коливається від 0,75 до 0,85Є. Бензином навіть не заправлявся. Ціни не дивився. В Німеччині і Австрії інший тип пістолета. І ще там самообслуговування. На касах переважно є перехідники (адаптер №10, "польський тип"). Берете його, вкручуєте в "роз"єм" і накручуєте пістолет. Далі тиснути велику кнопку і заливати стільки скільки душа забажає. Потім віддати адаптер і розрахуватися на касі. Дехто хоче заставу за даптер 25Є. Після повернення адаптера ці гроші повертають.
    Перебування в Мюнхені виявилось досить цікавим. Спілкувався з Чортопхай. Вона мені розказувала про щось, на кшталт Dekra. Я так толком і не зрозумів що це і для чого воно. Але вона мене запевняла, що в центр міста без нього - зась. Проте я захав до центру Мюнхена і поставив машиу на парковці на 2 ночі (паркування 6Є за день). На щастя підфартило і ніхто не наклав на мене пеню. Що цікавого в Мюнхені? Та все! Велосиеди, численні парки, центр міста, магазини, паби тощо. Славнозвісний "Хофбройхаус", де пили пиво всі від Моцарта і закінчуючи Гітлером, "Hard rock cafe", усілякі старбакси і решта речей про які я колись давно тільки читав і мріяв потрапити туди. Ну але головною метою відвідин Мюнхена був музей BMW.
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]

    Протусувавшись в Мюнхені екіпаж лайнеру Ауді А6 вилетів автобаном №9 в напрямку місця народження. Так - це Інгольштадт. Село селом, але яке відчуття їзди там. одні ауді навколо, від А1 і до R8. Емоції переповнюють, радість зашкалює. Також там ж заїжджав в Ingolstadt Village (http://www.ingolstadtvillage.com/). Купа купезна магазинів, повно арабів і москалів. Всі закупляються шмотками. Але я не скажу, що надто дешево.
    Через день те ж відчуття але уже у Вольфсбургу і з улюбленим нам всім volkswagen! 90% автомобілів саме "народні". Решта це браття і сестри по концерну. Гррр, мурашки по шкірі. Нема там Г2, Д2, найстаріші тільки Г3. Б3 ачив аж одного, Б4 взагалі не бачив. Ну нема їх там просто. Лишень декілька штук на всю Німеччину побачив. Вони вже всі давно у нас. багато кабріолетів Г3 і менше Г1. Ночував у місті Брауншвейг. Випадково там зарезервували готель, бо не далеко від Вольфсбурга. А виявилось дуже гарне місто. В якому ми з задоволенням ще прогуляли пів дня. Варто там побувати, якщо проїздом.

    Останнім пунктом призначення був Берлін. Говорити про нього можна багато. Але я не впевнений, що він був би тим містом куди я б хотів поїхати гуляти. Купа п"яних, всі куряь і срають де попало. Помічав як за кермом люди п"ють пиво і вино, прямо їдучи в авто. Поліція постійно когось затримує. Берлін - це просто як окреме місце в Німеччині. В інших містах такого не було. А біля пам"яток архітекутри можна зустріти, мабуть, всі раси світу. Люди дуже розбещенні.
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]

    В суботу ввечері вирушили в сторону Львова. Знову платні польські автобани. Назад окрім тих 18 zl, ще треба було заплатити 16 zl за проїзд від Німеччини до Катовіце. Ітого 34 zl. Обдираловка, зато дорога хороша і швидко. Вночі заїхали в Краків погуляли. В 3й ночі місто гуляє по повній, їздять трамваї і автобуси. Мене це дуже вразило. Нічне життя таке ж як в день. "Tesko"... Кордон... Львів... 3200 км...


    Цифри:
    сумарно на авто - 300л LPG + 60л A-95 (300Є)
    52zl + 40Є - платні автодороги
    160Є з людини за 6 ночей
    100Є - харчування, пиво, сувеніри, входи в музеї, транспорт і т.д...

    BMW museum (Olympiapark 1, 80809 München):
    Години роботи з вівторка по неділю з 10:00 до 18:00. Понеділок - вихідний.
    Вхід 9Є з людини.

    AUDI museum (Auto-Union-Str. 1 85057 Ingolstadt):
    Понеділок - Субота з 9:00 до 18:00.
    вхід 2Є з людини.

    VW museum (Dieselstraße 35 38446 Wolfsburg):
    Вівторок - Неділя з 10:00 до17:00.
    Вхід 6Є з людини.
    Раджу перевіряти перед тим дати роботи на офіційних сайтах. бувають вихідні в певні дні року. Про це вказується.

    Сказати де більше сподобалося не можливо. Всі музеї дуже оригінальні і по своєму чимось цікаві. Однозначно варто побувати у всіх. Я досі під враженнями того, що я бачив такі авто, які на сьогодення є лише легендою і одиничими екземплярами. Єдине про що жалію, що не потрапив у вольфсбургу в Auto-stadt. Не розрахував з часом. Приїхав пізно, вони зачинялися вже. А я не мав змоги залишитися ще на день. Автоштадт - це не просто музей народного автомобіля - це ціле місто, де його будують з нуля. За 15Є екскурсія по заводу, по салону і ще купа цікавих речей. Я потрапив лише в сам музей. але також отримав колосальне задоволення від побаченого.
    Розписався забагато. Дякуємо в репутації. лишаєм коменти. Я старався. Всім дякую))
    А тепер порція фоток)
     
    Останнє редагування: 28 жов 2013
    • Подобається Подобається x 22
  2. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    BMW:
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 5
  3. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    BMW:
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 4
  4. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    AUDI:
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 4
  5. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    AUDI:
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 4
  6. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Volkswagen:
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 5
  7. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Volkswagen;
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 6
  8. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    • Подобається Подобається x 1
  9. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    • Подобається Подобається x 1
  10. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    Döner їв? Вайцен пив?
     
  11. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Не повіриш, але не люблю ні того ні того))
    Пив дункель, їв вайсвурст)
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Чортопхай

    Чортопхай Аксакал

    Авто:
    VW
    Клубна карта:
    113
    Супер подорож і класний звіт!
    Напишу про Декру - хай вже буде в цій темі. Може, справді комусь знадобиться.

    Отже, для того, щоб заїхати в центр німецьких міст (не всіх, але багатьох), на вітровому шклі треба мати приклеєну круглу плакетку: зелену (4), жовту (3) або червону (2). З червоною не заїдеш нікуди, бо вона - це найгірший можливий допуск вихлопних газів. На жовтій можна заїхати в місто і тільки на зеленій - в центр міста (при дорогах стоять знаки ZONE 3, ZONE 4, ZONE 3,4), які далі дозволяють рухатися транспортним засобам тільки з вказаною плакеткою.
    А Декра - це найкраща і найдешевша фірма (таке собі СТО), де таку плакетку вам видадуть за 5 євро (в інших пунктах зазвичай дорожче).
    Настійно раджу зробити собі таку плакетку (робиться раз в житті, якщо не міняти номер авта )))), бо її відсутність може дорого коштувати.
    Приємниї європодорожей!

    До речі, я найбільше люблю Вайсбір, причому Францисканера ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. RaZoR

    RaZoR No Smoke No Power Diesel

    Авто:
    A6 С5 Avant Quattro (AKE)2002p була)
    A4 B6 Avant (AVF)2004p Ше є!!
    A6 C4 Avant (AEL) 1996p була
    VW G4 (BCA)2003p також був
    Респект!!!
    Шег!
    Круто!!!
    Далі----без слів..................
     
  14. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    Плакетки... хаха, пройдись від універу до церки Юра вздовж дороги ))

    p.S.: францісканер - найкраще з білого... а ти вонен то де ?
     
  15. Bosh

    Bosh Місцевий

    Авто:
    VW B3 2.0 9A був
    VW B5 1.6 AHL був
    Клубна карта:
    000039
    Подорож - бомба! Молодець!
     
  16. Чортопхай

    Чортопхай Аксакал

    Авто:
    VW
    Клубна карта:
    113
    стольний град Монахій :drinks:;)
     
  17. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    круть, шег молодчага!
     
  18. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Цікава штука, якщо ніхто не помітив. В музеї Ауді продавалася як сувенір приборка від Б3. Коштує 50Є)) Знали б вони скільки ці приборки в нас на шротах коштують і скільки їх тут)
    [​IMG]
     
  19. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    Слухай, може ти ще про Eintragen вкурсі?
    В мене на машині стоять 17" диски на літній резині. На дисках ковпачки Wolfsburg Edition (відповідно не знаю що то за диски). В Fzg-Шайні стоять колеса 195/65 R15.

    Відповідно це означає що:
    Сімнадцятки є nicht eingetragen und sollen eingetragen werden, falls ABE für die Felgen nicht vorliegt ? oder ?


    P.S.:щоно вирішив прибрати свій багажник, під войлохом знайшов запаску 2001 року, напевно ще оригінальна, нова.. .якщо комусь треба - звертається, фірма Міхлін! в запасці набір інструментів.. половини немає.. (( Хтось має список того, що там має бути?
    P.S.S.: хочу купити бу зимову резину. Знайти 5х100 доволі трудно, пропонують 7-річну, з профілем 6мм. Брати?
    P.S.S.S: попробуй Hacker-Pschorr (Bier)
     
  20. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    все, завтра їду в гості ))

    Зазвичай куди цікавіше місце - це Garmisch-Partenkirchen. Вилізти пішки на Wank, щоб вверху хальбу випити.... ех... були часи...
    І Етталь - дуже круто, там є монастир, де монахи варять пиво Етталер, купити тільки там можна, найкраще пиво всіх часів та народів..
    рекомендую! )
     
    Останнє редагування: 29 жов 2013

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)