Діагностика/ремонт рульового механізму

Тема у розділі 'СТО і майстри', створена користувачем OstapGolf2, 17 вер 2014.

  1. OstapGolf2

    OstapGolf2 Active Member

    Авто:
    Golf2
    Всім доброго дня!
    Хочу знов звернутись за порадою, шукаю хорошого майстра або сто у Львові який міг би мені добре подивитись до рульового механізму, сказати шо не так і шо варто зробити ну і можливо зробити) Хочу щоб було вже зроблено раз і шоб я до того не вертався) Порадьте, будь ласка, якщо хтось має якісь контакти! :dance:
    ДЯкую!
     
  2. OstapGolf2

    OstapGolf2 Active Member

    Авто:
    Golf2
    Як мінімум потрібно замінити рульову тяги! (самі тяги і наконечники вже маю) також щось товче внизу рузя в салоні, думаю нижній підшипник вала рульового, чи важко його замінити? =)
     
  3. Cherepaha

    Cherepaha Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3, 1989
    Клубна карта:
    000484
    ? то ж вроді ти недавно питав про розвал-сходження? тепер його треба буде знов робити... вже треба було спочатко все зробити, а потім розвал...
     
  4. OstapGolf2

    OstapGolf2 Active Member

    Авто:
    Golf2
    вот власне, я приїхав на розвал, а хлопець там совісний, сказав шоб я зекономив гроші, щоб я поміняв рульові як мінімум, а потім приїхав знов на розвал) тому я вирішив довести до розуму рульовий механізм а потім поїду на розвал)
     
  5. OstapGolf2

    OstapGolf2 Active Member

    Авто:
    Golf2
    Ви мені радили на хуторівку заїхати на розвал, біля тюрми, чи могли б вони мені там і провести діагностику? чи нормальні там хлопці? =)) Треба шоб правдиво описали стан =)
     
  6. Shpuganich

    Shpuganich Місцевий

    Авто:
    Volkswagen Golf2 1.8 PB AUG GTI 89 р.в.
    0973606590 Роман сервіс на повітряній, супер майстер. При необхідності поможе з реставрацією рульової рейки. Свою машину тільки там ремонтую.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. OstapGolf2

    OstapGolf2 Active Member

    Авто:
    Golf2
    Супер! я як раз на левандівці живу! =) а він після 18-00 працює? =) скажімо хоча б до 19? =)
     
  8. Shpuganich

    Shpuganich Місцевий

    Авто:
    Volkswagen Golf2 1.8 PB AUG GTI 89 р.в.
    Передзвони і спитай))))).
     
  9. OstapGolf2

    OstapGolf2 Active Member

    Авто:
    Golf2
    Був я сьогодні на СТО на повітряній, в пана Романа, замінив мені 2 рульові тяги і 2 шарові! Вроді все добре, заплатив за все 240 грн! Скажіть, цікаво для себе знати, яка це ціна за таку роботу? (мала/середня/висока) Дякую! =)
     
  10. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Не мало. Але може бути.
    А що товкло?


    С мабільнава дєвайса
     
  11. OstapGolf2

    OstapGolf2 Active Member

    Авто:
    Golf2
    Їздив на розвал, там сказали шо рульові дуже розбиті (ну мене трохи вправо тягнуло тому поїхав на розвал) в результаті поїхав міняти рульову, виявилось шо і шарови *опа і наконечникам рульовьових тяг, нічого з того не міняв відколи упив машину ну і не дивися до того, як заліз - то вже змінили =)
    А ще товче знизу руля... типу сам вал, думаю там підщипнику внизу тоже прийшов кінець... цікаво чи можна його замінити, і скільки це може коштувати (на керування не впливає лише товче на ямках)
     
  12. kish

    kish Початківець

    Авто:
    VW Golf 2 1.3
    Ти спочатку відкрий капот стяни пильник з рульвого кардана і порухай ним чи часом не рухається шток рульової рейки. Може то рульова рейка товче. Теж мав з тим проблеми, думав шо то нижній підшипник рульового сала, поміняв його (брав на екзісті, йде тіки в оригіналі ціна в районі 80грн.) Міняв сам нічого складного нема. Але проблема в мене була в рульовій тайці.
     
  13. kish

    kish Початківець

    Авто:
    VW Golf 2 1.3
    Сорі за помилки т9 гамно
    рульвого сала - рульвого вала
    Рульвій тайці - рульвій рейці
     
  14. OstapGolf2

    OstapGolf2 Active Member

    Авто:
    Golf2
    блін, надіюсь в мене обмежеться підшипником... тому ща я в салоні, в самому низу пальцем той вал рухаю і він таке враження шо чітко товче трохи вище типу в кожусі, там де підшипник... але попробую порухати під капотом, дякую за пораду! Якщо обмежеться все підшипнком це гуд, пошукаю зараз може хтось розбирав вал))
     
  15. scrap

    scrap Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3 1989
    Клубна карта:
    000414
    Що це може бути: при їзді (на передачі) поворот руля вправо якийсь дивний, таке враження, що їду в колії/або як закисло і зрушуєш з місця і при початку повороту є невеличке зусилля і тоді далі нормально крутиться. Візуально колесо не спущене. Останній час в ями не попадав, не так давно був на СТО, поміняли якраз пильник правої тяги, розвал*сходження робив.
    І як назло попереду вихідні, а їздити потрібно((( Що може бути і на що дивитись, щоб не сталось якоїсь халепи?

    П.С. звичайна рейка, без ГУР.
     
  16. scrap

    scrap Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3 1989
    Клубна карта:
    000414
    Сьогодні був на діагностиці ходової, остаточного діагнозу немає, попередньо дві причини:
    1. в мене люфт рульового колеса - або вбитий верхній підшипник, або тріснув сам корпус замка запалення
    2. проблема в МКПП (((( підклинює якийсь сателіт - таке припущення з моєї розповіді, перевірити немає як, тільки вскривати.

    Потрібна порада - допомога
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)