Чи реально найти гольф 3 в ідеальному стані?

Тема у розділі 'Інше', створена користувачем peGas, 26 січ 2007.

  1. peGas

    peGas Аксакал

    Авто:
    Peugeot 307 2.0 XS '05
    Клубна карта:
    000008
    Чи реально найти гольф 3 в ідеальному стані????? в нас чи законрдоном немає різниці.
    Я настільки полюбив свого гольфа шо ен хочу його міняти ні на яку машину, але 60 коників не вистарчає, в салоні ні кондюка ні електро пакета.... плюс все тарабанить (ну це виліковно тіки треба мати час і руки) Тому питаю чи є в тому світі гольф 3 в ідеальному стані, який продається :haha: чи вартує взагалі шукати, хочу 2 літровий 16В
     
  2. NCRPI

    NCRPI Місцевий

    Авто:
    продано....
    Клубна карта:
    000014
    Відповідь: Golf 3

    Думаю можна, головне набратися терпіння!!!!!:roll: :roll: :roll:
     
  3. CAT

    CAT Місцевий

    Авто:
    GTI mk6, GTI mk1, Golf mk1
    Відповідь: Golf 3

    може то свій продати... давно хотів бмв
     
  4. Monkey

    Monkey Місцевий

    Авто:
    Volkswagen Golf II
    Клубна карта:
    000023
    Відповідь: Golf 3

    Що , чесно?:twisted: p.s. Для peGas :можна на Auto.ria , задати в пошуку гольфи 3- ті поЛьвівській області. Там був один з кондюком і ел пакетом свіжо пригнаний за 7500. Та в мене й номер є 80676820582 Ігор:grin:
     
  5. CAT

    CAT Місцевий

    Авто:
    GTI mk6, GTI mk1, Golf mk1
    Відповідь: Golf 3

    а ше фішка шо чим більш літровий гольф тим більше він убітий... навіть як свіжопригнаний - надто на них вже ганяють..

    Манкі: та, але тройку купеху і з великим великим мотором
     
  6. Monkey

    Monkey Місцевий

    Авто:
    Volkswagen Golf II
    Клубна карта:
    000023
    Відповідь: Golf 3

    В трійки не живуча ходова. Я теж хотів, але в мене всі машини були купе - набридло дуже :)
     
  7. peGas

    peGas Аксакал

    Авто:
    Peugeot 307 2.0 XS '05
    Клубна карта:
    000008
    Відповідь: Golf 3

    то шо ходова не живуча то я вже поняв..... сже всю перебрав крім задіх стойок
     
  8. CAT

    CAT Місцевий

    Авто:
    GTI mk6, GTI mk1, Golf mk1
    Відповідь: Golf 3

    Пегас то не про гольф тройку - в гольфів ходова дуже живуча, то про беху! доречі може хош мій гольф купити??
     
  9. peGas

    peGas Аксакал

    Авто:
    Peugeot 307 2.0 XS '05
    Клубна карта:
    000008
    Відповідь: Golf 3

    дивно,я вже свою майже всю перебрав.
    можна не скромне питання чого ти її продаєш?
    і напиши який рік, двигун, пробіг, комплектація, колір на скіки я розумію червоний
     
  10. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Golf 3

    З чого ти взяв, що бехи з великим мотором не вбиті?!? Не зовсім підтримую твій вибір, імхо якщо маєш гроші на утримання користованої бехи, краще вклади їх в нову машину.

    P.S. Коли купиш беху - викликаю тебе на 402 метри, причому мені поф який в тебе буде мотор - хочу відстояти честь клубу і показати, що таке важка машина із втратою ККД на задній привід.
     
  11. CAT

    CAT Місцевий

    Авто:
    GTI mk6, GTI mk1, Golf mk1
    Відповідь: Golf 3

    Орест а яка нова машина до 15 штук доларів може зрівнятись з бехою навороченою чи гольфом жті хай хоч і 14 літніми??? нові машини такого класу коштують далеко за 20 штук.... я ше до такого не доробився
    цікаво як твоє скірокко зможе обїхати скажімо БМВ М5 з рядною шісткою обємом 3.8 літра з 340 конями на колесах?
    п.с. я ше не прийняв остаточне рішення бо навряд чи мені вдастся продати свою машину вигідно... тай тре шукати беху хорошу на німцях а я шось не дуже часу маю на то всьо...
     
  12. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: Golf 3

    Яка нах БМВ? Як маєш дурні гроші, то краще вкласти в модний обвіс, аерографію, двіжок, вихлоп. САТ, навіть не думай, твому гольфу надати трохи спортивнішого вигляду і буде бомба машина.
     
  13. peGas

    peGas Аксакал

    Авто:
    Peugeot 307 2.0 XS '05
    Клубна карта:
    000008
    Відповідь: Golf 3


    помоєму в м5 більший обєм двигуна.
    За скіки ти продаєш свою машину, і напиши її комплектацію
     
  14. CAT

    CAT Місцевий

    Авто:
    GTI mk6, GTI mk1, Golf mk1
    Відповідь: Golf 3

    Пегас - в емках які ішли до 97 року саме 3.8 мотор - рядна шістка. в новіших вже 8 циліндовий V подібний помоєму з 5 літрами....

    машина 94 року, пробіг приблизно 170000 по спідометру, мотор 2.0 2Е 8 клапанний - 115 сил, розгін до 100 - 10.4 сек.
    електропакет, салон рекаро, електролюк, компютер (кліми нема)
    спортивна ходова - жорстка але на поворотах просто ляля. ступиці на 5 болтів, всі дискові тормоза. ніякий кустарний тюнінх не робився - все оригінал.
    з несправностей - замок багажника (є інший тікі руки не доходять замінити), тре би поміняти стойки стабілізатора, перегоріли дві лямпочки - габарит і один тормоз.
    з поміняного за останні рів року - дорогі дроти і свічки NGK, одна шарова, масло, всі ремні і ролік, релє двірників, новий акумулятор, і ше паро патрубків по мотору.
    з доставленого - музика і сигналка. музика дорога - магнітола піонер і квадросистема + сабвуфер.
    зара машина на кованих алюмінєвих аудюшних дисках + зимова гума ультрагріп 7 яка відїздила 1 сезон.розмір 185х60 р15.
    є ше рідні литі фольксовські диски + гума фульда карат екстремо - вже троха їзджена але ше на 2 сезони буде. розмір 205Х55 р15

    ціна 8200 без музики або договірна з музикою (музика ставилась два місяці тому - все нове і в сумі вийшло в районі 1000 баксів)

    Мартіні - зовнішній тюнінх мене мало цікавить а по тюнінгу мотору трансмісії і ходової в нас у львові нема ніодної нормальної кантори яка б дійсно оптимізувала якості машини а не поламала все шо зробили в вольксбурзі....
     
  15. Monkey

    Monkey Місцевий

    Авто:
    Volkswagen Golf II
    Клубна карта:
    000023
    Відповідь: Golf 3

    Зараз один хлопець на факультеті продає 318-у 94-го , здається, року. 4 місяці на Україні- 8300 у.о.8) Але тобі, напевне того двигла буде мало :lol:
     
  16. CAT

    CAT Місцевий

    Авто:
    GTI mk6, GTI mk1, Golf mk1
    Відповідь: Golf 3

    нє, 318 то дитячий мотор! як мінімум 328...
     
  17. Monkey

    Monkey Місцевий

    Авто:
    Volkswagen Golf II
    Клубна карта:
    000023
    Відповідь: Golf 3

    Ну я й кажу
     
  18. Geremy

    Geremy Active Member

    Авто:
    Golf Plus 1.6 - більше в дружини, Skoda Octavia 1.9 TDI (2005 р.в.) - службовий....
    Відповідь: Чи реально найти гольф 3 в ідеальному стані?

    Так візьми - а мотор і всьо решта доставиш ))
     
  19. CAT

    CAT Місцевий

    Авто:
    GTI mk6, GTI mk1, Golf mk1
    Відповідь: Чи реально найти гольф 3 в ідеальному стані?

    ти знаєш шо це за напряг міняти мотор і шо воно за собою тягне??
     
  20. Бейліс

    Бейліс Місцевий

    Авто:
    BMW 320I M50 Vanos 96р.
    Відповідь: Чи реально найти гольф 3 в ідеальному стані?

    реально! продаю!!!!!!!!!!! :))))))))))))))))))))
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)