Дякую клубу

Тема у розділі 'Колектор', створена користувачем andsag, 7 лип 2009.

Статус теми:
Закрита.
  1. andsag

    andsag Active Member

    Авто:
    vw 2 1.6
    Клубна карта:
    000412
    Спасибо клубу и всем его участникам. Хоть и москаль , но чувствовал себя комфортно . Но когда начинает пахнуть 90 годами " і бажано українською, я з тобою свині не пас." , предпочитаю удалиться .Мне уже 5 десяток , видел много разного , поэтому поступаю , как советует моя интуиция . Извините , если кого обидел.:sorry:
     
  2. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Мда... нема слів... Я б забив болт))) А так просто іти з клубу....
     
  3. DEMO

    DEMO Місцевий

    Авто:
    Kia Cerato 2.0 EX АКПП
    Клубна карта:
    000045
    Ей andsag не пори гарячки клуб то не є тільки макар крім нього є купа людей чи ти б пішов з сімї тільки тому шо посрався з тещею ?
    То шо сказав макар є тільки його думкою і проблемою тому нетреба узагальнювати її на весь клуб.
     
  4. RaZoR

    RaZoR No Smoke No Power Diesel

    Авто:
    A6 С5 Avant Quattro (AKE)2002p була)
    A4 B6 Avant (AVF)2004p Ше є!!
    A6 C4 Avant (AEL) 1996p була
    VW G4 (BCA)2003p також був
    Шкода, підтримую Shaggy.
     
  5. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Якби я через кожного неадекватного нацика йшов з форуму, то в Україні мабуть вже би форумів для мене не залишилося :) Забий, як бачиш тут не всі такі :)
     
  6. McAr

    McAr Місцевий

    Авто:
    Audi B4 2.6 Quattro
    Клубна карта:
    000406
    Зараз розридаюся, давайте не будемо влаштовувати шоу про національно-расові утиски на Західній Україні, я на форумі вже 2 роки, коли мене питають по російськи, то і відписую по російськи, але коли йде розмова по українськи то їз ввічливості до співрозмовника пишемо по українськи.
    Тому шановний andsag, розігрувати національну карту і робити з цього показовий спектакль про 90-і то не домене і не через мене.
     
  7. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    мовне питання саме ти підняв сьогодні вперше за кілька років, так що це до тебе
     
  8. McAr

    McAr Місцевий

    Авто:
    Audi B4 2.6 Quattro
    Клубна карта:
    000406
    Мартіні якщо ти підтримуєш ті дописи і всі біди в клубі через мене ,а сьогодні я ще став злісним націоналістом ітд.. і через це ви втратили цінного учасника, то як адміністратор можеш виключити мене з клубу.
     
  9. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Job вашу маму)))) Ото санта-барбара пішла... Давайте зробим 3й клуб - клуб ображених на клуб... Шо за фігня... Всі люди як люди, а тут...
     
  10. Duke

    Duke Active Member

    Авто:
    Renault Scenic RX4
    Раз ти вже зачепив мовне питання,
    то правильно буде не "по українськи" а "українською". ;)
     
  11. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Шо за дитячий садок? Я з вас худєю. Якщо ви обидвоє хотіли звідси звалити, то придумали би хоч якусь більш-менш достойну причину.
     
  12. andsag

    andsag Active Member

    Авто:
    vw 2 1.6
    Клубна карта:
    000412
    просьба закрыть эту тему , я написал не для обсуждения и тем более обвинения
     
  13. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    а для чого? якщо піти від нас тебе змусили якісь зовнішні причини, то так, але якшо причина саме в клубі, то будемо вдячні за опис цієї причини, щоб ми усунули ці недоліки і на майбутнє подібного не повторювалося. Так що це навпаки, дуже навіть потрібно обговорити
     
  14. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    А може андсаг спеціально спровокував розмову шоб усунути макара з клубу, а самому потім вернутися))) тут причин багато. Тому аргументи)))
     
  15. andsag

    andsag Active Member

    Авто:
    vw 2 1.6
    Клубна карта:
    000412
    1. Макара я лично не знаю и причин не видеть его в клубе не вижу.
    2. Когда вступал в клуб , ВНИМАТЕЛЬНО читал правила.
    напомню :
    1. Мова:
    1.1 Прийнятими тут мовами ведення дискусій є українська та російська мови. Утримуйтеся від використання інших мов цьому форумі. Назви темам рекомендуємо давати українською мовою.
    2.1 Ви спілкуєтесь у пристойному товаристві, Ваші повідомлення повинні бути тактовними.

    да , я понизил Макару репутацию по поводу
    Водій Гольфа2 83р. вчить як жити власника Бори 2005, який ще їздить на 5 Пассаті
    и в ПП написал за что (уточняю- в ПП) и не выносил свое мнение на публику относительно этого высказывания , а тем более никого не оскорблял по поводу кто с кем кого пас

    P.S. кстати , учится никогда не поздно
     
    Останнє редагування: 7 лип 2009
    • Подобається Подобається x 2
  16. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    я би забанив за такий допис

    Ауді Б4 не так вже і далеко втікло від гольфа
     
    Останнє редагування модератором: 7 лип 2009
  17. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    ну... правила тебе влаштовують, ніхто їх і не міняє

    Макара, в якого пунктик на мові, більшість засудили, підтримавши тебе.

    то чого ти так драматично вирішив з нами попрощатися?
     
  18. tanja

    tanja Active Member

    Авто:
    WV GOLF II 1,6Д
    На рахунок Мсаr, то у нього дійсно щось таке деколи буває... Також з ним сварилася. Але як людину його не знаю, тому говорити нічого не буду.

    Мсаr, перед тим як щось писати, треба думати... Якщо ти не бачиш людини в очі, то це не означає, що можна писати що завгодно.... і тобі за це нічого не буде. Нічого не буде - то правда, але думка людей про тебе міняється не в кращу сторону.

    Адміністратори самі тут розвели Бог зна що... Ауді, Шкоди, Ланоси, сплошні автобазари... Короче все, що хочеш в тому Фольксваген клубі... ІМХО !
     
  19. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    то мабуть ше тіки в нас в Україні судять по людині за його авто. Я колись запитав в одного італійця чого він їздить на маленькому і неновому фіаті при тому що у нього захмарні прибутки. На що отрима відповідь мене така влаштовує економна маленька мало податку на неї платити і нафіга шось краще возити дупу. А потім він показав мені свій каділак екскалібур який стоїть в гаражі і на ньому він виїжає коли подорожує з сімєю. І ше знаю такого одного купив собі міцика в кредит а на сигарети незавжди має.

    Неможна судити про людину за його автомобілем.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. tanja

    tanja Active Member

    Авто:
    WV GOLF II 1,6Д
    Це до мене?
     
Статус теми:
Закрита.

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)