Для G60 і Golf2...

Тема у розділі 'Клубне життя', створена користувачем Topol, 24 вер 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. Topol

    Topol Аксакал

    Авто:
    VW Corrado G60 1990 Police Interceptor 2007 Yamaha R1 2009
    Клубна карта:
    000006
    G60 і решту даунів

    Мартіні, видали їх в баню, він лазить по сайту і лупить мінуси просто, мені влупив штук 20, Марку - подивись на то...:twisted:

    І віднови пліз рейтинги - а також постав обмеження якісь, капець, я його хочу вбити... :twisted:
     
  2. Pol

    Pol Super Moderator

    Авто:
    VW POLO ClassiC 1.6 98 (1F)
    Відповідь: G60 і решту даунів

    я забанив вперше двох зразу.
    дійсно той жо 60 і гольф 2 самі собі рейтингу наклацали, а всім іншим повіднімали,
    незнаю як вернути рейтинг, але їх нема.
    пропоную зробити так щоб неможливо було знімати або добавляти рейтинг якщо нема твого допису в темі, або навіть якщо пізля зміни рейтингу ти не робиш посту.
     
  3. Markell

    Markell Super Moderator

    Авто:
    Mk2 KR
    Якого куя забули на форумі, рєбя? Дурі в голові забагато? Так нашо через інет фігньою займатись, давайте в реалі зустрінемось і виясним які претензії є до учасників клубу і до мене особисто, а?
    Мені пофігу, шо вас двох забанять, і рейтинг особисто для мене не принциповий, але за свої дії і слова треба відповідати.
    Тому пропоную пояснити своїю поведінку і вибачитись перед клубом.

    А хочете конфлікту-то не ховайтесь за форумом. Велкам на черговий з*їзд-поспілкуємся.
     
  4. Markell

    Markell Super Moderator

    Авто:
    Mk2 KR
    Відповідь: G60 і решту даунів

    Я їм двом написав звернення в розділі Клуб. Сцуко ... хамство треба карати. Хочу дати писти тим гандурасам!!! По ІРшці можна якось їх вичислити?

    До речі, є юзери golf 2 і Golf 2, тому модери...дивіться шоб не забанили когось безневинного...
     
  5. Pol

    Pol Super Moderator

    Авто:
    VW POLO ClassiC 1.6 98 (1F)
    Відповідь: G60 і решту даунів

    пізно
    я їх нечайно всіх нахрен забанив.

    Додано через 2 хвилини
    буду просити ігора одного розбанити.
     
  6. Borman

    Borman Місцевий

    Авто:
    VDub Golf Mk3 AirRide
    Клубна карта:
    000100
    Відповідь: G60 і решту даунів

    :shock: Нікуя собі! І мені ті сцукі 3 бали забрали :sad:
     
  7. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: G60 і решту даунів

    Відкрию одну таємницю - Г60 і Гольф2 це одна і та ж особа. А ще той чоловік заходить під ніком Федячко та zahar. Якщо комусь треба айпішку - закину в приват. А ще є імейл, дата народження, номер машини ;)
     
  8. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: G60 і решту даунів

    Мля!!! І мені 13 мінусів підери тицьнули!!!!
    Адміни! Робіть щось!!!!

    Додано через 54 хвилини
    Шановні одноклубники!!!
    Нас більшість, давайте один одному більше дякувати (натискати "+") :)
     
  9. Markell

    Markell Super Moderator

    Авто:
    Mk2 KR
    Відповідь: G60 і решту даунів

    Закинь мені (всю інфу яка є), я якось при можливості поломаю йому руки
    І потрібно вирішити питання з забаненим golf 2 ( не Golf 2), мені здається його нізашо забанили під гарячу руку....

    Додано через 7 хвилин
    мені 8 чи 9....

    Додано через 6 годин 52 хвилини
    На фоні останніх подій і враховуючи шо на форумі знов зареєструвався якийсь гандурас, пропоную адмінам зробити процедуру реєстрації жорсткішою, наприклад щоб більше даних потрібно було вести, чи випробувальний строк надати (типу перший день-тільки читач на форумі, а потім писати можна, а право оцінювати чужі дописи надається після того, як маєш мінімум 15 своїх, чи іншу кількість ), або шось такого плану. Або давати право гостьового доступу зразу після реєстрації (наприклад писати тільки в темі для новачків, щоб людина пояснила для чого вона тут реєструється і переконала всіх в своїй корисності для клубу, після чого за умови отримання згоди певної кількості членів клубу в вигляді +, що й буде початковим рейтингом на форумі, новому учаснику можна буде писати у всіх темах форуму). Думаю, тих, кому дійсно хочеться сюди попасти, такі правила не стримають.
     
  10. Бейліс

    Бейліс Місцевий

    Авто:
    BMW 320I M50 Vanos 96р.
    Відповідь: Для G60 і Golf2...

    так на зїзд і там побалакаєм!
     
  11. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: Для G60 і Golf2...

    Ті дауни вже в бані. Їхні мінуси я де бачу, там видаляю, думаю з часом всі повидаляю
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Dino_grey

    Dino_grey Місцевий

    Авто:
    VW Scirocco GTX 1.8 1987;TOYOTA Land Cruiser 2006,2,7 TDI БЫЛ; AUDI A6 AVANT 1996 2,0 16V БЫЛ...
    Клубна карта:
    000411
    Відповідь: Для G60 і Golf2...

    Согласен С Markell и Бейлис!
    Если вы (G60 і Golf2) оба нормальныи ПАЦАНЫ,тогда ждем вас на съезде!Там и поговорим!А если нет........
     
  13. Topol

    Topol Аксакал

    Авто:
    VW Corrado G60 1990 Police Interceptor 2007 Yamaha R1 2009
    Клубна карта:
    000006
    Відповідь: Для G60 і Golf2...

    Не думаю... Судячи з поведінки - закомплексовані нікчеми, яких дуже сильно чмирили і опускали в школі, хлопята виросли і щоб хоть якось відігратися за важке дитинство - вирішили попадлити віртуально з думкою "та фіг вони мене знайдуть", це ж не школа, де мене всіляко пицдили навіть першокласники.
     
  14. KIT

    KIT Аксакал

    Авто:
    ВАЗ 21013
    Клубна карта:
    0011
    Відповідь: Для G60 і Golf2...

    йой, а що буде з ними далі... Цеж бо майбутні маніяки... =)
     
  15. мц пукьфтн

    мц пукьфтн Новачок

    Авто:
    golf 1.8 turbo
    Відповідь: Для G60 і Golf2...

    народ якого милого мене забанили мій нік був golf2
    що я зробив не так
     
  16. qwer

    qwer Новачок

    Авто:
    golf
    Відповідь: Для G60 і Golf2...

    яких мінусів я взагалі вчора ввечері останній раз зайшов на фокум написав одну цитату і вийшов, сьогодні заходжу і тут бан ,невідомо за що, дай мені відповідь і тоді можеж знову банити

    Додано через 2 хвилини
    ну шо може хтось мені відпише
     
  17. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    Відповідь: Для G60 і Golf2...

    ой старий вибач !!!!!!!!

    Я тебе спутав тут на форумі появився флудер під таким самим ніком тіки по інакшому написаний і тебе випадково забанили і я подумав шо то знову він.
    Пиши в приват до Мартіні він все виправить.

    Ше раз вибач стираю свій попередній пост
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Markell

    Markell Super Moderator

    Авто:
    Mk2 KR
    Відповідь: Для G60 і Golf2...

    Зараз Мартіні порівняє айпішки і все стане ясно, шось мені здається шо це той самий пасажир....то зі Львова, то з Херсону, гольф 1.8 турбо, куйня якась
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. qwert

    qwert Новачок

    Авто:
    vw golf
    Відповідь: Для G60 і Golf2...

    Слухай то знов я напиши сам бо в мене постійно бє бан нікуда не можу зайти без повторної реєстрації, Скажи йому хай розбанить мене golf2,маленькою першою літерою g ане великою G

    Додано через 2 хвилини
    просто я мусів знову реєструватьсь щоб відписати , а інфу писав на угад
     
  20. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: G60 і решту даунів

    так, народ, я то мінуси їхні потроху видаляю, уже більшість виловив

    але ви такими огульними без розбору натисненнями плюсів так само робите шкоду системі рейтингу. Вона просто нівелюється, якшо просто так, фактично ні за що, клікати плюси, назло тим забаненим гондурасам.

    Так що збивайтеся

    ПС: Якщо у когось ще їхні мінуси залишилися, пишіть мені в приват, будем дочищати
     
Статус теми:
Закрита.

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)