Цікаві книжки? Пропонуйте!

Тема у розділі 'Простофорум', створена користувачем bass, 8 кві 2013.

  1. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Якраз закінчую читати ще одного автора, і виявилося що вибрати що саме почитати далі є проблемкою - авторів на просторах інтернету тьма, а цікавого, субєктивно цікавогого, і не знаєш де шукати.

    Тому якщо хтось любить читати книжки, і має чим поділитися, що саме на його погляд є що почитати - діліться тут.

    Я, особисто, люблю фантастику, пригоди, історичну белетристику (аля Дюма). І був би вдячний якщо хтось би порадив що нового і цікавого є в цих категоріях.
     
  2. Gurkha

    Gurkha Місцевий

    Авто:
    Caddy British 1.9 TDI. 02. ALH 90hp
    Русский вас не смущает? Если нет то приходите ко мне я вам что то подыщу, ибо недавно разобрал свой купе и нашел там кууучу книг. Есть Деил Корнеги))
     
  3. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Якою мовою читати, якось не перебираю (з тих що знаю).
    Але... як людина зайнята у мене часу нема щоб реальну книжку потримати в руках, а от читалку, тобто тіліфон, часу хоч і небагато, але знаходиться. Тому я тут не прошу самих книжок, а АВТОРА, АВТОРА ;)
     
  4. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Останнього автора якого читав звати Марек Краєвський. По походженню поляк, автор чудових ретро-детективів. В його книжках розповідається про Львів, Вроцлав і подібні території. Дуже мені сподобався переклад його книжок українською мовою.

    Sent from my MB855 using Tapatalk 2
     
  5. Serh

    Serh Active Member

    Авто:
    VW Golf 2 1.6 TD 1991 р.
    Василь Шкляр "Залишенець". Про боротьбу повстанських армій проти більшовиків 1920-1924 рр. Дуже цікаві встави в творі з арсівних документів СБУ, тобто реальні документи, які показують що цей рух боялися більшовики і не могли побороти. Трів нашумівший, автор за нього отримав Шевченківську премію. Ще цікава книга того ж автора. "Елементал". Буквально на днях дочитав.
     
    Останнє редагування: 9 кві 2013
  6. Rules

    Rules Аксакал

    Авто:
    Passat B4 2.0AGG
    Lanos 1.5
    Forester SH TURBO
    Клубна карта:
    000097
    Кузьма(Скрябін) "Я, Победа і Берлін". рекомендую у форматі аудіокниги, бо озвучено автором
     
  7. Чортопхай

    Чортопхай Аксакал

    Авто:
    VW
    Клубна карта:
    113
    А можеш сказати, хто його перекладав?
     
  8. Golf 2

    Golf 2 Місцевий

    Авто:
    Audi a6 2.5 tdi
    Це мій гуру!!!
     
  9. Golf 2

    Golf 2 Місцевий

    Авто:
    Audi a6 2.5 tdi
    Мляяяя. Я доєднуюсь. Якось було в мене безсоння в чужому краї через одинокість... То я послухав і з усмішкою немовляти на устах заснув. А взагалі творчість скрябіна уважаю!!!
     
  10. Golf 2

    Golf 2 Місцевий

    Авто:
    Audi a6 2.5 tdi
    Зараз адміни будуть сваритись , але реально тема на яку я навіть не зважав по назві, викликала в мене аж три поста підряд... Я не читав книжок навіть в школі. За шкільну програму я прочитав 3 книжки. Тим хизувався перед друзями))) На данний момент кількість прочитаних мною книжок сягнула напевно 8 - 10 ))). Але насправді це реально цікаво просто шось часу ніколи нема. Так от найкращою книжкою яку я прочитав це була: Даніель Дефо - Робінзон крузо!!! Не то шо раджу просто хвастаюсь)))
     
  11. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Переклад з польської Божени Антоняк.
     
  12. Чортопхай

    Чортопхай Аксакал

    Авто:
    VW
    Клубна карта:
    113
    Shaggy, дякую за інфу.

    А bass-ові раджу зайти до музею вишитої ікони о. д-ра Блажейовського і купити там собі пару його книжок. Вони зовсім невеликі (крім двох) і коштують по 5-20 грн., читаються на ура, але післясмак такий, що уууух!

    Музей - відразу за Оперним. Адреса: пр. Чорновола 2а. Дуже рекомендую. Враження нетутешні! Нині в черговий раз була в них. Готую про них статтю до одного європейського часопису.
     
  13. vwiskasha

    vwiskasha Місцевий

    Авто:
    vw passat b2 syncro
    audi s4 c4 2.2 turbo
    vw scirocco 2 tropic
    Залишинець або Чорний Ворон ... це мега суперова книга !

    і Василь Шкляр як людина дуже подобається !

    РЕКОМЕНДУЮ !!!
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)