Чим відрізняється Т2 від Т3 ? і взагалі які думки з приводу авто?

Тема у розділі 'Інше', створена користувачем Golf 2, 23 чер 2011.

  1. Golf 2

    Golf 2 Місцевий

    Авто:
    Audi a6 2.5 tdi
    Привіт. Поки шо в мріях... Не покидає мене ідея завести собі вагеновського бусіка!!!
    Паралельно буду ще сам ритись в неті, але буду радий дискусії.
    Так от перше запитання а чим же відрізняється Т2 від Т3 ???
     
  2. Golf 2

    Golf 2 Місцевий

    Авто:
    Audi a6 2.5 tdi
    [​IMG]пару фоток для наживки))) До речі мені сток - більше подобається!!![​IMG]
     
  3. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відрізняється практично всім. Т2 то взагалі вже раритетне авто.

    А Т3 то машина терористів, в американських бойовиках досить часто всякі бандюки стріляють з калашів на ходу через відкриті великі бокові двері :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Golf 2

    Golf 2 Місцевий

    Авто:
    Audi a6 2.5 tdi
    Ну Ігор - але зовні я не бачу абсолютно ніяких розбіжностей, тому і питаю. Можливо ти про Т1 подумав? - машину Хіппі?
     
  5. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    у тебе на фотках два Т3
    Т2 інший, а Т1 ще інший

    ось Т1 і Т2
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  6. Golf 2

    Golf 2 Місцевий

    Авто:
    Audi a6 2.5 tdi
    Так у мене на фотках Т3.
    Я також колись думав так як ти шо Т1 і Т2 то ті хіпповські машини, але щоб довго не сперечатись - ось що виде пошуковик по Т2
    http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/s...te=&maxMileage=&fuels=&ambitCountry=&zipcode=

    Те ж саме буде і на авторіа
    Тому і питаю!!!
     
  7. Golf 2

    Golf 2 Місцевий

    Авто:
    Audi a6 2.5 tdi
    Хоча все більше схиляюсь до того шо ти правий!!!
    Ну наразі з першим запитанням тоді понятно...
    Значить мову хочу вести саме про Т3. Хто якої думки?
    там що повітряне охолодження? У всіх моделях двигунів?
     
  8. top

    top Active Member

    Авто:
    Vw Golf II 1.3 МН ,2Е3 ,1989.
    Vw e-up 2014 .
    Привіт
    Т3 з бензиновими двигунами мають повітряне охолодження ( мотори від катерів )
    Бензинові з водяним не зустрічав.
    Дизелі - водяне ( доречі 17 л тосолу )
    МАШИНА ХОРОША ( ШУКАЙ ЩЕ НЕ ЗОВСІМ ВБИТИЙ КУЗОВ )
    ВЗАГАЛІ ЗА БУГРОМ ЗУСТРІЧАЮТЬСЯ ДОБРІ .......
    НАЙКРАЩИЙ ВАРІАНТ - КАРАВЕЛЛА ПАССАЖИР 1,9 TD
     
    Останнє редагування: 24 чер 2011
    • Подобається Подобається x 1
  9. Golf 2

    Golf 2 Місцевий

    Авто:
    Audi a6 2.5 tdi
    За бугром ці машини вже перейшли в клас колекційних, тому вони тут зовсім не дешеві. Ні я не збираюсь за бугром довго затримуватись. Купувати буду на Укр як приїду. Ну бензиновий двигун з повітряним охолодженням - це мабуть не дуже зручно. Тим більше останнім часом полюбив дизеля)))
    Картина вимальовується помаленько)))
     
  10. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    А помоєму це ободва Т1
     
  11. Golf 2

    Golf 2 Місцевий

    Авто:
    Audi a6 2.5 tdi
    Вони візуально значно відрізняються! Придивись добре!!!
     
  12. Golf 2

    Golf 2 Місцевий

    Авто:
    Audi a6 2.5 tdi
  13. Golf 2

    Golf 2 Місцевий

    Авто:
    Audi a6 2.5 tdi
    <!--[if gte mso 9]><xml> <w:WordDocument> <w:View>Normal</w:View> <w:Zoom>0</w:Zoom> <w:HyphenationZone>21</w:HyphenationZone> <w:PunctuationKerning/> <w:ValidateAgainstSchemas/> <w:SaveIfXMLInvalid>false</w:SaveIfXMLInvalid> <w:IgnoreMixedContent>false</w:IgnoreMixedContent> <w:AlwaysShowPlaceholderText>false</w:AlwaysShowPlaceholderText> <w:Compatibility> <w:BreakWrappedTables/> <w:SnapToGridInCell/> <w:WrapTextWithPunct/> <w:UseAsianBreakRules/> <w:DontGrowAutofit/> </w:Compatibility> <w:BrowserLevel>MicrosoftInternetExplorer4</w:BrowserLevel> </w:WordDocument> </xml><![endif]--><!--[if gte mso 9]><xml> <w:LatentStyles DefLockedState="false" LatentStyleCount="156"> </w:LatentStyles> </xml><![endif]--><!--[if gte mso 10]> <style> /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Обычная таблица"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;} </style> <![endif]--> Ітак виділю основні теги про жири Т3го від яких в мене вже слина тече!!!

    «VW предложил огромный выбор дополнительного оборудования, в том числе электрические стеклоподъёмники, электрический регулятор внешних зеркал заднего вида, центральный замок, тахометр, подогрев сидений, задние стеклоочистители, систему очистки фар, а с 1985 года полный привод и кондиционер. С 1986 на Т3 можно было установить ABS

    «Полноприводная версия T3, разработка которой началась ещё в 1971, появилась под брендом Transporter Syncro.»

    «В 1985 году на базе T3 появился эксклюзивные модификации Caravelle и Carat которые были рассчитаны на бизнес клиентов. Автомобили были оборудованы литыми дисками, передними спойлерами, опущенным шасси, складным столом, подсветкой ступенек, сидениями из замши. Сидения во втором ряду могли поворачиваться.»
     
  14. Golf 2

    Golf 2 Місцевий

    Авто:
    Audi a6 2.5 tdi
  15. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Я ту машину взагалі жодного разу не бачив. Просто так мимо б точно не проїхав :) Мабуть то шоу-кар, навряд чи він виїжджає просто так на вулицю
     
  16. Golf 2

    Golf 2 Місцевий

    Авто:
    Audi a6 2.5 tdi
    Та ні там за даною ссилкою є його блог - де історія авто і купа фоток!!! Насправді бус не такий ідеальний як на головній фотці... Звичайний але хлопака бавиться і радує його цілий час новими прибамбасами!!!
    А я вже після того як проштудіював купу інфи по Т3 - точно знаю чим займусь по приїзді в Україну :yahoo:
     
  17. FasT

    FasT Місцевий

    Авто:
    був - VW Golf II 1.3i '90
    VW Scirocco mk2 1.6 EG '82
    Клубна карта:
    000038
    Я бачив декілька разів біля СКА... чуть шию не звернув! )))
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Шурик

    Шурик Початківець

    Авто:
    VW Jetta CL 1.3 1990 р.в.
    Клубна карта:
    000080
    класна машинка)
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Volodumur

    Volodumur Місцевий

    Авто:
    VW Jetta II GT 2,0(ABF)))
    Цей чувак в клубі,але не в цьому)))underground.lviv.ua
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    Бачив цього буса біля kyma в Солонці. kym його добре знає
     
    • Подобається Подобається x 1

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)