АвтоФест 2012 на Арені Львів

Тема у розділі 'Клубне життя', створена користувачем mixonoff, 27 жов 2012.

  1. mixonoff

    mixonoff Місцевий

    Авто:
    VW Scirocco GTI'82 KAMEI, Skoda Fabia ' 07 1.2
    Клубна карта:
    000422
    28 жовтня 2012 року з нагоди дня автомобіліста у Львові та дня народження "Арени Львів" на території стадіону відбудеться «АвтоФест 2012». Початок о 12:00.

    На гостей стадіону у цей день чекає масштабне свято. Безліч подій, конкурсів, смачних частувань і, найголовніше, - море драйву!

    У програмі:

    Виставка автомобілів, презентація новинок світового автопрому від автосалонів

    Автосалони презентують власні новинки. Найповніша інформація про нові моделі.

    Тест-драйви автомобілів від автосалонів

    Гості мають змогу самостійно випробувати та порівняти всі переваги представлених автоновинок.

    Тюнінг-фест

    Найяскравіші зразки сучасного тюнінгу. Автомобілісти продемонструють свої досягнення у вдосконаленні двигуна, салону авто, зовнішньому стайлінгу. Приз ТюнінгАвтоФест 2012: визначення кращого тюнінг-авто. Переможця визначають гості заходу.

    Перегони з картингу. Для всіх бажаючих - можливість взяти участь у перегонах на професійному спортивному картодромі за кубок "Арена Львів".
    Львівське Рондо 2012: раллі другої категорії, в якому ділянка по швидкісному маневруванню розташована на Арені Львів. За сприяння Галицького Автоклубу.
    Перший етап синхронного спринт-слалому за сприяння Львівського Тюнінг Клубу. Глядачі зможуть побачити та відчути тонкощі екстремального водіння (фігурне водіння, швидкісне маневрування).

    Джип-тріал за сприяння клубу 4х4

    Участь байкерів

    Музичний супровід нон-стоп

    Заряд позитивної музики від відомих діджеїв!

    Кращі кухарі Львова

    Учасники і гості посмакують страви з грилю, вареники та борщик, смачну випічку, гарячі та прохолодні напої.

    Авто-бейбі Фест. Активна та цікава зайнятість для дітей по автомобільній тематиці, професійні викладачі та аніматори з кращого дошкільного закладу Львова запропонують Вашим діточкам цікаві заняття та розваги, а батьки будуть мати змогу сповна насолоджуватися дійством АвтоФесту 2012!
    Цікаві і пізнавальні екскурсії стадіоном
    Запрошуємо Вас посвяткувати разом з нами!

    На честь дня нарождення "Арени Львів" вхід на АвтоФест 2012 вільний.
     
  2. mixonoff

    mixonoff Місцевий

    Авто:
    VW Scirocco GTI'82 KAMEI, Skoda Fabia ' 07 1.2
    Клубна карта:
    000422
    Цікаво як так організовували таке дійство якщо мало людей в курсі такої події)) Хтось туди поїде)
     
  3. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    вперше чую, машина не мита, як їхати? :) і вибори завтра
     
  4. ROS

    ROS Аксакал

    Авто:
    Renault Espace 2.0; Opel Vectra B 1.6; Toyota Celica GTi 1.8; Honda Dio 35; ІЖ Ю; Тула
    Клубна карта:
    000035
    На тебе неподібно, на вибори і непомити машину...?
    завтрішня погода покаже, можна перевезтися, гляданути.
     
  5. mixonoff

    mixonoff Місцевий

    Авто:
    VW Scirocco GTI'82 KAMEI, Skoda Fabia ' 07 1.2
    Клубна карта:
    000422
    Якби раніше нас повідомили, могли-б позачерговий зїзд зробити. Організаторам фесту незарах за таку організацію.
     
  6. Vasintekc

    Vasintekc Active Member

    Авто:
    VW passat B5 variant 1.9TDI AVB 2005
    Вагаюсь, чи їхати на дане дійство. Якщо буде міні з`їзд (знайомство з клубом) - приїду. Можу когось (до 2 чол) забрати з Калуша чи по дорозі. Пишіть. Якщо поїду, то планую виїзд на 11-00.
     
  7. Kinder

    Kinder Аксакал

    Авто:
    VW B6 Passat 2.0 2006
    Клубна карта:
    21
    А хоч хтось з наших був? Я проїздив поруч, погода була псяча, бажання навіть заїхати не було.
     
  8. mixonoff

    mixonoff Місцевий

    Авто:
    VW Scirocco GTI'82 KAMEI, Skoda Fabia ' 07 1.2
    Клубна карта:
    000422
    Я збирався , але погода дійсно ніяка була, гірше хіба з вітром була б. Непоїхав... і не жалкую.
     
  9. baksius

    baksius Місцевий

    Авто:
    Vw Golf4 2001 1.6AVU МКП;
    Я був але десь в 15:30 то там вже не було на що дивитись.
    Не знаю як було до мене але думаю що погода внесла багато змін до програми.
     
  10. Vexler

    Vexler Аксакал

    Авто:
    Smart ForTwo, VW Golf2 1.8RP `91 white був
    Я був...погода все зіпсувала і сильного ажіотажу не було((
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)