Чутки про то шо може їде до Львова, а може і ні.

Тема у розділі 'Колектор', створена користувачем MARTINI, 13 кві 2008.

  1. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Шось там таке подейкують, що ця машинка їде до Львова :) Признавайтеся




    [​IMG]
     
  2. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Що за звір той 2.0 (2Е)?

    Є таке. Тут вже півкиєва про то шумить. Думаю варто запитати в Олега М. чи чутки вже дійшли до далекої півночі....
     
  3. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Що за звір той 2.0 (2Е)?

    Чутки з сибірських морозів (до речі вранці було -15) плавно повернулися в сонячну Україну :) з проблемними питаннями, що не влаштовують мою половину, а саме:
    1) відсутній ГП керма
    2) механічна КПП
    3) об'єм двигуна при нанішніх цінах на пальне теж не тішить
    Якщо поможе VW клюб вирішити вищевказані пункти то матимемо можливість кататись з вітерцем по сонячно-дощовій :) Галичині
     
  4. Markell

    Markell Super Moderator

    Авто:
    Mk2 KR
    Відповідь: Що за звір той 2.0 (2Е)?

    Якшо хочеш ці параметри змінити, то краще не бери його. Хай хтось оцінить його по заслугах і насолоджується 115сильним звіриком на механіці.
     
  5. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Що за звір той 2.0 (2Е)?

    п.1 зміню обовя'зково!

    А взагалі ще питання, чи вартий він цих грошей?
     
  6. Markell

    Markell Super Moderator

    Авто:
    Mk2 KR
    Відповідь: Що за звір той 2.0 (2Е)?

    Дивитись вживу треба. Машина такого плану-рідкість, якшо вона реально в ідеалі (небуло сильних ДТП, нема калхозів крім мотора і кузов/пофарбування/дах в доброму дрому стані, + акустика, шо там була-думаю варто. Головне, шоб ти сам до такого висновку прийшов. Хоча люди, які купують лади пріори і амулєти з салону скажуть "ЯК??? ЗА 25 річну машину стіко грошей??? Та то ж можна нову ІНОМАРКУ взяти".
    Особисто я взяв би Г2 ГТІ в оригінальному ідеальному стані (наприклад, з заводського музею або чиєїсь колекції ) за любі доступні мені гроші, а потім збирав би на Г1. І фтопку нові машини, тепер таких не роблять, і не зроблять вже ніколи.
     
  7. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: Що за звір той 2.0 (2Е)?

    Я думаю, що машина варта. Половину ти заплатиш за саму машину, а половину за ЕКСКЛЮЗИВ. Бо це реально вже ексклюзив і раритет. З роками вона буде тільки зростати в ціні, звичайно ж, якщо в Вольсбурзі не вирішать виробляти їх знову :) Тоді мабуть 20-річна стільки не коштуватиме
     
  8. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Що за звір той 2.0 (2Е)?

    Тому мене і зацікавила ця мафинка


    Якащо СОТ не провалить ціни на б/у автомобілі в Україні. В Німеччині такі кабріки від 1000 до 4000Є


    Якраз акустика в ціну не входить :-(

    Я так поступив зі Scirocco :)

    Не це увагу не сильно звертаю.
     
  9. Scirocco GTi

    Scirocco GTi Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 1,8i 1986 р.в. EW 112 л.с. 5ст КПП, VW Scirocco 1,8i 1984 р.в. DX ? л.с. 5ст КПП
    Відповідь: Що за звір той 2.0 (2Е)?

    Цей Гольф 1 1989 р.в. Так що йому усього 18 років. :) Доречі гарному стану цієї машини сприяє почти зажди кримська сонячна погода. :)
     
  10. Solaris

    Solaris Аксакал

    Авто:
    VW Golf Mk2 RF->9A H&R -40-100
    Відповідь: Що за звір той 2.0 (2Е)?

    читав статєйку про гольфи ГТІ взагальному то там писало шо самий рєзвий був 1 зарахунок легкого кузова йому хватало 1,8 8V шоб показати GTI характер.. цікаво як він дує з ще сильнішим мотором :)
     
  11. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Що за звір той 2.0 (2Е)?

    Скоро взнаємо8-0
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Що за звір той 2.0 (2Е)?

    Наскільки я чув про цю машину, а чув я про неї дофігіща, висновок один - вартий. Це вкладення, з якого будуть вдячні внуки. В їхніх друзів такого не буде.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)