Автомобільний ресторан

Тема у розділі 'Простофорум', створена користувачем Kinder, 25 бер 2008.

  1. Kinder

    Kinder Аксакал

    Авто:
    VW B6 Passat 2.0 2006
    Клубна карта:
    21
    Привіт шановні!
    Хочу заручитися Вашою підтримкою стосовно створення у Львові або не далі кільцевої дороги тематичного Автомобільного ресторану.
    Почну спочатку.
    Я працюю в сфері обслуговування, а саме в мережі тематичних ресторанів. Одним з наших ресторанів є "Криївка" на площі Ринок, плануємо також відкривати ресторани з іншою тематикою (але всі будуть тематичні). То ж я запропонував власникам свою концепція Автомобільного ресторану, якого ще немає у нашому місті. Нам також немає де збиратися (тобто попити каву/чай і таке інше, немає де погудіти святкуючи різні події).
    На мою пропозицію все від інтер*єру до екстер*єру ресторану має відповідати креативній авто тематиці. Має бути з авто столиками, різаними навпіл машинами, фарами, торпедами, дисками, колесами, фонтанами по машинах з працюючими щітками. Гарне обслуговування з відповідним персоналом, гарний паркінг з фасадом вцементованих кузовів і так далі, навіть фонтан можна придумати з різаних машин і факели з машин як в гамериканських фільмах.
    Це все стає можливим, я представив попит на такий ресторан і хочу заручитися перш за все Вашою підтримкою і підтримкою інших Львівських автоклубів.
    Зробити дисконти під наші клубні карти, програми лояльності і інші фішки.
    Всередині закладу крутити наші ролики з квестів, драгів і як ми відпочиваємо, вот Вам і наш пі-ар.

    Що я хочу? Я хочу почути Вашу думку (без матюків і жаргонів), бо потім представлю це власникам, Ваші пропозиції стосовно місця розташування ресторану, його об*єми, кількість посадочних місць, креативи що Ви хочете там бачити, одним словом все, а я постараюся зі свого боку "пропхати" це все.
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. Pol

    Pol Super Moderator

    Авто:
    VW POLO ClassiC 1.6 98 (1F)
    Відповідь: Автомобільний ресторан

    як на мене то саме прикольне місце то по дорозі на трасу прямо біля МРЕО .
     
  3. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    Відповідь: Автомобільний ресторан

    підтримую пола що на рахунок місця побудови такого ресторану, оскільки рядом є траса для перегонів бо перегони невіємна частина автоклубів, ну і бумаю що обовязково має бути літня площадка
     
  4. Pol

    Pol Super Moderator

    Авто:
    VW POLO ClassiC 1.6 98 (1F)
    Відповідь: Автомобільний ресторан

    а ще ментусики також можуть там свої грошики залишати.
    і перекупщики також там ошиваються, правда ресторан то відстрашуючи звучить, а от якби якась авто кнайпа чи кафе "карданчик" чи ше шось.
     
  5. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Автомобільний ресторан

    Я би казав десь на кільцевый неподалік Стрийської - там гарні місця, відносно недорога земля, багато транспорту для персоналу чи майстрів. А ще - кожен інтер'єр я би організував в стилі напрямків автопрому - американський, італійський, німецький, японський. Ще можна про радянський подумати, якщо забракне.

    Якщо говоримо про клуби - обов'язкова стоянка на 30-50 машин, а це серйозно.

    Щодо наповнення телеефіру, то що би ми тут не гадали всеодно там буде "24" або ТРК "Люкс" :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. KIT

    KIT Аксакал

    Авто:
    ВАЗ 21013
    Клубна карта:
    0011
    Відповідь: Автомобільний ресторан

    Кажеш ресторани мають бути тематичні і яких ще не було? так от вбудований автомобіль у стіну - використано у кахфе "Ред Бум".
    Загалом задум класний, думаю основним козирем має бути величина стоянки та великі столи. Нас на шашличок чи каву збирається 8-14 чоловік - треба щоб про таку кількість піклувались і заохочували приходити великими компаніями !!! :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Res

    Res Початківець

    Авто:
    Golf 3 VR6
    Відповідь: Автомобільний ресторан

    Ідея - супер! Головне щоб це в життя втілилось саме так як би цього хотіла та аудиторія, на яку це розраховано! Але, гадаю, що постійний чималий контингент відвідувачів ця установа буде мати 100%. Як точка зустрічей, зборів, або просто із-за цікавості своїм незвичним виглядом :)
    За ідею плюсік :)
     
  8. peGas

    peGas Аксакал

    Авто:
    Peugeot 307 2.0 XS '05
    Клубна карта:
    000008
    Відповідь: Автомобільний ресторан

    ідея класна
    подивися фільм кримінальне чтиво там є такий ресторан
     
  9. Borman

    Borman Місцевий

    Авто:
    VDub Golf Mk3 AirRide
    Клубна карта:
    000100
    Відповідь: Автомобільний ресторан

    А ще туди можна втулити ту ідею яка вже обговорювалась на форумі а саме мойку з сексуальними тьолками в бікіні (або пацанами - кому як) :mrgreen::mrgreen::mrgreen:
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Pol

    Pol Super Moderator

    Авто:
    VW POLO ClassiC 1.6 98 (1F)
    Відповідь: Автомобільний ресторан

    то не просто ідея то супер булоби якби кавуську попиваючи тобі за стіклом мили машину но мечтать не вредно. а курити вредно.
     
  11. Solaris

    Solaris Аксакал

    Авто:
    VW Golf Mk2 RF->9A H&R -40-100
    Відповідь: Автомобільний ресторан

    як таке відкриють таке як описано в першому пості то буду зависати тільки там ;-)
    рахуйте шо всі клубні слёти будуть там.. на Пасічній є Драйв, але я там ше небув..
     
  12. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Автомобільний ресторан

    таких ресторанів тисячі
    якщо кафешка буде на кільцевій, то там вони не тільки мити будуть...
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Borman

    Borman Місцевий

    Авто:
    VDub Golf Mk3 AirRide
    Клубна карта:
    000100
    Відповідь: Автомобільний ресторан

    ... а ще й полірувати
     
    • Подобається Подобається x 6
  14. McAr

    McAr Місцевий

    Авто:
    Audi B4 2.6 Quattro
    Клубна карта:
    000406
    Відповідь: Автомобільний ресторан

    Ідея дуже гарна, а хто спонсор?????, по приблизним розрахункам- земля в районі Зимної Води ще торік була 5-7 тис $ за сотку, проєкт біля 1-2 тис то офіційно, газ -5тис $ дозвіл офіційний, вода 500 була, світло-від 800 було торік + єлектро стовби по 200+ робота. Сама будівля- вийде мін 20-50-і пішло. Інерєр і оформлення на фоні тих видатків то повна фігня, Кіндер признавайся як землю під забудову відвели, мене ця іфа дуже би зацікавила, можу посприяти з будівництвом.
     
  15. Kinder

    Kinder Аксакал

    Авто:
    VW B6 Passat 2.0 2006
    Клубна карта:
    21
    Відповідь: Автомобільний ресторан

    Читай уважніше, такого ресторану ще не має в планах, це лише моя ідея яку я "пропихаю", а також це тема бізнесу в якому я працюю, скоро відкриються нові наші заклади про які усі дізнаються, вот я вирішив запропонувати автомобільний ресторан.
    Ніякої землі ще немає.
    Біля МРЕВ ДАЇ його бачу не доцільним, тому що заклад мусить бути також для інших пересічних відвідувачів а просто так туди ніхто не поїде.
    дякую за активність.

    Додано через 2 хвилини
    шариш! 24 або Люкс 100 пудово!!!
    Але наші ролики також можна пропихати, не буде ж на весь заклад тіко 1 плазма 8-0
     
  16. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Автомобільний ресторан

    Ідея добра.
    Безглуздо. Місце повино бути проїзне!
    1. Що до вибору місця потрібно проводити маркетинг з розрахунком добової (годиної) прохідності (проїздності)
    2. Розраховуємо середній чек відвідувача (думаю у Львові це десь 50-100грн.)
    3. Розрахувуємо собівартість будівництва, як людина, що займається девелопментом землі та нерухомості скажу, що 1м.кв. будівництва рестораційної нерухомості стартує від 1500у.о., кафе мінімум 300м.кв. = 450 тис баксюків + вартість землі та дозвільної системиє
    4. Пишемо (рахуємо) бізнес-план
    5. Робимо висновки
    Більше ніц не скажу :)

    P.S. Будь-яку ідею впроваджувати потрібно ч-з серйозні розрахунки. Гроші є гроші.
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: Автомобільний ресторан

    В такому проекті місце розташування - це найголовніше. Треба розміститися так, щоб був хороший трафік, щоб мимо тебе не проїжджали. На автоклуби сподіватися не треба, вони каси не зроблять. Потрібно ловити людей, які подорожують, уже проїхали чималий кавалок дороги і хочуть відпочити і похавати. Можливо це під"їзди до Львова із боку кордону, з Карпат.
     
  18. Kinder

    Kinder Аксакал

    Авто:
    VW B6 Passat 2.0 2006
    Клубна карта:
    21
    Відповідь: Автомобільний ресторан

    100 відсотків ти правий, мені особисто імпонує місце біля "МЕТРО", але поки проект дійде ...до, то там вже місця не буде.
     
  19. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Автомобільний ресторан

    Найбільш завантажена траса з тих, які проходять по кільцевій - Київ-Ужгород
     
  20. Kinder

    Kinder Аксакал

    Авто:
    VW B6 Passat 2.0 2006
    Клубна карта:
    21
    Відповідь: Автомобільний ресторан

    це епіцентр Євро 2012, там сама дорога земля.
    прохання підтримати ідеями стосовно маркетингу і оздоблення паркінгу, фасаду та екстер-єру ресторану.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)