Для чого патрубок кондиціонування повітря?

Тема у розділі 'Двигун, підкапотний простір', створена користувачем Rock-n-Roll, 18 кві 2012.

  1. Rock-n-Roll

    Rock-n-Roll Active Member

    Авто:
    VW Corrado G60 1990
    [​IMG]
    2 = Для кондиционирования воздуха
    3 = Для многофункционального индикатора

    Пункт 3 зрозумілий - в приборку.
    А от що за кондиціонування повітря і нащо воно (пункт 2) ??? Хто знає ?
     
  2. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    А чому питання виникло?
     
  3. Rock-n-Roll

    Rock-n-Roll Active Member

    Авто:
    VW Corrado G60 1990
    Єдиний патрубок під капотом який незнаю куди іде.
     
  4. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    А куди він дальше іде...? В принципі це є змінний вакуум і він би мав чимось управляти.
     
  5. Nazariy

    Nazariy Місцевий

    Авто:
    заз 968, коррадо г60
    то на кондиціонер, якщо він є
     
  6. Rock-n-Roll

    Rock-n-Roll Active Member

    Авто:
    VW Corrado G60 1990
    Так от як би я знав куди він іде то не питав би нащо). А щоб перевірити не охота все розбирати. Він ховається в стокові термозахисти.
    Я щось не можу зрозуміти що він робить в кондюку. Але якщо так і кондюк знятий його треба заглушити.

    В мене просто при газі в полік появляється специфічний писк і пропадає після 3000 оборотів, підсосу не знайшов, але є підозра на погану прокладку випускного коллектора. Тому і виясняю що за патрубок)
     
    Останнє редагування: 18 кві 2012
  7. Nazariy

    Nazariy Місцевий

    Авто:
    заз 968, коррадо г60
    я в себе знімав панель. в салон йде одна трубка. оскільки мене кондиціонер відсутній, та трубка йде напряму до щитка приладів, без всяких розгалужень.

    щоб перевірити чи то не звітам сифонить, витягни шланг з калектора, а отвір заглуши і почуєш чи пропаде писк.
     
    Останнє редагування: 19 кві 2012
  8. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Тобто іде в салон.... Значить іде або на приборку або на управління кондюком...
    Скинь на трійнику і провір ротом чи продувається як продувається то заглуши. Якщо не продувається то шукай в салоні куди він іде...)))
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)