Авто під документи

Тема у розділі 'Юридичні питання', створена користувачем Grey, 23 кві 2009.

  1. Grey

    Grey Початківець

    Авто:
    Гольф2 1.6Д
    Візьмем ситуацію в мене є мій гольф 2 звісно з документами на номерах. Чи можу я пригнати під ці документи скажімо гольф 4 не розмитнюючи авто повністю, а скажімо рочмитнивши лише кузов? Чи таке взагалі реально зробити легально, тобто не перебиваючи номерів кузова не підробляючи техпаспор і т.д...? А якшо реально то яким чином це можна зробити?
     
  2. Solaris

    Solaris Аксакал

    Авто:
    VW Golf Mk2 RF->9A H&R -40-100
    зараз ту лавчку прикрили.. а коли варіант був можливим то було вигідніше продати гольфа і купити самі доки за 2-2.5 тис $
     
  3. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Зараз дозволено ввозити старі машини. То тепер на одне виходить, що колись гнали під документи і витрачали купу бабла на хабарі і дозволи, шо тепер цілком легально пригнати авто.
     
  4. Lyubomyr

    Lyubomyr Active Member

    Авто:
    VW Passat B7; Barkas B1000-1 1989 1.3 MH
    на скільки старі?можна пригнати 1987-1990р.в.?
     
  5. Vova$

    Vova$ Місцевий

    Авто:
    G4 2002 AVU
    Не оперуй на форумі неперевіреною інфою. Кузова як їхали так і їдуть, тільки дорожче.

    2 Grey: можеш зробити то всьо легально. Робиться в Києві дозвіл на переобладнання, на підставі якого потім реєструєш в МРЕО розмитнений кузов на свої доки. Після розмитнення кузова для МРЕО ще треба сертифікат і заказ-наряд. Правда не знаю за яку суму тепер робиться дозвіл з перескакуванням через модель. І май на увазі, що тепер треба розбирати майже повністю машину, а не як раніше (знімали тільки мотор, коробку, тормоза).
     
  6. Vova$

    Vova$ Місцевий

    Авто:
    G4 2002 AVU
    Мартіні, порахуй першу реєстрацію машини після 5 років і тобі зразу відпаде бажання таку машину заганяти. Я навіть не говорю за розмитнення, ПДВ і т.д.
     
  7. Solaris

    Solaris Аксакал

    Авто:
    VW Golf Mk2 RF->9A H&R -40-100
    наскільки?
     
  8. Grey

    Grey Початківець

    Авто:
    Гольф2 1.6Д
    Дякую за інформацію.:cool: Ти не знаєш скільки може коштувати розмитнення кузова 4 Гольфа? І можеш докладніше розпоівсти шо це за сертифікат і заказ-наряд, або де про це можна знайти інформацію. І чи не виникне проблем з тим шо в мене на гольфі мотор 1.6 дизель, а в 4-того гольфа 1.6д нема в природі,а є 1.9тді
     
    Останнє редагування: 23 кві 2009
  9. Vova$

    Vova$ Місцевий

    Авто:
    G4 2002 AVU
    Ціна залежить від конкретного екземпляру, року, комплектації і т.д, навіть (як би то абсурдно не прозвучало) від зміни на митниці. Сертифікат - такий папірець, який засвідчує що твій розмитнений кузов відповідає нашим стандартам і може безпроблемно експлуатуватись на наших дорогах :). Заказ-наряд - ще один папірець, який видається тех.станцією (мусить мати ліцензію на це дєло), яка нібито тобі переобладнала твій Г2 на Г4, провела випробування і дала добро на подальшу експлуатацію. Як правило вони хочуть бачити зібрану машину, хоча можна дати зверху гуманітарну допомогу директору тої станції - зроблять без машини. А мотор при реєстрації машини впишуть новий (тобто той що приїде з Г4), головне щоб твій старий і новий були дизельними, чи відповідно бензиновими. Хоча враховуючи ек.кризу, яка торкнулася і МРЕО також (знову ж не забуваєм про спонсорські внески на благо працівника(ів) доблесного МРЕО), то не є проблема з дизеля поставити бензиновий чи навпаки.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. golf2

    golf2 Active Member

    Авто:
    vw golf 2 1.6 JP diesel
    зараз гнати машину не вигідно
    тим більше самому
    зекономиш максимум 500доларів
    а скіки головної болі
     
  11. Grey

    Grey Початківець

    Авто:
    Гольф2 1.6Д
    Хочеш сказати краще дати гроші невідомій людині і потім переживати чи тебе не кинуть. В мене є віза і я кілька разів на рік виїжаю за кордон то чому б якось не вернутись звідти на машині. Мій знайомий так пригнав собі Зафіру правда він їздить на польських номерах
     
  12. Lyubomyr

    Lyubomyr Active Member

    Авто:
    VW Passat B7; Barkas B1000-1 1989 1.3 MH
    "перегонщиків" зараз поменшало, по "секретних" данних до кризи в Стрию було за 200, я не говорю вже про Львів.
    Моєму родичу пригнали Т4 під розтаможку: в результаті не той колір(рожевий), не той двигун(слабший) і старшу. Давав завдаток. Але в кінці 1к у.о. з них збив за невідповідність замленню.
     
  13. golf2

    golf2 Active Member

    Авто:
    vw golf 2 1.6 JP diesel
    правиліно і мусить перети нати кордон
    а шоб нормально на наші номера поставити треба мати довіга зв*язків і багато взяток давати
    за кожним штампом тижнями ходити і єкспертік підкуповувати
    я би такою фігньою не займавсЯ
    :nea:
     
  14. Grey

    Grey Початківець

    Авто:
    Гольф2 1.6Д
    Як кажеться: Якшо хочеш щось зробити добре зроби це сам:good:
     
    Останнє редагування: 24 кві 2009
  15. Grey

    Grey Початківець

    Авто:
    Гольф2 1.6Д
    Дофіга звязків я маю з розмитненням проблем не буде, а от зі всім іншим не знаю???
     
  16. Grey

    Grey Початківець

    Авто:
    Гольф2 1.6Д
    Ще питання до Vova$ :на Г2 можна пригнати тільки Г4 на модель вище не можна???
     
  17. Vova$

    Vova$ Місцевий

    Авто:
    G4 2002 AVU
    Grey, І ще один нюанс. Якщо тої кухні не знаєш, краще сам не берися, а знайди людину, яка то всьо порішає. Сам тільки найди машину і прижени під кородон. Бо на якомусь етапі розведуть як пити дати. Крім того машину на польській стороні треба розбирати, відповідно треба мати надьожного поляка під кордоном. То шо кузов заїжає на митницю на лавєті, то думаю сам знаєш. Ну і всьо шо зняв з машини треба завозити контрабасом, то думаю тоже.
     
  18. golf2

    golf2 Active Member

    Авто:
    vw golf 2 1.6 JP diesel
    по всіх правилах можна пригнати на гольф2 гольф3
    а гольф4 женуть з всякими запльотами
     
  19. golf2

    golf2 Active Member

    Авто:
    vw golf 2 1.6 JP diesel
    сто процентів
     
  20. Vova$

    Vova$ Місцевий

    Авто:
    G4 2002 AVU
    Взагалі то щоб з Г2 на Г4 зробити дозвіл в Києві - тре мати ну Д-У-Ж-Е хорошого рішалкіна. А про г5 взагалі мовчу. В ідеалі Г2 можна переобладнувати тільки на Г3.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)