Допоможемо діткам?

Тема у розділі 'Клубне життя', створена користувачем Ksi, 9 лис 2007.

  1. Ksi

    Ksi Новачок

    Авто:
    BMW 520I
    Добрий вечір!!! Дуже приємно, що загалом існує такий клуб як Ваш!!! Я мешкаю в Києві, але навчаюсь у Львові, тому б хотілось для початку познайомитись, поспілкуватись з людьми, яким теж подобаються автомобілі, які вважають автомобіль за друга чи подругу!!!! Може чимось Ви мені, а я Вам, зможемо допомогти, так я є учасником Всеукраїнського клубу БМВ, але нові ідеї нікому не зарадять!!!
    І ще, може я щось пропустила, але я у Вашому форумі не знайшла теми щодо допомоги дітям в дитячих будинках...... , питаю тому що , коли приїду до Львова хотілося б і там допомогти сиротам та просто дітям які потребують цієї допомоги, незважаючи на складний для нас всіх час, ми маємо можливість допомагати їм.Такі виїзди ми організовували у нас в Києві, тому якщо у Вас є бажання... давайте будемо допомагати діточкам Вашого міста та передмісття.
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Добре було б познайомитись!!!!

    Привіт. Для знайомств у нас відбуваються з'їзди, куди люб'язно просимо. Щодо допомоги - дуже добра думка. Власне я якраз думав вийти на контакт з дитячим притулком в селі Пнікут Мостиського району - досить незвична приватна ініціатива. У Львові інтернати та притулки є доволі забезпечені, в них є опікуни і спонсори, за цим слідкують доброчинні організації на кшталт Мальтійської служби допомоги.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. svistun

    svistun Active Member

    Авто:
    VW Passat B3 1.8 1989 Fiat Doblo 1.3 multijet 2007
    Відповідь: Добре було б познайомитись!!!!

    Ми можемо зібрати іграшки, купити солодощі і привезти дітям. У мене наприклад є іграшки які лежать без потреби, думаю вони є у кожного з нас.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    Відповідь: Добре було б познайомитись!!!!

    давайте організуємо таке, тож нетреба якигось грандіозних підготувань. Домовлись закупились і поїхали.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    Відповідь: Допоможемо діткам?

    Орест можеш виходити на контакт з тим дитячим будинком, а ми вже поможемо!
     
  6. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Допоможемо діткам?

    Блін, я навіть не чекав такого. Просто супер! Я звяжуся з цим будинком і повідомлю дату, коли ми зможемо туди поїхати. Буде добре, якщо ми зможемо покатати малих на машинах, як то не дивно може звучати, але для них це буде святом. Тим паче, якщо завеземо кудись на морозиво. Думаю, це буде преуедент, вперше в Україні автоклуб буде опікуватися притулком. Спробую також організувати пресу. В кого ще є ідеї щодо організації візиту?
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Markell

    Markell Super Moderator

    Авто:
    Mk2 KR
    Відповідь: Допоможемо діткам?

    +1, я ЗА!!!
    Кажіть дату, коли їдем.
     
  8. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Допоможемо діткам?

    Народ, ми всі так дружно туди збираємося, але ніхто не запитав чи там нас завжди чекають :)

    Завтра планую відвідати будинок сам (або з Травелом), запитати, коли їм буде зручно нас прийняти, що їм потрібно взагалі. Далі викладу тут дату і графік поїздки.

    P.S. Їду бо дитячий будинок не має телефона.
     
    • Подобається Подобається x 5
  9. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Допоможемо діткам?

    Отже, я відвідав дитячий притулок. Кілька слів:

    Про притулок: Смілива затія однієї монахині на імя Гелена (тепер вже колишньої), котра вирішила відмовитися від монашого життя на користь рятування дитячих доль. Завдяки її наполегливості з сімей алкоголіків (сім'ями це назвати важко, їх просто не існувало, хтось з батьків безбожно пив чи коловся, а хтось в тюрмі сидів ітп) офіційно півроку тому було забрано 5 дітей, фактично напівбомжів. Під цю справу місцевий ксьондз віддав свій будинок, місцева влада одноразово допомогла грошима, люди допомагають продуктами. Діти, а це два хлопці і три дівчинки 6-14 років зараз виховуються в християнських правилах, зараз стали дуже привітними, як тільки я зайшов, вони взяли мене за руки і організували екскурсію притулком :) Взагалі розповідати можна багато, але, думаю, буде краще, якщо кожен побачить це власними очима :)

    Що потрібно з того, що я бачив. Як на мене, є три проблеми, в яких ми, при умові згуртування, можемо допомогти:

    0. Дітям треба уваги і відношення як до нормальних, здорових дітей, якими вони і є :)

    1. В дітей допотопний комп зі шкідливим VGA - монітором.

    2. Молода нова мама дітей отримує державну допомогу, але це справа відносна, бо вони живуть в чужому будинку (як-не-як у ксьондза є сім'я, яка рано чи пізно захоче переїхати до нової хати) і новий будинок для притулку наразі це тільки мрія, хоч і завдяки наполегливості Гелени є перспектива на земельну ділянку і початок будови свого будинку. Звичайно, що йдеться про великі суми, але я думаю, що ми можемо підвязати спонсорів. Таким чином:
    1. Реєструємось
    2. Розсилаємо від імені клубу листи з проханням допомогти притулку
    3. Оргаінізовуємо "пробіг подяки" містом з заїздом до кожного, хто поміг фінансово а також проїздом колоною містом з їхньою рекламою на бортах, можливо з прапорами ітд. Логічно, що залучаємо до цього пресу.

    Що скажете?
     
  10. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    Відповідь: Допоможемо діткам?

    + 1000 000

    р.с. Хоча я сумніваюся що ми зможемо назбирати грошей на новий будинок але думаю шо на нормальний комп зможемо зібрати.
    Як я орієнтуюся то комп коштує в районі 9 000 у.є. моя думка - треба назбирати на комп ну і звичайнош ще купити солодощів. Також може в кого які речі є такі щоб ще нормально виглядали і також туди.
     
  11. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Допоможемо діткам?

    Поступила ідея перекинути клубну касу на допомогу. Хто що думає?
     
  12. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: Допоможемо діткам?

    Клубна каса лежить мертвим грузом на банківському рахунку, проект драгстера якось заморозився, нема часу і можливості ним займатися, тому цілком виправданим буде віддати ті гроші тим, хто їх потребує і кому вони допоможуть. Але згоду має висловити кожен, хто робив внесок в касу.
     
  13. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Допоможемо діткам?

    я - за!

    Додано через 1 годину 57 хвилин
    Хто може допомогти своєю часткою чи ще чимось?
     
  14. Oleksandra

    Oleksandra Active Member

    Авто:
    VW JETTA 2.0 2001
    Відповідь: Допоможемо діткам?

    Я проти, попрошу щоб моя частка клубної каси лишилась на банківському рахунку клубу.
     
  15. Borman

    Borman Місцевий

    Авто:
    VDub Golf Mk3 AirRide
    Клубна карта:
    000100
    Відповідь: Допоможемо діткам?

    Фольксваген Клуб перетворюється на а'ля Мальтійську Службу Допомоги. Скоро на з'їздах будемо влаштовувати вечері для безпритульних.:-D

    Я в клубну касу внески не робив, але вважаю, якщо ви задумали певний проект драгстера, то не варто зараз гроші перекидати на благочинність. А на допомогу дітям можна скинутись окремо. Крім того мені здається, що з цього не треба робити піар акцію. То може просто на наступному з'їзді скинемось хто скільки зможе і не будемо з цього робити таку проблему?
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Допоможемо діткам?

    Це просто пропозиція нового напрямку роботи і аж ніяк не зміна спеціалізації.
    Яку ще проблему?!

    Дякую всім за щирий вибір!
     
  17. Бейліс

    Бейліс Місцевий

    Авто:
    BMW 320I M50 Vanos 96р.
    Відповідь: Допоможемо діткам?

    Я також за! мої внески можна перекидувати дітям!
     
  18. svistun

    svistun Active Member

    Авто:
    VW Passat B3 1.8 1989 Fiat Doblo 1.3 multijet 2007
    Відповідь: Допоможемо діткам?

    Я не проти, сьогодні викладу інфу.
     
  19. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: Допоможемо діткам?

    Сьогодні отримав такий прес-реліз:
     
  20. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Допоможемо діткам?

    сорі, не зрозумів до чого це
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)