додатковий акумулятор

Тема у розділі 'Інше', створена користувачем marchello, 3 сер 2017.

  1. marchello

    marchello Місцевий

    Авто:
    2008 Caddy 1.4 газ IV покоління (перед тим 2 роки Таврія)
    Всім привіт.
    Маю потребу возити автохолодильник
    [​IMG]
    Він жере нєпадєцкі і тому вожу додатковий акумулятор 12V7Ah типу GEL (не боїться повної розрядки). Так виглядає рутина після кожної поїздки:
    [​IMG]
    Буду вдячний, якщо хтось підкаже варіант зарядки додаткового акумулятора від прикурювача, щоб не носити щоразу додому (хоч він не тяжкий зовсім).
     
  2. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Купуй Теслу :)
     
  3. marchello

    marchello Місцевий

    Авто:
    2008 Caddy 1.4 газ IV покоління (перед тим 2 роки Таврія)
    В цьому місяці ще ні.
     
    • Смішно Смішно x 1
  4. VWDRIVER

    VWDRIVER VWMANIAC

    Авто:
    VW CADDY MAXI GTD 2012 180bhp
    В мене є автохолодильник на 30л потужність 65вт. АКБ стоїть поки що 68Аh AGM Varta. На моря катався - навіть годину на заправці - все норм.

    Щодо АКБ №2, по правильному треба ставити спец.реле, і тянути провода до цього АКБ, а ще правильніше правильний генератор з розумною зарядкою + вписувати в блок, які АКБ встановлені.
     
  5. marchello

    marchello Місцевий

    Авто:
    2008 Caddy 1.4 газ IV покоління (перед тим 2 роки Таврія)
    Суто в режимі роздумів - можна поставити контролер зарядки і маленьку сонячну батарею на вікно :scratch_one-s_head:
     
  6. VWDRIVER

    VWDRIVER VWMANIAC

    Авто:
    VW CADDY MAXI GTD 2012 180bhp
    На Алі вже подібне продається.
     
  7. marchello

    marchello Місцевий

    Авто:
    2008 Caddy 1.4 газ IV покоління (перед тим 2 роки Таврія)
    Я багато чого замовляв вже і на алі, і на dx.com (колись dealextreme.com), та останнім часом геть паскудно стали доставляти Укрпоштою (а часом ще в Китаї губиться). Чекаєш місяць, два - потім зі скрипом повертаєш кошти. Часом приходить фуфло неробоче. Поки що переналаштувався купляти в Україні. Ну у Львові є магазин - "Правильне електроживлення". Там з націнкою, звісно, але маєш зразу в руках. Контролер зарядки в них коштує 600 грн, щойно дзвонив. Можна втикати любе джерело 12 в, тобто і від прикурювача теж. Це ще не план купівлі, а так - роздуми :scratch_one-s_head:
     
  8. VWDRIVER

    VWDRIVER VWMANIAC

    Авто:
    VW CADDY MAXI GTD 2012 180bhp
    Зарядка звичайного АКБ і AGM - різна. Тому треба вибирати добре, щоб не вбити АКБ.
     
  9. marchello

    marchello Місцевий

    Авто:
    2008 Caddy 1.4 газ IV покоління (перед тим 2 роки Таврія)
    В мене додатковий акумулятор типу GEL, його можна практично повністю розряджати без шкоди. Інших застережень не знаю.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)