Братський форум

Тема у розділі 'Про сайт і форум', створена користувачем MARTINI, 3 чер 2009.

Статус теми:
Закрита.
  1. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    У нас на форумі з"явилися три підрозділи, присвячені автомобілям-родичам VW , а саме Audi, Skoda i Seat

    На черзі Lamborghini, Bugatti i Porsche , як тільки у нас в клубі засвітяться власники цих тарандайок
     
  2. Dino_grey

    Dino_grey Місцевий

    Авто:
    VW Scirocco GTX 1.8 1987;TOYOTA Land Cruiser 2006,2,7 TDI БЫЛ; AUDI A6 AVANT 1996 2,0 16V БЫЛ...
    Клубна карта:
    000411
    Тогда ЧТО???
     
  3. Lesuk

    Lesuk Active Member

    Авто:
    VW Golf II 1.6 1989
    А може ВАЗ, Daewoo приїднаєм:D:russian_ru:
     
  4. dunkan

    dunkan Active Member

    Авто:
    passat B4 1996,Оpel vectra C 2004
    щось я не зрозумів,це жарт чи що Ламборжині,бугатті.....:D
    тоді буде дуже кльово будуть папіки з животами і ми їм будемо радити на котрому шроті взяти пошарпану але добру сідушку і де її подешевше обтягнути:good:
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Lesuk

    Lesuk Active Member

    Авто:
    VW Golf II 1.6 1989
    Я це зрозумів як жарт!!! І напевне Наш Добрий Адмін MARTINI такої самої думки???
     
  6. McAr

    McAr Місцевий

    Авто:
    Audi B4 2.6 Quattro
    Клубна карта:
    000406
    Слава доброму адміну-MARTINI

    За виділенний розділ для братньо-дочірніх родичів.:good:
     
  7. RomanoProddi

    RomanoProddi Місцевий

    Авто:
    WVPassat B3 SYNCRO 1990 Variant 2,0 SIMOS ADY. КПП 5 CRU 95р.в.
    Клубна карта:
    007)))
    ага! і ще будемо радити як міняти самому кулака, шарову опору і проводити антикор кузова. Хотів би я на це глянути......:D
     
  8. ENERGY

    ENERGY Місцевий

    Авто:
    Була Jetta II 1985 1,3 HK 2Е3
    Ну ці престижні марки насправді входять в концерн Фольксваген, тому хоч якимось чином їх згадали )). За рубрику для шкодоводів, сеатоводів, аудіводів я за, адже багато вузлів взаємозаміняються в нас.
     
  9. McAr

    McAr Місцевий

    Авто:
    Audi B4 2.6 Quattro
    Клубна карта:
    000406
    Для тих,хто не знає- є трактор від Ламбо, його власники явно не в краватках на ньому їздять.
    Про Бугаті- з тою кризою нічого не ясно, он американці прилітають до нас зуби рибити. Може і власники Бугатті заїдуть в Новий-Старий_Просто Автостоп до Петра за запчастями, всяко буває.

    Доречі якщо вивести контрабасом, сказати то на Гольф2, деталь від Ламбо чи Бугаті і зняти їхнє ПДВ при перетині кордону, то вже маємо мінус 26 % від ціни в бундесі.При ціні якоїсь деталі під 100 000 євро знижка в 25 000євро трохи відчутна, а їхати від них до нас відсили 3-4 дня. Ги-Ги.
     
    Останнє редагування: 3 чер 2009
  10. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Ламборгіні було засновано як завод із виробництва тракторів, то пізніше вони перейшли на автомобілі.

    Для тих, хто не зрозумів гумору, Lamborghini, Bugatti i Porsche - це такі самі родичі VW як Ауді, Шкода і Сеат - то все одна велика VW-Мафія! :) Але оскільки в клубі поки що нема власників суперкарів, то розділу їм поки що не створюємо
     
  11. roma_lviv

    roma_lviv Active Member

    Авто:
    VW Passat 1.8 1995 B4
    Клубна карта:
    000493
    Хотів би добавити, що концерн Volkswagen Group випускає автомобілі під відомими брендами Volkswagen, Audi з 1964 року, Seat з 1986 року, Skoda з 1991 року а також Lamborghini з 1998 року, Bentley з 1998 року, Bugatti з 1998 року, MAN и Scania. З 1998 по 2002 рр. підрозділи Volkswagen і Bentley випускали автоьщбілі під маркою Rolls-Royce, але з дозволу BMW яка викупила права на цей бренд.
    І ці автомобілі можна назвати автомобілями-побратимами.
     
  12. McAr

    McAr Місцевий

    Авто:
    Audi B4 2.6 Quattro
    Клубна карта:
    000406
    Є у Львові один чорний Порш кайман з номером 911, може то якась служба спасіння?
     
  13. tanja

    tanja Active Member

    Авто:
    WV GOLF II 1,6Д
    Не КАЙМАН, а КАйЙАН. Впринаймні там буква "М" ніде не спостерігається... ;)
     
  14. DEMO

    DEMO Місцевий

    Авто:
    Kia Cerato 2.0 EX АКПП
    Клубна карта:
    000045
  15. tanja

    tanja Active Member

    Авто:
    WV GOLF II 1,6Д
    Ясно, вибачте...:blush:
     
  16. McAr

    McAr Місцевий

    Авто:
    Audi B4 2.6 Quattro
    Клубна карта:
    000406
    Спец для Тані, щоб задобрити-
    не Caenne( Каен- джип) а Cayman( Кайман, здешевлений 911)
    http://www.avtopoisk.ua/?s_mark=280...ubmit2=%CF%EE%E8%F1%EA+%E1%2F%F3+%E0%E2%F2%EE
    Я виправився? Цьомки-Цьомки:kiss:
     
  17. McAr

    McAr Місцевий

    Авто:
    Audi B4 2.6 Quattro
    Клубна карта:
    000406
    Забираю цьомки назад,за все моє перебування на форумі, мене ще до психіатра ніхто не посилав
     
  18. dunkan

    dunkan Active Member

    Авто:
    passat B4 1996,Оpel vectra C 2004
    ага за 74000доларів:bye2:той хто має такі машини він навіть не схоче на клавішу на форумі натиснути,я вже не говорю про якісь зїзди,йому ліпше слідкувати за перебігом на біржі(курсу обміну чи там скільки нафта коштує):man_in_love:
     
  19. dunkan

    dunkan Active Member

    Авто:
    passat B4 1996,Оpel vectra C 2004
    а давайте,чому ми тут про те говоримо,давайте з ними поговоримо,якщо є пропозиція про те,значить хтось хочить того:blush:
     
  20. RomanoProddi

    RomanoProddi Місцевий

    Авто:
    WVPassat B3 SYNCRO 1990 Variant 2,0 SIMOS ADY. КПП 5 CRU 95р.в.
    Клубна карта:
    007)))
    Да-а-а-а....Буде прикольно. Наприклад:
    Нова тєма: Севодня откривал двєрцу і паламал ноготь (100Баксов) що делать?????
    Або ще:
    Пацани! а што такоє свєча зажиганія і гдє она??? Ето та что в аптєкє моя любовніца покупаєт???:D
     
Статус теми:
Закрита.

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)