Де поміняти ремінь ГРМ (passat b7)?

Тема у розділі 'СТО і майстри', створена користувачем Vengri, 10 жов 2017.

  1. Vengri

    Vengri Новачок

    Авто:
    Passat B7
    Недавно став щасливим власником passata b7(1.6 tdi). Це мій перший дизель, тому питаю пораду куди краще звернутися у Львові з заміною ремня ГРМ, роліків і помпу. Думав на "офіційному Алексі" де б мали працювати професіонали, але відпало бажання після прочитання окремої теми на форумі!!! Буду дуже вдячний за пораду!
     
  2. електрик

    електрик Active Member

    Авто:
    golf 2
    Зверніться до Юри @kym . Можливо він вам допоможе
     
    • Не подобається Не подобається x 3
  3. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    Вітаю!
    Можна все в комплексі (з/ч + робота) зробити на моєму
    СТО КОМФОРТ тел. робочий 096 77 555 15
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Красунчик! Красунчик! x 1
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  4. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    чувак, роби в офіціалів і точка! Про кожний сервіс можна знайти негативні відгуки, позитивні вот мало хто пише.. як кажуть скупий платить двічі, напорять тобі вищезгадані писаки щось або зберуть херово і потім будуть доїти тебе.. Офіційний - то офіційний, ще й податок державі за роботу заплатиш і доказ матимеш для наступного покупця, що ремінь справді мінявся...
    Хоча якщо ти голодупий скупердяй, то рішай сам )
     
    • Не подобається Не подобається x 2
  5. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    Брехня
    Брехня
    А за таке треба в їбальник їбашити!
     
    • Подобається Подобається x 4
  6. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    Чоловіче, може в'їби себе в "їбальник" ?
    Якщо я скажу, якщо ти мудак, то це ще не значить що я тебе прямо мудаком назвав..
    Грамотєй, бльє..
     
    • Не подобається Не подобається x 1
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  7. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Машина доволі свіжа, тому я б радив офіційний сервіс

    ПС: матюгальників в бан
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Не подобається Не подобається x 1
    • Красунчик! Красунчик! x 1
    • Тупо Тупо x 1
  8. ROS

    ROS Аксакал

    Авто:
    Renault Espace 2.0; Opel Vectra B 1.6; Toyota Celica GTi 1.8; Honda Dio 35; ІЖ Ю; Тула
    Клубна карта:
    000035
    Знову жаба появилася і все зіпсувала!
    Раджу поїхати в Городок до Олега, будеш приємно вражений персоналом і зробленою роботою.
    Коли мав Гольфа то заїхав раз на Алекс, вже пару років обминаю то СТО.
    Наші службові машини також колись обслуговувалися на Алексі,но....вже років з чотири туда не заїзджають. Обслуговувалися: Пасат Б5, Каравелли.
     
  9. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Там свіжий тільки салон - двигун то копія старого 1.6 з новим CR вприском і новою турбіною- простіший як двигуни 05 модельних років
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    Юра, ну ж не копія )) навіщо Ви таке пишете )
    а щодо заміни ГРМ - просто робити на грамотному СТО, де є умови і весь інструмент, а не затички і палки.
    Олега СТО Комфорт норм для того підходить.
    в мене самого скоро заміна ГРМ. був би у Львові - то сам би до нього поїхав (машина в підписі, якщо щось... не гольф ;) )
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Ну по перше СТО не бувають грамотними чи безграмотними, грамотними бувають люди і роблять не СТО а люди, по друге я взагалі то мав на увазі інше - в нових модельних роках автовиробники в новий кузов пхають старі силові установки трохи їх модернізувавши. Принципово новими можна напевно назвати гібриди і електро, а все решта то модернізоване старе. Так виглядає що уже не будуть вкладати кошти в розробку нових ДВЗ
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    ну, тоді можна взяти до уваги, що двз взагалі не змінився від часу винаходження ).. ті ж циліндри, ті ж поршні, ті ж клапана ))) 4и або 2а такти...

    про СТО - я і маю на увазі комплекс - майстри, обладнання, умови.

    кінець )
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Тупо Тупо x 1
  13. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    diablo:
    Жаба не приходила?
     
    • Мі-мі-мі Мі-мі-мі x 1
  14. baksius

    baksius Місцевий

    Авто:
    Vw Golf4 2001 1.6AVU МКП;
    Ні.
    А ти щось скоро попарився :))).
     
    • Смішно Смішно x 1
  15. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Я знову не про це.... )))) Так само як авто є певних модельних років так само силові установки є певних модельних років. Я звернув на це увагу ще минулого року коли притягнули Інсігнію 2015 р .... відкрив капот і побачив старий вектрівський ЕКО Тех з новим обвісом, потім притягнули на капіталку Джету 2014р а під капотом старий 1.6 від Гольф3 - змінили тільки рециркуляцію і форму датчиків і розйомів - потім В7 - один до одного 1.9 з В5.... тільки кришка пласмасова зверху блискучіша..... На Ауді вся зміна тільки в тому що замість ремнів на ФСІ поставили ланцюги, відмовились від PD і перейшли на CR.... Це все розробки 90- тих. А гроші деруть як за новий модельний ряд. Вважаю це свиньством
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    Свиньство в тому шо то нове не таке надійне як було старе.
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Тарасавтоман

    Тарасавтоман Новачок

    Авто:
    Volkswagen passat
    Привіт! Чи вартує їхати на Алекс для заміни ремня грм?
     
  18. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Ні
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Тарасавтоман

    Тарасавтоман Новачок

    Авто:
    Volkswagen passat
    Добрий день! Дякую що відписали! Порадьте до кого звернутися можна із заміною ремня грм, пассат 2017, 2.0 дизель.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)