ДО Польщі НА ЗАКУПИ!!!

Тема у розділі 'Простофорум', створена користувачем Вова Lviv, 30 лис 2011.

  1. Вова Lviv

    Вова Lviv Початківець

    Авто:
    Golf 3 JOKER "1.8МІ"
    Клубна карта:
    000078
    Народ знаю що є схожа тема але з дозволу адмінів, хочу цю виділити.

    З 1 грудня Генеральне консульство Республіки Польща у Львові розпочинає прийом документів на видачу віз категорії «Покупка речей/товарів», так званих шопінг-віз. -AAA+
    Про це 29 листопада на прес-конференції повідомив Генеральний консул РП у Львові Ярослав Дрозд.

    Генконсул розповів, що перша така віза видаватиметься терміном на 7 днів. А вже наступна віза буде багаторазова і терміном до року. Однак, аби отримати наступну візу, заявник має підтвердити, що справді їздив до Польщі з метою шопінгу. Для цього йому потрібно буде показати іменний чек, не важливо, на яку суму. Як жартував Ярослав Дрозд, підійде і покупка двох льодяників, лише б продавець виписав іменний чек.

    Водночас таку шопінг-візу заявник із Львівського консульського округу зможе отримати наразі лише через візовий центр, який діє у Львові та Івано-Франківську. Як пояснює Я. Дрозд, це новизна у діяльності Генконсульства РП у Львові. «Це для нас нове, важливе і важке завдання», – каже він. За його словами, у Генконсульстві помітили, що багато людей справді їздить до Польщі на закупівлі. І аби їм не вигадувати якихось інших цілей, просити запрошення у польських фірм, зараз достатньо буде назвати речі своїми іменами: вказати, що істина мета поїздки – шопінг. За словами Ярослава Дрозда, польські партнери теж мусять розуміти, що для них це корисно.

    Ярослав Дрозд пояснює, що Генконсульство впроваджує таке нововведення для подальшої лібералізації візового режиму для громадян України. «Поки існує візовий режим, ми хочемо його максимально полегшити і покращити», – пояснює Дрозд. Шопінг-віза буде шенгенською. Генконсул каже, що не хотілося б обмежувати свободу українців. «Ми хочемо полегшити контакт мешканців прикордонних районів. Це також буде полегшення контактів з ЄС», – додав він.
     
  2. Lesuk

    Lesuk Active Member

    Авто:
    VW Golf II 1.6 1989
    Круто придумали, ще б для прикордонної зони давали безплатно, то взагалі було б супер.
     
  3. Чортопхай

    Чортопхай Аксакал

    Авто:
    VW
    Клубна карта:
    113
    От, як держава дбає про розвиток своїх регресивних регіонів і спихування харчового і іншого сміття зі своєї території, щоби не платити за це грошей на утилізацію.
    Най го шляк трафит наглий! :diablo: Інші слова не приходять на думку...
     
  4. Dino_grey

    Dino_grey Місцевий

    Авто:
    VW Scirocco GTX 1.8 1987;TOYOTA Land Cruiser 2006,2,7 TDI БЫЛ; AUDI A6 AVANT 1996 2,0 16V БЫЛ...
    Клубна карта:
    000411
    Ну вы уже вообше обнаглели!Для вас и так сделали без визовый режим!Я правда незнаю или Жовква попадает в 30-ти километровую зону!!!! :)
    (Без обид)
     
  5. Dino_grey

    Dino_grey Місцевий

    Авто:
    VW Scirocco GTX 1.8 1987;TOYOTA Land Cruiser 2006,2,7 TDI БЫЛ; AUDI A6 AVANT 1996 2,0 16V БЫЛ...
    Клубна карта:
    000411
    Хочеш сказать что наши люди едут в Польшу и скупают там просроченый товар??? :)
     
  6. Чортопхай

    Чортопхай Аксакал

    Авто:
    VW
    Клубна карта:
    113
    А Ти сумніваєшся???

    А не обнагліли представники європеоїдної раси, для яких Україна ще від 2004 року відкрила свої кордони і не переживала, що зросте злочинність??? А ті євролюдзікі не можуть відкрити кордони для України, бо хвилюються, що їх заллє хвиля бандитизму. Це, на Твою думку, ОК???
    А скільки дорогі наші сусіди гребуть щоденно за візи для нас??? Вони не обнагліли???

    Друже, роззуй очі!!!
     
  7. XFox

    XFox Місцевий

    Авто:
    Skoda Superb 1.9 2005 / NS Haritage x/ Magna XFox Edition
    Шановна, шось я нерозумію, це великий крок вперед, що Вам не подобається? Те що в Польщі можна купити значно дешевші та якісніші продукти??? Крім того просто поїхати подивитися міста... Так як от я на вихідних їздив в Жешув, місто кльове, а ціни в Теско місцями гонять в депресію, соромно за нашу владу, ведуть народ прямо в сраку. Я взагалі не розумію, чого ЄС боїться українців, взагалі, то мало б бути навпаки ) Все-таки ми ближчі ніж араби, індуси, і тд. :morning1:
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Чортопхай

    Чортопхай Аксакал

    Авто:
    VW
    Клубна карта:
    113
    Сам спитав і сам відповів. Я власне про це!!!
     
  9. XFox

    XFox Місцевий

    Авто:
    Skoda Superb 1.9 2005 / NS Haritage x/ Magna XFox Edition
    Ну скажімо так, влада (олігархи і бандити)котрі лобіюють свій або кумівський бізнес, це не зовсім український народ :yes:
    І я більш ніж переконаний, що для них наразі кордони не існують )))
     
  10. Чортопхай

    Чортопхай Аксакал

    Авто:
    VW
    Клубна карта:
    113
    І навіть не уявляєш собі, якою мірою не існують!!! А, якщо вони не український народ, то якого дідька тим народом крутять, як ж.. сонцем? Давайте вертатися до закупів, бо так ми далеко зайдемо...

    ПиСи. Вони їздять за дипломатичними або службовими пашпортами, для яких візи безкоштовні. А народ за кожну візу солоно платить. А Європа каже, що вона - за демократію в Україні. От я про це і писала!!!
     
    Останнє редагування: 30 лис 2011
  11. XFox

    XFox Місцевий

    Авто:
    Skoda Superb 1.9 2005 / NS Haritage x/ Magna XFox Edition
    Уявляю ) Я кілька разів бачив як ті собаки без черги пхаються в консульстві, слуги нороду ))) Але мова не про політиків, і взагалі що про них говорити... Мова про те, що більше народу тепер зможе побачити як живуть європейці, побачити культуру і рівень життя, щоб порівняти зі своїм, і можливо задуматися )))
     
  12. zzz

    zzz Початківець

    Авто:
    VW Golf IV
    Хто знає яка буде процедура отримання цієї візи (першої на 7 днів)??? що для цього потрібно???
     
  13. Yra Golf3

    Yra Golf3 Місцевий

    Авто:
    VW Golf 3 1.6 95p (вже нема); Caddy ecofuel 2006, Passat wagon 1.8T
    Думаю, що люди які їздять по протермінований товор і без тих віз давно його возять. Тут думаю якраз розраховано якраз на людей які деколи поїдуть по товар але частіше мабуть просто подивитись на країну.
    Мені здається, що бояться не так Українців як відкритість наших східних кордонів. Вони добре заробляють на візах ну і на хабарах (не виключено) їм не вигідно від цього відмовлятись.
    Але давайте краще обгорювати тут нюанси по ориманню візи і де краще скуповуватись, а не політику розводити. корисно чи ні в кожного своя думка. Мабуть тема для іншого сворювалась.
     
    Останнє редагування: 30 лис 2011
    • Подобається Подобається x 1
  14. Чортопхай

    Чортопхай Аксакал

    Авто:
    VW
    Клубна карта:
    113
    Ті, про яких ми тут говоримо, по консулятах не ходять... Вони посилають спєциально обучєнних людєй.

    А Європа, добра д..а, повинна була вже давно відкрити кордони для українців, щоби ми дивилися, як можна жити, і вимагали такого в себе! :bomb: :bomb: :bomb:
     
  15. XFox

    XFox Місцевий

    Авто:
    Skoda Superb 1.9 2005 / NS Haritage x/ Magna XFox Edition
    Ну я їздю в теско, там вибір просто космос, кажуть ціни в бєдронці (більш поширені але менші магазини, думаю є в кожному місті) також низькі.
    А відносно процедури отримання, тут є такий факт, що це зовсім не вигідно нашим виробникам, і дуже часто ними керують люди при владі, цікаво буде подивитися на їх реакцію...
    Мені наприклад краще раз на тиждень махнути в польщу в перемишль ніж плати на 50 або 100 відсотків більше за менш якісний товар!!!
    Може власники супермаркетів задумаються ) ато деколи дивишся що на прилавку стоїть, і аж гидко )))
     
  16. Чортопхай

    Чортопхай Аксакал

    Авто:
    VW
    Клубна карта:
    113
    Залежить, що хочеться купити. Якщо продукти, то тільки не в Бєдронці при кордоні, бо вона орієнтована виключно на нашу ...масу. Взагалі, при кордоні нічого не варто брати. Там при трасі навіть яблука зі саду дорожчі, ніж у Варшаві.

    Теско, Практікер і МедіаМаркт мають такий же асортимент, як і в столиці, але не можу сказати по якості. У Практікері брала підлогу - задоволена; купила шліфувалку - бєєє. Фірма з проектування і монтування сучасного отеплення дому також лупить зварйовані ціни, бо "мають практику" роботи за східним кордоном.

    Тєжко сказати... Треба дивитися. :dntknw:
     
  17. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Я тільки за. Нехай спрощують. Я в польщі не був ніколи, але дуже хочу побувати (маю вже перелік місць де б хотілося побувати), просто подивитися, а мо і що купити, сувеніру якусь :)

    А про то що нашіі їдуть туди щоб купувати протермінований товар - не згоден. У мене майже всі родичі ходять з прикордонної зони, але ще ніколи не чув, щоб хтось приніс звідтам протермінований товар. Дешевий - так, але ніхто собі не ворог...

    Тому приєднуюсь до питання - "де, що потрібно для того і за скільки?"
     
  18. Yra Golf3

    Yra Golf3 Місцевий

    Авто:
    VW Golf 3 1.6 95p (вже нема); Caddy ecofuel 2006, Passat wagon 1.8T
    А якщо в практікері то що там ціни нижчі ніж в нашому?
    А а на яку суму можна закуповуватись, чи є обмеження по товарах, чи розподіляється вартість на кількість осіб в автомобілі. Знаю що митне законодавство має мінятись і будуть вноситись поправки... хто в курсі як воно буде.
    Останній раз був в Польщі у Вроцлаві ще десь в 95 році... таке враження, що ми тільки десь на такому розвитку якщо не гірше.
     
  19. Yra Golf3

    Yra Golf3 Місцевий

    Авто:
    VW Golf 3 1.6 95p (вже нема); Caddy ecofuel 2006, Passat wagon 1.8T
    А я б ще на лижах поїхав покататись.
    А електротовари... ну скажімо теревізор. Як там з цінами... З.ч. до авто
     
  20. Чортопхай

    Чортопхай Аксакал

    Авто:
    VW
    Клубна карта:
    113
    Порівнювала з цінами у Практікері ві Львові - по багатьох позиціях таки нижчі в Польщі! :dntknw: Але не в то розходиться! В Польщі ти (чомусь) маєш виставлений товар, з якого можеш вибирати, і береш те, що на тебе дивиться. А у нас (чомусь) завжди потрапляєш на останніх три штуки, які до того ж виглядають як неодноразово б/у.

    Крім того, вибір незрівнянно більший. Наприклад, якщо у Львові тобі можуть запропонувати 6 видів підлоги, то в Перемишлі 46. Завжди є можливість повернути товар, якщо він тобі не підійшов. У Львові тебе просто пошлють.

    По продуктах, звичайно, раджу Бєдронку (але не ту при кордоні в Медиці). Але, наприклад, кава Інка (таку можна пити людям з проблемами з серцем), є лише в Теско.

    По перетину кордону - не підкажу, на жаль.

    bass, щодо протермінованого товару, то це - тема-море. Можемо поговорити при нагоді... Але чи від того щось зміниться?..
    Звичайно, на товарі буде стояти добрий термін, але... Але це не так, як мені в Брюховичах продали 4 дні протермінований йогурт. Чорт, та чого та тема так зачіпила? :diablo:
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)