CD-player golf 4

Тема у розділі 'Тюнінг, косметика і звук', створена користувачем Васьок або ZiK, 26 лют 2019.

  1. Васьок або ZiK

    Васьок або ZiK Active Member

    Авто:
    VW Golf 4 1.6 99 SR V8
    привіт всім , потрібен сд плеєр до оригінальної гольфівської магнітоли [​IMG] вона в мене називається бетта 5 сд плеєр виглядає приблизно отак [​IMG] , також розглядаю ось таку штуку [​IMG] відразу вже в комплект , може хто має шрот і в нього таке завалялося , я б забрав , якщо розібратися нових магнітол навалом , але де ви знайдете магнітолу яка так чотко підійде до того інтерєру , це поєднання червоної і синьої підсвітки бомба , тому , стосовно цілого блока поки ше думаю , а от сд плеєр купив би , може хто є електрик і має уявлення як в ті оригінальні магнітолі замість касетника поставити аух або вихід на флешку , простіше кажучи , мета посту зробити так , щоб магнітофон не тільки радіо сприймав а і мав можливість включати флешки аух чи на крайній випадок диски , як хто може її переробити то з мене файна флашчинка або розрахунок , або встановлення кабельного телебачення у вас вдома на безкоштовні основі на 1-2 роки точно , але то у випадку , якщо ви живете в багатоповерховому будинку
     

    Вкладення:

    Останнє редагування: 26 лют 2019
  2. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Був Гольфоводом такий хлопчина @WANTED , я десь проіпав його номер. Він собі впаював aux. Спробуй списатись з ним, а якщо конче тре, то може і найду його контакти через інших людей.
    Єдиний нюанс, він в Ходорві живе, і вроді би до Європи їздить бусом.
    Але може і на радіоринку так роблять.
    Наступне, є такий девайс, як касета з проводом. Бачив у знайомого. Касету вставляє в штатну магнітолу, а провід від неї в телефон і слухає музло з телефона.
    Наступне, СДюшник пошукай по барахольних сайтах, вєрняк найдеш.
    А ще, я би порадив (собі розглядав) така фігня, як "Yatour" - є конкретні під наші магнітолки, втикаються в штатний роз'єм, а вже в той ятоур втикаєш флеху і т.п. Це самий менш колхозніший варіант і воно ховається в бардачок приміром. Ціна 50у.о.+/-.
     
  3. Васьок або ZiK

    Васьок або ZiK Active Member

    Авто:
    VW Golf 4 1.6 99 SR V8
    пробував касету , лажа повна тільки одна колонка грає , найшов електрика який впаяє аух хоче аж 700 гривень , майстер який готовий впаяти мп3 модуль в ту машину , щоб замість касетніка був вихід на флешку і аух , хоче тіж 700 гривень , коротче я плюнув на то всьо і купив ФМ модулятор [​IMG] все просто як 2 пальця тут і той же аух і флешка і карта звук конешно не HD , але враховуючи шо ціна питання до 100 гривень , то терпимо , але всетаки як хто буде мати такий сд плеєр [​IMG] то пишіть я б забрав 3-in-1-Black-Wireless-Stereo-Car-FM-Transmitter-Bluetooth-Hands-Free-Car-Kit-Aux-In.jpg
     
  4. 250_na_1.6

    250_na_1.6 Новачок

    Авто:
    Golf 4, 1.6
    Всім хай.
    Не можу створювати теми, тому знайшов подібну тему тут.
    В мене є магнітола JVC KD-G401. На фронті магнітоли ауксу не передбачено, але взаді є аукс вхід. Підключивши телефон, магнітола не має налаштувань, щоб програвати дорогу з ауксу. Можливо є якісь секрети, які я не знаю?
    Подивився багато відео в ютюбі і в більшості вони самі припаювали аукс, але в мене виглядає штатно.
     

    Вкладення:

    • 3.jpg
      3.jpg
      Розмір файлу:
      94,2 КБ
      Переглядів:
      17
    • 2.jpg
      2.jpg
      Розмір файлу:
      73,2 КБ
      Переглядів:
      16
    • 1.jpg
      1.jpg
      Розмір файлу:
      53,9 КБ
      Переглядів:
      18
  5. RomanD

    RomanD Новачок

    Авто:
    Volkswagen

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)