Автомобільний відеореєстратор

Тема у розділі 'Електрика і сигналізації', створена користувачем MARTINI, 24 лип 2010.

  1. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Вчора один випадок змусив мене задуматись про встановлення такої штуки. Чмо зупинило мене і під приводом того, що я ніби-то не пропустив пішохода (пішоходів ніяких не було), стало лякати "хочете штраф вам випишу 340 грн", а потім "я буду вимагати позбавлення прав". З машини я виходити відмовився і став вимагати в нього докази скоєння мною порушення і пред"явити мені пішохода, якого я не пропустив). Наскільки я зрозумів із його слів, він мене впізнав з якоїсь іншої ситуації і вирішив тепер відірватися. Мабуть я колись в якомусь протоколі йому зайвого понаписував :).

    Після недовготривалого такого хамського спілкування він віддав документи. Шкода, я не запам"ятав як його звати, на майбутнє буду записувати відразу дані інспектора після зупинки.

    Так от. Ніби існують такі девайси, спеціально призначені для використання в автомобілі. Під час руху камера знімає і фіксує на якийсь носій як ти їдеш, а коли зупинився на вимогу інспектора ДАІ, можна швидко розвернути камеру вліво щоб красиво зняти своє спілкування з ним. Таким чином завжди можна мати максимально об"єктивний доказ щодо порушення чи непорушення ПДР і адекватності самого інспектора.
     
  2. leopold

    leopold Місцевий

    Авто:
    VW Polo 9N3 09р.в.
    Клубна карта:
    000037
    Існують, називається відео реєстратор. Працює по принципу "чорної скриньки в літаку", веде запис на SD-карту. Бажано, щоб мав в собі GPS-приймач, тоді автоматично визначає місце, час та інші вельми потрібні дані. Ціна хорошого коливається від 150 до 350 у.о.
     
  3. Senia

    Senia Active Member

    Авто:
    VW Jetta II 1.8 GX 87" була
    Fiat Doblo 1.3 MJTD 05"
    Є версії програм відео реєстратор, які розроблені для КПК. Якщо не помиляюсь mydvr або шось типу того.
     
  4. Pavlo_Lviv

    Pavlo_Lviv Active Member

    Авто:
    VW Golf II 1.8 RP 2E2 1989
    Клубна карта:
    000052
  5. Dan

    Dan Active Member

    Авто:
    VW BORA 1.6 - 2001
    Останнє редагування: 26 лип 2010
  6. Pavlo_Lviv

    Pavlo_Lviv Active Member

    Авто:
    VW Golf II 1.8 RP 2E2 1989
    Клубна карта:
    000052
    Все залежить від нашої пошти і москальської, зазвичай 2 тижні, але якщо москалі будуть тормозити то місяць.
     
  7. Dan

    Dan Active Member

    Авто:
    VW BORA 1.6 - 2001
    Ще питання оплати.
    Оплата проводиться при отриманні товару, чи наперед готівкою?
    Якщо наперед то з ким зв"язуватись?
     
  8. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
  9. Eller

    Eller Active Member

    Авто:
    VW Passat B4 1,8 ABS
    Клубна карта:
    Хочу!
    І я б таке купив!
     
  10. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Бачу то можна вже майже оптову закупку організовувати. Лишається знайти продавця який запропонує найліпші ціну-товар
     
  11. Nick Wolf

    Nick Wolf Місцевий

    Авто:
    VW Passat 1.8GL
    Клубна карта:
    000015
    Організовуйте хтось. Я також куплю. 150-400 у.о. дорого, а таке придбав би. Хоч і не розумію в чому різниця, що така ціна. А загалом по темі для спілкування з доярками треба купляти окуляри з вбудованими камерою та мікрофоном. Тоді можна і з машини вийти сміло. Але знову ж ціна - десь біля 200 у.о.
     
  12. DentisT

    DentisT Початківець

    Авто:
    T 5 '05, РАКЕТА)
    Я тоже таке хочу!
     
  13. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Альо! Хто може організувати доставку з ебея цих девайсів?
     
  14. Eller

    Eller Active Member

    Авто:
    VW Passat B4 1,8 ABS
    Клубна карта:
    Хочу!
    Можна дешевше купити: http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.24444 чи http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.30735. З Києва люди багато купують в тому магазині, все доходить до нас.
     
  15. DEMO

    DEMO Місцевий

    Авто:
    Kia Cerato 2.0 EX АКПП
    Клубна карта:
    000045
    і я там купував доходить але іноді дууууже довго завдки Рос пошті
     
  16. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    окуляри це трохи не те, мені здається що краще,щоб воно бачило камеру і усвідомлювало шо його знімають,тоді буде поводитися пристойно
     
  17. Nick Wolf

    Nick Wolf Місцевий

    Авто:
    VW Passat 1.8GL
    Клубна карта:
    000015
    На цих моделях видно для чого вони. А то в знайомої я бачив на вигляд прості окуляри. А пише зараза все що хоче. Для війни на доярок саме та зброя. Потім не ти йому, а він тобі буде пропонувати гроші.
     
  18. Eller

    Eller Active Member

    Авто:
    VW Passat B4 1,8 ABS
    Клубна карта:
    Хочу!
    Хе, задумка непогана ))) А як виглядають такі окуляри, по яких не видно що вони ще можуть? Є може модель чи посилання де можна глянути?
     
  19. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
  20. Pavlo_Lviv

    Pavlo_Lviv Active Member

    Авто:
    VW Golf II 1.8 RP 2E2 1989
    Клубна карта:
    000052
    Доставка не проблема, окуляри коштують 40$, в Україні це все можна купити на aukro.уа, якщо щось конкретно буде цікавити, організовуйте колгосп і замовлю на ebay.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)