Автостоянки Львова

Тема у розділі 'Колектор', створена користувачем Адріан, 6 кві 2010.

  1. Адріан

    Адріан Місцевий

    Авто:
    VW Bora BFQ 2005
    В цій темі пропоную викладати всі проблеми, які виникають з автостоянками і паркінгами в місті Лева, а також питання з оплатою.

    От наприклад мені вже підняли ціну до 240грн за місяць, приміський вокзал ряд стоянок:diablo: І тепер виникає питання, з оплатою тих днів, коли я відсутній, особливо літом можу два тижні не паркуватись, а оплату вимагають мотивуючи це постійним (викупленим) місцем! На яке потім ставлять кого попало бо знають що мене не буде. Цікаво на інших стоянках такі самі правила?
    І ще одне, як хто платить, тобто на місяць вперед чи за фактично минувший місяць?
     
  2. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Мені також ціну підняли до 180грн. Бувало пару раз шо моє місце займали, тоді без розмов приходив і лишав машину посеред стоянки. Хай думають, бо місця ітак мало і тісно, а мені ше пасотом довгим заїхати важко, тре 10 раз крутии руль туда-сюда...

    Плачу гроші не на перед а за минувший місяць, але в нас МЖК і типу все по квитанціях. Я можу відмовитися на місцяь від місця і не платити. якшо мене не буде.
     
  3. Шульц

    Шульц Active Member

    Авто:
    VW Golf IV 2.0 (був), Skoda SuperB 1.8Т
    Я плачу 210 грн/міс, місце ще не займали. Як на попередній, так і на теперішній стоянці зіткнувся з двома практично ідентичними проблемами. Шо на попередній (на Сихові, під мостом Сихівським) мав місце під накриттям, зимою було супер, а вот літом топилася смола і заливала все, приходилися постійно чистити мешти і машинку від неї... Шо тепер, на стоянці на Кос-Анатольського (також Сихів) маю місце під накриттям і то саме, тільки не смола, а якась фігня, типу вапна поміж стиками панелей стікає і капає на машину, вже два рази полірував капот, тепер накриваю клійонкою.
    В обох випадках керівництво автостоянок розводить руками. Буду сам шось майструвати))
     
  4. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    я тут почитав, і офігів з цін...
    в камянці за стоянку оплачцю 150грн/міс наперід. шось власник забагато дере з власників авто, як на район.... а починав з 90грн/міс два роки тому.
    правда на стоянці завжди є охоронець і собака, яка ні на крок не підпускає чужих. і додому буквально 50м іти. тому не нарікаю
     
  5. DEMO

    DEMO Місцевий

    Авто:
    Kia Cerato 2.0 EX АКПП
    Клубна карта:
    000045
    Маю місце на стоянці на Козельницькій.
    Впринципі єдине шо погано так то шо взимку погано рочищають її і нема нормальної системи ідентифікації шо то ТВОЄ місце дали просто табличку яку кому заманеться можуть в сторонку зкинути і стати. А так охоронці нормальні хлопаки собачка вночі бігає.
    Плата 180 грн.
     
  6. Voffka

    Voffka Active Member

    Авто:
    VW Jetta Coupe
    Клубна карта:
    000010
    Хммм.... на стоянці за Південним ще з середини минулого року по 8грн./доба, і того 240-248грн/міс. Умови нормальні - велика, огородженна охоняєма, чотирилапі бігають. Ставлю в свому ряді, де є вільне місце. Платити можна на перед або коли забираєш...

    І де такі дешеві стоянки знаходяться??? (варіанти "під церквою" і в бабці на городі навіть не розглядаю).
     
  7. Kam@toZ

    Kam@toZ Місцевий

    Авто:
    VW Jetta 2 1.8 RF 2e2
    KHS DH 50 Fetish
    Клубна карта:
    000088
    стоянка,вул. Чорновола (Торфяна) за місяць 190 гр.(це з місцем)
     
  8. neolviv

    neolviv Початківець

    Авто:
    Lanos 1,5
    Народ, немаю де тримати автівку.
    Під будинком небезпечно.
    Шукаю стоянку чи гараж на Сихові
    Мо хтось щось порадить.
     
  9. ENERGY

    ENERGY Місцевий

    Авто:
    Була Jetta II 1985 1,3 HK 2Е3
    Сам особисто ставлю на Сихові на стоянці що недалеко від баптистської церкви біля лісу. Доба коштує 7грн. Скарг вроді нема, за постійнге місце не домовлявся але якось само собою сформувалося. Можна домовитися і за постійне місце вроді, платиш лише за дні простою, а коли кудись їдеш просто їм маячиш на телефон і вони знають що можуть когось поставити на день на твоє місце, стоянка заповнена десь на 90-95%, тому конкретно підходь і домовляйся чи є ше місця.
     
  10. neolviv

    neolviv Початківець

    Авто:
    Lanos 1,5
    там треба зранку забирати, чи можна поставити і на тиждень?
     
  11. ENERGY

    ENERGY Місцевий

    Авто:
    Була Jetta II 1985 1,3 HK 2Е3
    Можна ставити на тиждень і більше, але треба попереджати якщо на довгий термін, вони тебе самі спитають коли ти хочеш забирати (за умови якщо не маєш постійного місця).
     
  12. picasso

    picasso Новачок

    Авто:
    golf2, citroen PICASSO
    я тепер теж.... можу поофігівати :).. але почну спочатку.
    Коли переїхав на Сихів, то авто ставив на території поліклініки, в дворі де стоять швидкі. Оплата тоді була по 2 грн (на стоянках в той час була по 3,4,5 грн) і ставиш на вільне місце. І все б нічого, але один з чергових механіків як вип'є ставав дибіл-дибілом. Через рік їм добавили ще трохи автопарку, і вони не брали нікого (крім одного таксиста). Знайшов стоянку на Манастирського. Проблем з чергувальниками не було. Через місяць дали постійне місце і абоноплату. Ціна правда за пару років постійно росла, і з 75 грн дійшла до 210грн в 2009 році. Плюс до всього на початках можна було написати заяву на 10 днів і більше, і за той термін не брали оплату а місце зберігали, в 2008 мінімальний термін заяви вже був на місяць, а в кінці 2009 взагалі відмінили. Стоїш-не стоїш- плати.
    Одного разу я підсобляв людям, котрі живуть в багатоквартирному будинку поряд зі стоянкою. Розговорились. Виявилось що під будинком є гаражі, і в їхньому гаражі поміщається два авто, а стоїть одне, їхнє. Запитали чи я не хочу ставити і платити за них за охорону. Оплата 75 грн в місяць!!!! Я погодився, і тепер ставлю в гараж де влітку прохолодно (температура в самий жаркий період не піднімалась вище19-20*С), а взимку не дубар (нижче нуля не опускалася), та ще й за таку ціну :). Отакі то пироги. Заодно , залежить задом чи передом заїзджаю, кожен день перевіряю (відбивається на стінах) світіння фар, габаритів і стопів.
     
    Останнє редагування: 24 вер 2010
  13. Cherepaha

    Cherepaha Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3, 1989
    Клубна карта:
    000484
    В мене в зйомному гаражі взагалі 2 довгих вузьких дзеркала висять (типу щоб зручніше заїзджати) ну і теж те все видно.
    Взагалі гараж рулить! Навіть якщо він трохи далі, ніж стоянка.
    Тримаю в ньому ще ровери, каляски, санки, інші сезонно-використовувані речі, а в ямі - овочі на зиму.
    Єдина що плата за нього в рік (12*250= 3000 гривень) співмірна з витратами на бензин... (мало їзджу)
     
  14. picasso

    picasso Новачок

    Авто:
    golf2, citroen PICASSO
    Народ, тут десь читав тему щось схоже "Я паркуюсь як свиня". Не можу знайти. Тикніть мене носом туди якщо не важко
     
  15. nzi

    nzi Місцевий

    Авто:
    vw passat 1.6 TD був
  16. picasso

    picasso Новачок

    Авто:
    golf2, citroen PICASSO
    дякую. Але поки сходив за фотіком і роздрукував наліпки то "ідіот" вже втік :))
    Нічого, він часто так ставить, ще зфоткаю
     
  17. Eller

    Eller Active Member

    Авто:
    VW Passat B4 1,8 ABS
    Клубна карта:
    Хочу!
    Я 8,5 років ставив свою машинку на стоянці ювелірного заводу, що недалеко перехрестя Стрийська-Наукова. Починалося в 2008 році з 40 ніби грн., в 2010 році ціна стала 145 грн. Одна з найдешевших та найбезпечніших стоянок Львова, тому ща такої охорони як там ніде немає. Зараз там навіть місця вільні. Але з початку року перестав ставити, тому що топати мені до неї 1,5 км, надоїло, та й машина вже не така нова як колись. Ставлю тепер під домом просто. Задарма. Правда антену якась зараза скрутила мені літом, а антена була ще оригінальна, ізолєнтою мотана-перемотана. Кому воно треба було не знаю ))
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)