Автоквести VW клубу

Тема у розділі 'Клубне життя', створена користувачем Lubas, 19 гру 2008.

  1. Lubas

    Lubas Active Member

    Авто:
    VW VENTO 1.9TDI 1995
    Нашій увазі пропонується гра АВТОКВЕСТ. вона на сьогоднішній день дуже поширена серед автолюбителів в багатьох містах України. є пропозиція запровадити таку гру і в нашому клубі. кошти залучатимуться для розвитку ВВ клубу, на придбання сувенірів, логотипів/наклейок та ін.
    з форумів інших:
    В чому полягає гра: є організатори і купа команд. Команд у Львові багатенько. На різних іграх 40-60. В команді - до 5 чоловік + авто. гра має ~7 завдань. Ганяють з 20:00 до фінішу. Фінішують хто як звичайно - пізно вночі. Це все дійсно по суботах відбувається. Мож хто бачив на автах наклейки AQ. О то це то. Перше отримують на старті. Наступне отримують при розгадуванні другого і т.д. Все може бути якось повязано. Завдання досить оригінальні та дивацькі.
    Наприклад, - сфоткатись біля коня серед ночі. То тіп тре їхати на іподром і фоткатись там вночі або де хоч шукай але тре коня живого. Смішно смішно але.... Або найти перехожих в центрі які погодяться зїсти рибячий жир з чимось там. Ну чудернацькі бувають завдання. Саме головне відгадати куди їхати (тре мати мапи Львова і в голові шось) і шукати коди. Ще було завдання заломитись на якесь діско, в Пікасо вроді (організатори за все домовились попередньо), і попригати там з чимось на голові...повитріщався.
    Потім рейтинг по фінішуванні складають. Кубки призи.
    http://autoquest.com.ua/?p=33
    кому сподобалася ідея? хто готовий взяти участь у організації?
     
    Останнє редагування: 19 гру 2008
  2. Pirat-7

    Pirat-7 Active Member

    Авто:
    Пішоход.
    Клубна карта:
    000047
    Яка з того вигода самим учасникам, крім особистих витрат на бензин і тому подібне.
     
  3. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    можна за перше місце повертати всі витрати. За участь і пальне. плюс можна свторити клубний рейтинг квестерів.
     
  4. Pirat-7

    Pirat-7 Active Member

    Авто:
    Пішоход.
    Клубна карта:
    000047
    Ну тоді то супер. Я за.
     
  5. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    я хіба в участі. Але якщо буде напряг з організацією - в мене двоє знайомих, які професійно робили квест в Києві та Львові. Навіть з залученням спонсорів. Якщо цікавитиме - скину номерочки.
     
  6. Lubas

    Lubas Active Member

    Авто:
    VW VENTO 1.9TDI 1995
    цікаве проведення часу (кому це цікаво), а з шобла 4-5 чоловік по пару рублів - і бензин появиться. а якщо виграєш-бонус - 20 літрів на холяву ну і плюс там можна придумати. тема створена для обговорення, кому це цікаво, чи цікаво взагалі і призи і т.д. все обговорюватиметься тут. самі собі правила встановимо і т.п....
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Pol

    Pol Super Moderator

    Авто:
    VW POLO ClassiC 1.6 98 (1F)
    ідея дуже цікава і приваблива , я за, але є як завжди маленькі нюанси але бгато.
    треба відповідальних організаторів, ато в нас тут багато хто вміє просто поговрити і навіть не являтись на зїзди нетошо шось рішати.
    я не маю на увазі когось конкретно, але цей камінь в город сторожил нашого клюбу.
     
  8. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Я би зробив, але в столиці переважно живу. А може ви сюди?
     
  9. Drapula

    Drapula Місцевий

    Авто:
    VW Cross Polo 1.4 2008
    Але поле битви,- державні установи:bomb::yahoo:
     
  10. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    То коли там перший кVWест? Я із задоволенням взяв би участь :)
     
  11. Lubas

    Lubas Active Member

    Авто:
    VW VENTO 1.9TDI 1995
    та то би з задоволенням. просто проблемка - потрібно кілька чоловік для організації гри. я ні разу не приймав в такій грі участі, тому з розробкою завдань і т.п. можу бути багато поганих нерівностей, які спаплюжать гру і учасники пожалкують, що зробили внески грошей, потратили нафту і т.п.
    тема створена для того, чи є достатня кількість бажаючих для проведення таких ігор і щоб організацію перших кілька ігор взяли на себе "компетентні", які вміють це зробити. а потім ми могли б вже (по накатаній схемі) всі по черзі організовувати по грі, по кілька чоловік. тобто як "чергування" організували б, так як у всіх зараз з часом... ну ви в курсі.
    хто вміє організовувати такі автоквести? хо б взяв за відповідні заохочення на себе відповідальність перших кілька ігор, щоб просвітити юзерів на майбутнє?
     
  12. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    все ясно :) Я вже було подумав у нас організатор квестів завівся в клубі :)

    Відбій, пацани :)
     
  13. Lubas

    Lubas Active Member

    Авто:
    VW VENTO 1.9TDI 1995
    та ніхто такого не писав, щоб відбій давати... але мен одному, який тільки чув про це і ні разу не приймав участінавряд чи получиться все організувати, тим більше правильно і цікаво...
    а допомога з сайту аж пре...
     
  14. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    ну ти ж написав, що пропонуєш нам автоквест :) Це твої перші слова в цій темі. Логічно було припустити, що ти знаєш, як все має бути і збираєшся організувати. Але якщо ти жодного разу не те що не організовував, але навіть участі не брав, то сумніваюся, що в тебе щось вийде.

    Допомога "аж пре" мабуть тому, що багато хто брав в тому участь і розуміє, що все це дуже непросто придумати і організувати, тому навіть не дьоргаються в тому напрямку :)

    Ще не так давно у Львові практично кожного тижня проходили квести від різних організаторів. Гра була поставлена фактично на потік. Зараз не знаю, чи то сезонна перерва, чи то організатори просто збилися, але по моєму вже пару місяців не було ніц
     
  15. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    зарас не сезон.
    зарас сезон на дріфт і все шо на нього схоже.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Lubas

    Lubas Active Member

    Авто:
    VW VENTO 1.9TDI 1995
    дякую! це вже підтримка! а то тут стільки "відгукнулися" з допомогою... а я хотів зробити добру справу, якісь схеми мислити, навіть дівчину вже озадачувати почав...........
     
  17. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    так ти не зупиняйся, насправді все це не так просто і швидко робиться, до весни якраз справишся
     
  18. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    І так Я і Lubas вирішили всеж скласти Найт Флеш.

    Дату пропонуємо 24 січня але чи буде необхідна кількість команд зважаюче на те що зима сніг слизько і тому подібне. Бажана кількість команд - 10.
    З команди по 100 грн. (від загальної суми мінус гроші на витрати решта в фонд клубу.)
    О тож питання хто готовий їхати 24 січня - як що збиреться необхідна кількість команд то можемо провети Флеш.

    Як що ні то переносимо все на весну.
    Прошу викладати свої думки.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Lubas

    Lubas Active Member

    Авто:
    VW VENTO 1.9TDI 1995
    і так, ВСІМ! ВСІМ! ВСІМ! я з Travel готовий організувати найт-флеш! вже почав працювати в цьому напрямку, і ми його ОРГАНІЗУЄМ до 24 січняі вже навіть сьогодні зустрічалися з ним і по трошки розписуали на папері. КОНКРЕТНЕ питання стоїть ребром в іншому: всі хотіли прийняти ДУЖЕ участь, скільки команд буде? але точно! і чи буде взагалі? якщо з командами все ОК (потрібна кількість) - я організовую на 24 січня......
    п.с. адміни, може зробіть якусь реєстрацію тих, хто точно буде - касу точно здає, а то сьогодні ніби всі, а 24 січня... тим більше, що мова йде про кошти в фонд клубу...
     
    Останнє редагування: 29 гру 2008
  20. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    ріспект організаторам
    я готовий взяти участь, але машину для команди бажано 4-5 дверну мати
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)