Діагностика від якої я в шоці

Тема у розділі 'Ходова і кузов', створена користувачем Васьок або ZiK, 30 тра 2019.

  1. Васьок або ZiK

    Васьок або ZiK Active Member

    Авто:
    VW Golf 4 1.6 99 SR V8
    СТО Рулевое управление. Львов
    Привіт всім , ситуація яка мене приємно вразила і ввела в ступор , чесно склалося враження , що шось тут не чисто , ситуація наступна ,десь 2 тижні тому під час ремонту ходової звернув увагу , що шланг ГУРУ на автомобілі мокрий , рідина вроді як не витікала ,але те питання мене насторожило , зайшов в інтернет написав РЕМОНТ ГУР Львів і в мене в пошуку знайшло той сервіс , подзвонив записався ну і нарешті сьогодні зранку заїхав на діагностику , на сайті пише шо діагностика безкоштовна і так далі , що мене вразило
    1 підїхав під сервіс зайшов на рецепшн , сказав шо я записувався і так далі , приходить майстер каже давайте клучі , ну я і кажу , що я б сам заїхав , а він говорить " Ви шо всі змовилися , ну і шо в них так не заведено , думаю та добре на ключі
    2 присів собі в кімнаті відпочинку попив безкоштовної кави , ну і тут приходить цей чувак і каже , ми вам рідину долили хамут на шлангу поміняли приїдьте в суботу , подивимось , питаю , що з мене а він каже нічого , я кажу як нічого , хамут поміняли , рідину долили , як нічого а він каже , що вони так працюють , на касі стояв чувак який був після ремонту який заплатив 300 гривень за заміну старого насоса на новий , каже що теж в шоці , чому так дешево
    3 Ну я думаю відкрию капот гляну , в бачок рідину долили все почистили , вроді нічого не капає , заглянув під машину теж все ок , думаю , який в тому сенс , коротче в такому ступорі поїхав на роботу , руль здається , що краще крутиться , немає жодних нарікань , та їх впринципі і не було , але нашо вони це роблять , яка логіка робити безкоштовну діагностику і по суті не складний ремонт безкоштовно , коротче може хто туда їздив то якось шось напишіть , то є адреса Широка 1Б , сказати , що я приємно вражений то нічого не сказати ukkg.JPG
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Красунчик! Красунчик! x 1
  2. Vexler

    Vexler Аксакал

    Авто:
    Smart ForTwo, VW Golf2 1.8RP `91 white був
    Акція якась , на сайті
     
  3. AndriyZ

    AndriyZ Новачок

    Авто:
    Volkswagen Golf 4 Variant 1.9 tdi
    Привіт всім, порадьте де можна зробити якісно діагностику ходової частини на Golf 4 Variant 2004? Читав за Алекс не підходить
     
  4. Exoto

    Exoto Місцевий

    Авто:
    Passat B5
    Я там був. І співпрацюємо довго.
    Діагностика в них безкоштовна. Підхід до роботи дійсно супер. Відчуваєш себе білою людиною. Але і загони бувають.
     
  5. Васьок або ZiK

    Васьок або ZiK Active Member

    Авто:
    VW Golf 4 1.6 99 SR V8
    сказали , як не буде капати то все ок , виявляється така дрібничка як заміна хамута і доливка рідини це був вихід з тої ситуації
     
  6. Nazar_G

    Nazar_G Новачок

    Авто:
    нема
    сенс Василько в тому такий що :
    Рекла́ма[1] (лат. reclamare — «гукати раз-у-раз, знову викликати, повторно вигукувати») — популяризація товарів, видовищ, послуг і т. ін. з метою привернути увагу покупців, споживачів, глядачів, замовників тощо, поширення інформації про когось, щось для створення популярності, а також візуальна та інша медіа-продукція — плакати, оголошення, відеокліпи, що використовуються як засіб привертання уваги потенційних споживачів[2].

    .... вони тобі безкоштовно допопогли, а тепер ти своїм дописом допомагаєш їм.
    (ти ж працював в сфері рекламних послуг, то і сам мав би це знати))
     
  7. yopt

    yopt Новачок

    Авто:
    у пошуку
    бывает)
    [​IMG][​IMG]
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)