Чистка баку passat B2

Тема у розділі 'Двигун, підкапотний простір', створена користувачем Pasichnyk, 25 гру 2016.

  1. Pasichnyk

    Pasichnyk Початківець

    Авто:
    VW Passat B2 1982r.
    Всім привіт. Виникла проблема в баку вода та якийсь мул(земля, пісок). Підкажіть будь ласка чи хтось коли небудь знімав бак, або чистив не знімаючи його. І чи вартто робити зливну пробку?
     
  2. wvB2

    wvB2 Початківець

    Авто:
    vwB2 1985р 1,6TD SB
    Непотрібно знімати бака, з верху в баку є лючок в якому є поплавок, і три патрубки (подача на двигун, обратка і компенсатор при заправці). цей лючок накручується як в звичайній пластмасовій бочці. Все це знімається і доступ діаметром 90...110 мм. Можна всю цю нечисть вимокати губкою чи ганчіркою. Бак знімати не варто бо процедура не проста, треба знімати праве заднє колесо, зновуж все підключення баку (а там і так вознини достатньо) і два хомути які кріплять бак, а отставити їх назад це ж...па, від`єднувати горловину (потім її назад цілити, згадаєте поіменно усіх сепаратистів). І навіть коли бак у вас буде в руках, нічого ви з нього так просто не витрясете бо в нього в середині є перегородки, а найнижча частина баку якраз під лючком! Коли знімите лючок, тоді почистіть паливоприйомник (доречі досить акуратно бо все пластикове і досить давнє), на ньому буде і іржа і якесь желе і всяке г..,
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. Pasichnyk

    Pasichnyk Початківець

    Авто:
    VW Passat B2 1982r.
    дякую за пораду так і зроблю
     
  4. Vovan

    Vovan Active Member

    Авто:
    VW Passat В4 1,6 AFT (продав)
    Skoda Octavia L&K
    Привіт. Колись також була в мене така проблема. І дійсно бак знімати не потрібно. Відкрутив лючок і можна гарно все почистити.
    Але в мене виникло питання звідки вся та гидота взялась в баку. І знявши заливну горловину трохи дальше де закривається горловина метал повністю з тухлявів. Ось через ту дирку і попадав бруд.
     
  5. Pasichnyk

    Pasichnyk Початківець

    Авто:
    VW Passat B2 1982r.
    В мене теж аналогічна проблема, коли чистив бак виявив, що горловина прогнила і в мокру погоду вода та бруд попадали в бак. Зараз замінив, купив на олх, оригінальну пластмасову
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)