Діяльність лідера.

Тема у розділі 'Простофорум', створена користувачем WANTED, 23 сер 2015.

  1. WANTED

    WANTED Місцевий

    Авто:
    VW Golf mk2 1.8 GU Pierburg 2E2 1991, Fire and Ice remake
    Шановні друзі, форумчани, маю задачу, не можу сам справитись. Отже суть така, потрібно виконати завдання, один з пунктів якого звучить: "Організувати певну діяльність, що характерна для лідера, та створити презентацію своїх досягнень та здобутків (в довільній формі)"
    Це щось по психології, соціології. Строк виконання 4 доби, від сьогоднішньої дати. Допоможіть електрику за спеціальністю та родом занять розібратись з питаннями зовсім іншої дисципліни)))
     
  2. Cherepaha

    Cherepaha Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3, 1989
    Клубна карта:
    000484
    Зберіть людей, поприбирайте (впорядкуйте) якийсь парк, майданчик, ліс... Винесіть сміття. Пофоткайте то все ) Поставте по пиву учасникам, і вони скажуть, що ви супер організатор! ))
     
  3. Cherepaha

    Cherepaha Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3, 1989
    Клубна карта:
    000484
    Або збудуйте лавочку і пісочницю в дворі ) решта по пункту 1.
     
  4. WANTED

    WANTED Місцевий

    Авто:
    VW Golf mk2 1.8 GU Pierburg 2E2 1991, Fire and Ice remake
    Ідея чудова! Але, зранку 06 00 на роботу, 22 00 повертаюсь додому(

    Отправлено с моего HTC Inspire 4G через Tapatalk
     
  5. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Саме простіше не виконувати, а контролювати, хоча щоби контролювати, потрібно вміти виконувати.
    1. Придумати концепцію діяльності. Концепція повинна відповідати реаліям сьогодення. Які із основних питань бентажеть людей сьогодні? Одне з десяти - це зміни у владі, виявлення хабарників з одночасним притягненням їх до відповідальності. Тому, концепція - боротьба з корупціонерами в органах МВС.
    2. Притягуєш до тої ідеї ще кількох однодумців.
    3. Робите збори, відповідно на них, обираєте лідера (керівника), оформляєте протоколом.
    4. Створюєте Статут організації, котрий не суперечитиме чинному законодавству, в котрому будуть прописані основні положення діяльності та джерело фінансування коштів.
    5. Подаєте документи в реєстраційну палату.
    6. День-два, отримуєте Виписку про реєстрацію.
    7. Для прикладу ---- у Вас зареєстрована Громадська організація "Дорожній контроль".
    8. Ви юридично освідчені люди.
    9. Оскільки, МВС (ДАІ), мається на увазі НЕ НОВУ ПОЛІЦІЮ, себе показала за роки існування дуже негативно, Ви як грамотно підковані на законодавчому рівні, їздите з камерами та мобілками з камерою мінімум 5 Мп там де пасуться ДАЙці і "шугаєте" їх.
    10. Весь матеріал відзнятий опрацьовуєте, даєте оцінку та виставляєте в соц.мережі для обговорення та загальнолюдського осуду.
    11. Такий "двіж", дуже скоро набирає "обертів", починають виясняти, хто? що? на яких підставах? Виявляється, що це громадська організація, юридична особа, знаходять чи то виходять на керівника тої ГО. Запрошують його у різні редакції та місцеві телеканали для дачі інтерв'ю. Адже ЗМІ, шукають будь-що, особливо резонанс, щоби "закинути народу, нехай хаває", ЗМІ збільшує рейтинг свій, воно знайшли "робінгудів". І тут, для народу ти стаєш ЛІДЕРОМ в напрямку боротьби з хрєновими ДАЙцями. ЗМІ - в свою чергу стає популярними, народ - "хаває", починають пускати рекламу - йде заробляння бабла, але то вже інше....
    12. Ти став ЛІДЕРОМ, хоча фактично нічого не зробив, ти популярний, тобою пишаються, бо чувачки твоєї організації зафіксили, як машина ДАЙців порушила ПДР. Тепер в тебе з'являються потенційні вороги, тобі треба поводити себе згідно всіх кодексів моралі і права. Поки тебе не застукають в сауні з курвами - ти лідер, ти робінгуд йопт.........
    ДЛЯ ПРИКЛАДУ НАВІВ ГО "ДОРОЖНІЙ КОНТРОЛЬ".

    П/С/ Петя, вже пішла 5 год. ночі, я втомлений прибув додому, мекнув літрушку пивасіка, якби ти був тут і мене набухав чи накурив, я би з тебе зробив Лідера. Якщо шось не так, пиши. :rock: :suicide: ГУДНАЙТ!
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    ...... питання --- виконати по факту, чи виконати описавши на бумазі?
    П/С/ якщо по факту, то хочу подивитись, як той прєпод стане лідером за 2 вихідних і 2 робочих дні....
     
  7. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Йдеш на вибори...????? ))))))))
    Лідером треба родитись. Лідерство - це те саме - що веселун, трудоголік, алькоголік )))) - одним словом заводіла. Через те якщо є задаткіи лідера то люба організаційна діяльністі буде лідерська - хоч поїздка на рибалку - хоч організація збройного повстання, якщо немає то навіть поїздка на гриби буде невдала.
     
    Останнє редагування: 24 сер 2015
  8. WANTED

    WANTED Місцевий

    Авто:
    VW Golf mk2 1.8 GU Pierburg 2E2 1991, Fire and Ice remake
    На вибори ще не йду, але роблю до того перші кроки)))
    "Лідерами не народжуються, лідерами стають головне побачити і відкрити в собі ті якості", прочитав декілька книжок про лідерство і послухав декілька семінарів, всюди починається з тої цитати.
    Впринципі маю одне недавнє досягнення, організував сусідів і закинули будівельними відходами свою вулицю, втрамбували, потім переговоривши з людьми, які поговорили з іншими людьми і приїхала служба і закатали то все асфальтом. Зараз в процесі інша вулиця, але там лиш тільки встигли тротуари зробити. Але не маю того всього за фіксованого, бо то не було часу ходити то фоткати.

    Отправлено с моего HTC Inspire 4G через Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. WANTED

    WANTED Місцевий

    Авто:
    VW Golf mk2 1.8 GU Pierburg 2E2 1991, Fire and Ice remake
    Може порадить хтось, чи можна то просто описати на папері, бо то вийде може на третину А4.

    Отправлено с моего HTC Inspire 4G через Tapatalk
     
  10. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Невір у ці теоретичні розмірковування. За звичай таке пишуть в теоретичних книжках які хочуть продати і талдичать всякі інструктори які організовують курси чи навчання лідерства. - вони просто хочуть заробити гроші. Якщо є задатки лідера то звичайно їх можна розвинути. Але якщо їх немає то скільки б ти не вчився то нічого не вийде. Це так само як стати музикантом , якщо немає вродженого слуху то навчитися грати по нотах можна, але добрим музикантом не станеш ніколи. А популярним і загальновідомим тим більше ніколи.
    Я знаю про що говорю. Знайомий особисто і спілкувався з багатьма людьми, які по факту були лідерами починаючи від Чорновола кінчаюси теперішніми і не тільки українськими. Для прикладу наведу одну ситуацію. Колись в одному залі на 300 людей виступали Юхновський і Чорновіл. Юхновський говорив мудрі і потрібні речі. Чорновіл стандартні популістські. Але коли говорив Юхновський то в залі був шум. Коли Чорновіл то тихо - муху можна було почути. Як би Юхновський закликав штурмувати якийсь замок - то пішло б 20-30%, Коли б Чорновіл - то всі. Юхновський був просто мудрим чоловіком а Чорновіл вродженим лідером. І точно знаю що Чорновіл не вчився ніде на лідера, але школу життя пройшов сувору. Це я тобі для того що в першу чергу треба перевірити себе на наявність цієї вродженної якості - хіба то в тебе курсова або щось того типу- тоді списуй з книжок - там купа всяких бздурів, які з реальністю немають нічого спільного. Якщо хочеш реально себе оцінити то - оціни критично свої відносини з оточуючими тебе людьми починаючи з школи - чи був в класі заводилою, чи у Вузі було так само, чи серед друзів, на роботі. Лідерство - це така якість яка проявляється всюди,або не проявляється ніде.
    Якщо воно в тебе проявлялось то тоді скажу наступне - бути лідером дуже тяжко і затратно. Лідерство вимагає різносторонньої освіти і знань - нехай не глибоких але дуже різносторонніх. Від медицини і до економіки іполітики. Одним з головних - ораторське мистецтво (читай Ціцерона), постановка голосу, тембр, зовнішній презентаційний вигляд, якщо маєш кривий ніс і шепелявиш то став хрест на лідерстві))))))). Лідерство затратне - бо треба тратити час гроші не отримуючи на перших порах віддачі. А віддача може прийти через дуже довгий час - роки, а може десятки років. Тобто відомо що добрі справи робляться своїм коштом, а коли це добро повернеться до тебе добром ніколи не відомо. правда є ще власне моральне задоволення - що теж немало а для декого може і головне - це теж є..
    Насправді лідерство неможливо описати на папері - воно або є або немає. Якщо тобі просто треба виконати завдання то спиши з книжок. Гугл в допомогу.
    Щось я сьогодні розфілософтвувався...)))))
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    то точно, і я з цим погоджуюсь.

    От в мене в армії, в підрозділі, завжди, коли приходили молоді солдати, серед них завжди, навіть одразу з перших днів "вимальовувалися" негласні лідери. Серед 30 чоловік, завжди були 2-3 лідери, 2-3 довбойоби і решта сіра маса. І така закономірність діяла постійно з новим призовом. Лідери серед них, незавжди були сержантами, часто були рядові, які одразу показували свій авторитет, морально-ділові якості, і т.п., і вони як правило керували сірою масою, направляли її в то русло, щоби всім було зашибісь.
    Лідерами рідки стають, лідерами здебільшого народжуються, або батьки при вихованні закладають такі якості.
    І тут я погоджуюсь з Кумом на всі сто.
    Для прикладу: якщо людина лох, то щоб він не намагався робити, він не буде лідером, бо він лох. Таким він виріс.....
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)