бідна суміш .

Тема у розділі 'Двигун, підкапотний простір', створена користувачем олежка, 3 гру 2017.

  1. олежка

    олежка Початківець

    Авто:
    пассат б3
    доброго дня всім! у мене є пассат б3 1.8 моно з мотором" PM" і така проблема машина поки мотор непрогрівся до пробочої температири тягне добре а після прогріву тяга падає , я викрутив свічі свічі нагар на свічках БІЛИЙ я так розумію що забідна суміш. Мембрану між моноінжектором замінив на нову нічого незмінилося. Підкажіть будласка може хтось знає де і вчому причина.
     
  2. ігор79

    ігор79 Початківець

    Авто:
    Vento 1.8
    Коли двигун непрогрітий система лиє більше бензину ,відповідно тяга більша.По свічках в мене також білі ,тяга практично одинакова що на гарячу,що холодна.
     
  3. vwiskasha

    vwiskasha Місцевий

    Авто:
    vw passat b2 syncro
    audi s4 c4 2.2 turbo
    vw scirocco 2 tropic
    Білі то погано , світло бежеві або просто бежеві то норм 20171126_164813.jpg
     
  4. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Тре лямбду провірити потенціометр і форсунку
     
  5. олежка

    олежка Початківець

    Авто:
    пассат б3
    а може це в вакуумник тормоза пробитий бо якщо на заведеній непрогрітій машині натиснути на педаль тормозу то обороти мотора сильно падають.
     
  6. vwiskasha

    vwiskasha Місцевий

    Авто:
    vw passat b2 syncro
    audi s4 c4 2.2 turbo
    vw scirocco 2 tropic
    Ні. Падають бо суміш бідна , якщо правильна то обороти мають десь на 50 вирости
     
  7. олежка

    олежка Початківець

    Авто:
    пассат б3
    тоді що шукати ПІДСОС ПОВІТРЯ ЧИ ЩО?
     
  8. ігор79

    ігор79 Початківець

    Авто:
    Vento 1.8
    Коли є підсос повітря буде нестабільний хол. хід.
     
    • Смішно Смішно x 1
  9. vwiskasha

    vwiskasha Місцевий

    Авто:
    vw passat b2 syncro
    audi s4 c4 2.2 turbo
    vw scirocco 2 tropic
    Провіряти все що стосується вприску і навіть компресію , інфи і інеті достатньо які показники мають бути і як провірити , якщо немає інструменту то тоді до майстрів чи сервіс )
     
  10. vwiskasha

    vwiskasha Місцевий

    Авто:
    vw passat b2 syncro
    audi s4 c4 2.2 turbo
    vw scirocco 2 tropic
    Поясніть чому
     
  11. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Може бути такий варіант... але не обовязково вакуумнік тормозу... передивись усі вакуумні трубки, передивись клапан абсорбера. якщо все ціле то тоді вакуумнік.. можливо Десь попадає необліковане повітря після дроселя.
     
  12. ігор79

    ігор79 Початківець

    Авто:
    Vento 1.8
    Тягне більше повітря ,відповідно ЕБУ лиє більше бензину -оберти зростають.Якщо підсос великий двигун глохне .
     
  13. олежка

    олежка Початківець

    Авто:
    пассат б3
    дякую завтра подивлюся.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)