ДАЙВІНГ у Львові

Тема у розділі 'Простофорум', створена користувачем zippo, 15 сер 2007.

  1. zippo

    zippo Початківець

    Авто:
    TOYOTA
    Всім приветус ;-) . Хочу поділитися враженнями від свого першого в житті занурення на о. Задорожнє (Байкал) ~ 40 км від Львова Скажу вам чесно, такої "ізмени" в мене ще не було з часів моїх перших стрибків з парашутом. Ось тут мона глянути фото сійого дійства http://extreme.lviv.ua/gallery/thumbnails.php?album=81 а тут типа опис вражень http://extreme.lviv.ua/forum/viewtopic.php?t=168
    а ось я власною персоною :cool: ги-ги [​IMG]
     
  2. Kinder

    Kinder Аксакал

    Авто:
    VW B6 Passat 2.0 2006
    Клубна карта:
    21
    Відповідь: ДАЙВІНГ у Львові

    ми раді за тебе
     
  3. CAT

    CAT Місцевий

    Авто:
    GTI mk6, GTI mk1, Golf mk1
    Відповідь: ДАЙВІНГ у Львові

    а ви на літаках катаєте? чи може знаєте де таке роблять? я просто бачив по тєліку як на таких маленьких двомісних спортивних літаках катали десь біля львова і зацікавився тим...
     
  4. zippo

    zippo Початківець

    Авто:
    TOYOTA
    Відповідь: ДАЙВІНГ у Львові

    Все залежить який літак і відповідно від кількості пасажирів. Якщо брати ЯК-52 (пілот + пасажир) береться мінімум 10 хв і обійдеться вам це катання у 200 грн (але це цього варто ). Можна ще покататися на ЯК-18 (пілот + 2 пасажира) з кожного по 100 грн (пріколу меньше зате дешевше). Є ще літаки на яких теж катаються але нажаль ціни зараз сказати не можу, так як на них рідко катаються, якщо цих двох літаків не вистачить то на наступний тиждень я розпитаю пілотів які у них тарифи.
    шось то не та тема де про літакі.... хіба що затонулі ги-ги
     
  5. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: ДАЙВІНГ у Львові

    Зіппо, зміни підпис, тут бувають жінки і діти
     
  6. Monkey

    Monkey Місцевий

    Авто:
    Volkswagen Golf II
    Клубна карта:
    000023
    Відповідь: ДАЙВІНГ у Львові

    А скільки це вартувало ?
    п.с.Аватар ти сам фоткав ?
     
  7. zippo

    zippo Початківець

    Авто:
    TOYOTA
    Відповідь: ДАЙВІНГ у Львові

    Аватар взятий із одної серії реклами зіппо там 3 фото (1 про байкера який губить запальничку 2 про лісоруба який тоже її губить і 3 парашутист :) )
     
  8. Pirat-7

    Pirat-7 Active Member

    Авто:
    Пішоход.
    Клубна карта:
    000047
    Відповідь: ДАЙВІНГ у Львові

    Бляха і я загубив Zippo.
     
  9. Pirat-7

    Pirat-7 Active Member

    Авто:
    Пішоход.
    Клубна карта:
    000047
    Відповідь: ДАЙВІНГ у Львові

    коли був пяний, шкода мене не сфотографували, ото би був аватар.
     
  10. Monkey

    Monkey Місцевий

    Авто:
    Volkswagen Golf II
    Клубна карта:
    000023
    Відповідь: ДАЙВІНГ у Львові

    Хороші запальнички, але я не курю.
    А чого Тойота ?
     
  11. zippo

    zippo Початківець

    Авто:
    TOYOTA
    Відповідь: ДАЙВІНГ у Львові

    а чого VW?:grin:
     
  12. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    Відповідь: ДАЙВІНГ у Львові

    а чого ти тут зареєструвався ?
     
  13. KIT

    KIT Аксакал

    Авто:
    ВАЗ 21013
    Клубна карта:
    0011
    Відповідь: ДАЙВІНГ у Львові

    Спам... :)
     
  14. zippo

    zippo Початківець

    Авто:
    TOYOTA
    Відповідь: ДАЙВІНГ у Львові

    Хлопці який то спам? Ви напевно, ще спама небачили ги-ги. Ціль моя в цьому пості та й у інших довести, що у великому селі львові є море речей якими можна на вихідні пострадати. А саме парашути, походи, рафтінг, дайвінг, зорбінг, печери та ще ціла купа речей яких і не перерахувати. Спамом думаю можна назвати цей пости тоді коли б я написав: пацани ось у мене є фірма яка цим всім займається чи навіть сайт який на тому щось заробляє. А так як ми з цього не маємо ніх... то про, що розмова панове.
    Мене може радувати тільки одне. Коли якась людина яка як завжди вічно відкладала свою мрію чи просто велике бажання у довгий і великий ящик і вже мабуть забула про це, побачивши мої і не тільки мої старання популяризувати екстрім, зрозуміла, що все настільки просто і що все у нашому селі Львові є. Тільки треба відірвати свою задницю від дивана. І скільки раз я чув ці приємні для мене слова на зразок як би не ви або ваші фото-відео я б ніколи не спробував(ла).
    На рахунок машини. Не бачу проблеми в тому що це не VW а інша марка. Як казав Ю. Цезарь "про смаки не сперачаються". Якщо і цього у вас не можна так для цього є модератор який цю тему чи мене може забанити ;-)
     
  15. KIT

    KIT Аксакал

    Авто:
    ВАЗ 21013
    Клубна карта:
    0011
    Відповідь: ДАЙВІНГ у Львові

    Тебе спитались чого тут реєструвався? і з чого ти взяв шо нас це зацікавить, якщо хтось з нас хотів дайвінгу чи парашютизму, то він реєструвався б на відповідних сайтах! Тут зібрались автолюбителі. З цього я роблю висновок те що ти тут пишеш - СПАМ! Тобто нав"язування реклами!
     
  16. McAr

    McAr Місцевий

    Авто:
    Audi B4 2.6 Quattro
    Клубна карта:
    000406
    Відповідь: ДАЙВІНГ у Львові

    Але Ви привітні до нових учасників!КІТ а в тебе самого яка машина?Zippo подав дуже цікаву інформацію,думаю інші її оцінять
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. KIT

    KIT Аксакал

    Авто:
    ВАЗ 21013
    Клубна карта:
    0011
    Відповідь: ДАЙВІНГ у Львові

    Думаю у мене біля аватару чітко написано марку автомобілю, модель і рік. Які запитання у тебе можуть бути?

    Я думаю зі мною багато хто погодиться, що нав"язування реклами - це СПАМ!
    Я не важаю, що зробив якусь помилку, а якщо так хтось думає, то хай першим кине камінь!!!
     
  18. zippo

    zippo Початківець

    Авто:
    TOYOTA
    Відповідь: ДАЙВІНГ у Львові

    КІТ ну про яке навязування йде річ? Хочеш пробуєш хочеш ні. Я ділюся враженнями! І по-друге я ж не написав цей пост деінде а у гілці де пишуть практично про все що хочеш.
     
  19. KIT

    KIT Аксакал

    Авто:
    ВАЗ 21013
    Клубна карта:
    0011
    Відповідь: ДАЙВІНГ у Львові

    Ладно, замяли... :) Просто форум, просто реклама, просто нові користувачі, просто форум... Кіт спокійно, порахуй до десяти... :):):):):):):):):):):):)
     
  20. Hoks

    Hoks Новачок

    Авто:
    Niva Chevrolet
    Відповідь: ДАЙВІНГ у Львові

    Та, чогось ти мальоха неврівноважений :)

    По-моєму, небагато людей в курсі, що дайвінг у Львові реально існує. Якщо не помиляюсь, є клуб, в якому вчать цьому ділу, але то вже Зіппо, мабуть, краще знає. Доречі, Зіппо, скільки ця вся краса, що на тобі, а також, що тебе хтось навчив нею користуватись, коштує?

    А ти, Кіт, мабуть краще погружайся в ванні :) буде безпечніше і для тебе, і для оточуючих :tongue: хехе
     
    • Подобається Подобається x 1

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)