дилема - Пішохід vs Водій? (за ким культура та повага до...)

Тема у розділі 'Простофорум', створена користувачем diesel757, 2 жов 2013.

  1. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    • Подобається Подобається x 1
  2. Чортопхай

    Чортопхай Аксакал

    Авто:
    VW
    Клубна карта:
    113
    Шкода, що в нас у Львові пішоходи не роблять так, коли всілякі ра... зупиняються на пішохідних переходах...
     
  3. RaZoR

    RaZoR No Smoke No Power Diesel

    Авто:
    A6 С5 Avant Quattro (AKE)2002p була)
    A4 B6 Avant (AVF)2004p Ше є!!
    A6 C4 Avant (AEL) 1996p була
    VW G4 (BCA)2003p також був
    Ледве стримався, щоб не вліпити "-"
    Там для пішоходів валом місця.
    Авто не може миттєво зупинитись.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    От-от. Тим быльше з такою рызкыстю як в нас вискакують пішоходи на дорогу. Прямо перед носом, ати гальмуй як можеш.
     
  5. VladyslaW

    VladyslaW Active Member

    Авто:
    VW JETTA II 16V PL-була
    з мішком бульбів на кравчучці над підземним переходом.
     
  6. nzi

    nzi Місцевий

    Авто:
    vw passat 1.6 TD був
    пішохідний прехід теж зпід землі не вилітає зненацька.
    про що Ви написали, було порушено автомобілем правила дорожнього руху, завжди є бажання таких клоунів копнути або що, вчора блін не міг пройти по зебрі біля універу, поприпарковували свої клячі по узбіччях і ще й не зупиняються коли пішоходи ідуть. та звісно як зі сторони пішоходів так і зі сторони водіїв є неадеквати, але вчора глянувши на центр міста як джипи стоять на тих кулях проти паркінгу, як припарковані на тротуарах що пройти нереально.... так би зробити як у відео проїхати танком по всіх тачках. а на пішохідних доріжках при наступанні пішоходу на проїжджу частину вилазили би шипи, щоб неадеквати хоть колеса латали
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Та так то воно так. Але чомусь быльше неадекватыв знаходять зі сторони автомобілістів... Хоча і з боку пішоходів/велосипедистів теж повно неадеквату.

    Пішоходи -це, у нас, взагалі чахлики невмирущі. Безстрашні, доблесні воїни, з автомобілістами. Вічна конкуренція хто правий, а хто ні. Хто скореш вийде на зебру, пішохід, чи авто зупиниться з 60км/год за 10м шляху. Щоб всі натягнулися в машині на ременях безпеки, а всі продукти в багажнику розмазались в задній диван...
    Та й ходять пішоходи не завжди по тротуарах де паркуються авто. Часто-густо і по дорогах їх зустрінеш. І переходять де не можна, лізучи під олеса і т.д. Вистачає того рагулізму.

    А велосипести, то явзагалі мовчу. Одна справа коли велосипедист- свідомий учасник дорожнього руху. Як наші учасники клубу, наприклад, які знають ПДР і вміють їздити по правилах. А в центрі, в центрі, як я часто попадав на якихось дамочок в капелюхах, які на сітібайку, в спідничках їдуть собі як по парку і думають, що їх всі мають пропустити. Як вона їде по червоній доріжці, думає, що королева... Те що роблять доріжи і покращоють благоустрій міста - це неперевершено. Але треба думати про наслідки. Про людей які не знають правил ДР, щоб їздити по тим доріжкам.

    І ще треба забороняти офіси в центрі міста. Людям які їдуть машиною всеодно куди їхати. ЧИ в центр міста чи на кільцеву. А в центрі запаркуватися нема де, через те і проблеми. Будь-де в Європі в великих містах, з центральною частиною, подібною на Львів, офісні центри знаходяться поза центром міста. Або навіть за його межами. Так зникнуть проблеми з паркуванням. І буде де ходити іпішоходам і їздити велосипедистам.

    Часто навіть свідомо не хочеш порушувати ПДР про паркування. Але десь жеж мусиш встати. Не проблема встати хоч за 1-2квартали від місця куди потрібно. Але і там нема де запаркуватися...
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Рус

    Рус Active Member

    Авто:
    Passat B6 1.8 TSI
    Приєднуюсь до групи форумчан, які "парафінять" пішоходів !!! :cool:
    Пішохідний перехід - це опція на дорозі, а нею, як і всіма іншими опціями, потрібно вміти користуватись! І потрібно поряд з рекламою на телебаченні типу "Пропусти пішохода", прокручувати рекламу " Пішохід !!! Правильно користуйся пішохідним переходом!!!"
    "Зебру" не потрібно трактувати як місце безперешкодного переходу проїзджої частини, а як місце де її можна перейти. І кожен пішохід повинен тверезо оцінити ситуацію на дорозі і дати можлтвість тому авто, яке за декілька метрів від того ж переходу завершити маневр (проїхати), а не застосовувати аварійне гальмування, наражаючи інших учасників руху на ще більшу небезпеку.
    Все сказане є суто моєї власною думкою і не претендує на істину в першій інстанції !!! :cool:
     
  9. nzi

    nzi Місцевий

    Авто:
    vw passat 1.6 TD був
    з думкою про бізнес-центр десь за межами історичного центру погоджуюся, купу колишніх тереторій заводів є, та повиносити туди всі офіси, сам по роботі в центр їжджу нерідко просто паркуюся біля Дністра і іду пішки на пл.Ринок.
    а нарахуно опції зебри. скажу таке сам пропускаю пішоходів(є звісно які шнурівки завязують на проїжджій частині) і всім раджу. буду хаяти тих людей які переходять в непрезначених місцях(і до зараз не розумію чому відповіданість несе водій за травмування такого пішохода). якщо ми зарза конкретно говоримо про центр міста, де і коли ви там до 60 км/год розганялися(поділіться такими місцями) якщо замежами центру теж зебри логічно розташовані на бічних дорогах як на головній,насиченій рухом активним в обі сторони, то світлофор. єдине мене бісить в пішоходах, то окли вночі у всьому чорному на трасі лазять по обочині, так висаджує коли їдеш сотню а тут збоку щось ворухнулося. і зебри на трасі без підсвітки і обмежувачів швидкості, в ЄС або переходи поробили або знаки обмеження. так що пропускайте пішоходів на зебрах. будемо вчитися культури взаємодії на дорозі.
     
  10. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Для особливо "р'яних", придумали дорожні знаки знаки 1.32 і 1.33 та 5.35
    Якщо у когось близорукість, чи мозги від кайфу тиснути тапок закипають і не дозволяють розрізняти знаків, то хай звернуться до фахівців...
     
  11. holubets

    holubets Місцевий

    Авто:
    OPEL Vectra 1998 1.8 X18XE, VW Jetta 1987 1.6 EZ була
    Клубна карта:
    000095
    На мою думку, не варто створювати ніяких груп форумчан, які "парафінять" пішоходів чи водіїв.
    Суть в тому що не існує 100% водія чи 100% пішохода. Усі ми буваємо і в одній і в іншій ситуації щоденно по декілька разів. Якщо не водієм, то принаймі пасажиром.
    А проблема цієї ситуації полягає в тому, що деяким учасникам дорожнього рух наплювати на інших учасників. І немає різниці водій ти чи пішохід. Поки не поміняється ставлення таке буде постійно.
     
    Останнє редагування: 3 жов 2013
    • Подобається Подобається x 1
  12. Чортопхай

    Чортопхай Аксакал

    Авто:
    VW
    Клубна карта:
    113
    Ти наступного разу себе не стримуй, бо стримані емоції, тим більше негативні, через пару років можуть вилитися в інфаркт, тьфу-тьфу! Ліпше їх (емоції) вилити... на когось :shout: Так що - вперед!

    А от щодо пішохідного переходу, то я маю на увазі те, що водії в принципі не бачать зебри. Сунуться в корку на відстані жилєтки один від одного, і їм наплювати, що вони стали на зебрі, а пішоходи не мають як перейти дороги.
    Світлофор також не загоряється миттєво і не вискакує на дорогу, як даєць - у найбільш несподіваному місці.

    Натомість, щодо іншого моменту, хочу зазначити, що пару днів тому я знов зупинила наряд ДАЙ на в"їзді в вул. Ряшівську з Городоцької. Тобто, вони там і стояли... І приставали до чесних водіїв. А я зупинилася і чемно розпитала їх, якого дідька вони спинили молодого хлопця і пуцують його, а он, просто в них перед очима натовп з 8-ми осіб переліз через дорогу 70 м від пішохідного переходу, а вони навіть оком не моргнули. Спитала також, де їхній маршрутний лист і який дурень їм сказав, що вони повинні приставати тільки до учасників дорожнього руху на колесах.

    Так що Ти, друже, мені не ший криміналу, начебто я за одних або за інших.
     
  13. baksius

    baksius Місцевий

    Авто:
    Vw Golf4 2001 1.6AVU МКП;
    Не розумію тих пішоходів, які виходять на зебру і навіть не дивляться в твій бік, чи ти зупиняєшся їх пропустити, чи ти десь завтикав на прибори бо лампочка якась засигналила. Тупо валять і дивляться в інший бік бо вони праві, а потім вже на лікарняному ліжку думають, чому я не дивився в той бік може ще б відскочив.
     
  14. baks

    baks Active Member

    Авто:
    VW Golf 2
    Відносно пішоходів і водіїв, вважаю, що тут велике значення має неповага один до одного. Не заперечую, що можна помітити перехід, або червоний світлофор дуже близько, але головне поставитися до адекватного пішохода з повагою... Недавно спостерігав ситуацію, як водій маршрутки, який і без світлофра, і зебри знає, що там пішохідний перехід зупинився не перед стоп лінією, а аж в кінці зебри. З краю тротуару встановлено металічний паркан, щоб йти суто по переході. Звичайно, пішоходи йшли між парканом і брудною маршруткою,витираючи її, але був серед них і дідусь з купою метелолому на візочку. І він перейшов... Шкоди великої маршрутці не наніс, але, думаю, водій хоч трохи задумався, що не правий. Пробував, щось гавкати до діда, але дідо йому просто показав на стоп лінію. Їншим способом таких людей не навчиш!
     
    Останнє редагування: 3 жов 2013
  15. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Надіюсь тема буде актуальною. Створити цю тему мене наштовхнула дискусія форумчан після відео, котре я виложив у темі "Сміх та й годі..." у пості №1781.
    Тепер почуваю себе виноватим, що у вищевказаній темі почався флуд.... Але це питання слід розвивати, а саме хто????? - пішохід чи водій!
    І незважаючи на це всі ми бачимо, що існує дилема між водієм та пішоходом, тобто такий собі двобій - КУЛЬТУРИ ВОДІЯ, чи КУЛЬТУРА ПІШОХОДА!
    Тому пропоную тут висвітлювати, коментувати, давати ссилки, описувати дорожні ситуації за участі пішохода і водія, оцінювати дії даних учасників ДР, обговорювати "хто правий", а "хто неправий" в тій чи іншій ситуації.
    Основною метою теми вважаю те, щоб будучи пішоходом, чи водієм, не допустити якихось дій, що можуть призвести до непередбачуваних наслідків, щоби знати чого? де? та як? остерігатись.
    Сподіваюсь, що тема буде актуальною.....

    П/С/ .... для прикладу сьогодні мене вразила ось ця новина в мережі інтернет
    http://vesti.ua/krym/19415-v-krymu-vnedorozhnik-sbil-turistku
     
  16. Elza

    Elza Місцевий

    Авто:
    VW Golf III
    Ну я ще теж тут втикнуся. Не хочу нікого ні "бакланити" ані захищати, бо сама є і водієм і пішоходом. Погоджуюся зі всіма, що має бути взаємоповага водіїв до пішоходів і навпаки. Як водій скажу своє "фе" більшій половині пішоходів, які дійсно не вміють користуватися зебрами і світлофорами, бо їм, відєтє-лі впадло перейтися 10 метрів дальше до світлофора і постояти там 2 хв. поки не включиться зелене світло...Нє, треба перебігати попіздовш...а особливо коли вони це роблять у вечірню пору доби...А ще дуже напрягають пішоходи
    Інколи дійсно бувають ситуації, коли ти просто невзмозі загальмувати у зв"язку з дорожньо ситуацією, особливо зимою...Або як якась фіфа не йда, а прям "пішет" по тому пішохідному, а ти стоїш і чекаєш поки вона собі там ваабразіт, що вона по подіуму пройшла :bad:(пардон, якщо мужчинам таке приємно, любуйтеся на здоров"ячко ...:pardon:)А як пішохода, то мене злить коли я - прілічная дєффачька,:girl_angel:чемно стою перед пішохідним переходом і чекаю поки якийсь водій зупиниться і пропустить, а вони ко....... кожен їдуть і їдуть і ніхто не зупиниться, гад такий...:ireful1: Чомусь здається, що хто є водієм в житті, той і старається правильно переходити дороги, бо знає як це -бути по ту сторону борту :) Поважаймо один одного! Як не як, а приємно, коли пропустиш когось на зебрі а він тобі люб"язно посміхнеться, ще й головою кивне - подякує. І тим самим доводжу, що прекрасна половина людства за кермон - це не сплошні "бландінки" і ма....... а мама-дарагая, які чемні за кермом водії;)
     
    Останнє редагування: 3 жов 2013
    • Подобається Подобається x 1
  17. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Оленів вистачає як за кермом, так і на своїх двох.

    Якшо він рагуль поставив машину на газоні чи поперек тротуару, то він і дорогу скоріш за все перебігає на червоне або в неналежному місці.
     
  18. Чортопхай

    Чортопхай Аксакал

    Авто:
    VW
    Клубна карта:
    113
    Погоджуюся з попереднім дописувачем: рагулізм - це не фороба (захворів - вколовся - вилікувався), це - стан душі. Рагуль, він і є рагуль, хоч ти йому вчіпи звичайні номери, хоч ВР, хоч сині, хоч фіалкові в крапочку...
     
  19. baksius

    baksius Місцевий

    Авто:
    Vw Golf4 2001 1.6AVU МКП;
    Ще зранку як їду на роботу то люди дітей ведуть до школи.
    І переходять з дітьми на самому перехресті де впершу чергу як виїжаєш то дивишся за автомобілями бо виїжаю з другорядної, а тут воно ще тобі вилазить з повороту з дітьми під колеса на сомому перехресті. При тому що за 15м пішохідний перехід. І як потім ті діти будуть переходити дорогу? Аж хочеться зупинитися і взяти того батька чи матір за вухо, як малу нашкодившу дитину, і завести до того пішохідного переходу і дати ще пенька доброго на дорошку.
     
  20. Чортопхай

    Чортопхай Аксакал

    Авто:
    VW
    Клубна карта:
    113
    А ше гірше, як починають перебігати попіздовперек.

    Тут не погоджуся: з повагою краще (насамперед для себе самого) ставитися як до адекватного, так і до цілковитого неадеквата, тому що, на жаль, наші ПДР такі, що водія при зіткненні з пішоходом, у 99,9% визнають винним. Так що, колеги, важайте на неадекватів!
     
    Останнє редагування: 3 жов 2013

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)