Дорожні ситуації \ Безпечне водіння \ уникання ДТП

Тема у розділі 'Простофорум', створена користувачем dragger85, 24 лют 2016.

  1. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW
    Тренер з футболу розказував, що коли сидиш на лаві запасних - ти теж тренуєшся, адже моделюєш підсвідомо ігрові ситуації...
    Тренер з бойових мистецтв розказував, що поза тренуваннями потрібно дивитись відео боїв і поєдинків для тренування підсвідомості, щоб людина гарувалась до різних ситуацій...
    Я особисто люблю часто дивитись різні ситуації з доріг (швидкісні заїзди, драг рейсінг, стріт рейсінг, небезпечні ситуації без ДТП, ДТП і т д) - думаю такого плану відео тренують нашу підсвідомість і в деякій мірі роблять нас готовими і стійкими до нових історій і пригод на дорозі.
    Хочу запропонувати нову тему, де можемо ділитись такими ситуаціями, в яких або самим вдалось уникнути неприємних пригод на дорозі, або хтось чув \ бачив таку ситуацію ...
    Декілька відео для прикладу додаю.





     
  2. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Якби водій Таврії не пригальмував, Шег на з"їзд би не доїхав :)

     
    • Подобається Подобається x 1
  3. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Підсвідомість гартував, ще коли курсантом був, за допомогою комп.ігор NFS (в т.ч. Underground), а також GTA.... потім вже під час служби страдав Flatout2 (бомбова ігруха). Практику відточував на полігонах на Тунгусці, на МТЛБ, на УРАЛ4320 та КАМАЗ4110.

    Але, є таке поняття як "долбо*б" ( детально тут за посиланням https://ru.wiktionary.org/wiki/долбоёб ) від них ніхто не страхований, приміром, на днях їду по окружній (за кілька км розвилка на Яворів і на Рясне), переді мною Жигуль, він тримається лівого ряду, праворуч од мене АЗК ОККО, планую звернути на АЗК, і от-от як тільки хотів звернути, Жигуль без поворотів, з лівого ряду, завертає на АЗК...... Долі секунд, і тоді б передній лівий кутовий борт мого Паларіуса, міг би розпанахати нутронощі Жигульонку зправа.
    Жигуль об'їжджає територію АЗК і зупиняється на виїзді, так би мовити - розворот він, мля зробив, щоби поїхати у напрямку тому з якого приїхав.
    Відповідно, обурила мене та обстановка, яка замали не призвела до ДТП. Підрисачую до того Жигуля, прошу відкрити вікно, а вони відкривають двері, бо шибка не працює.... я не кричав, не кіпішував, просто задав два питання, на які відповіді не отримав, лише було кивання хоботами. Водій Жигулика виявився довбо*бом, бо дивився шкляними очима, наче крізь всесвіт, але на відмініну від водія, то пасажир був більш адекватніший та роздупльонніший, бо поняв, що його хребет кілька десятків секунд тому, міг би посипатись в труси або в штанці. Пасажир перепросив за обох....... А я їм сказав, що мені пох*й їх життя, але мені шкода навіть царапнути свого Паларіуса. Порадив бути обережними, почіпити хоть якісь люстерка (бо не було жодного), та й ми розїхались по своїх справах.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW

    Водій Тавриди виявився неабияк толерантним :)
    Завдяки цьому жесту доброти та солідарності Таврія дорогою на інший з'їзд перетворилась на Сеат :)
     
  5. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW
    Поведінка довбо*обів на дорозі якраз тим і небезпечна, шо вони тваринними інстиктами керуються...: тре повернути - .уяк і повернув, тре стати - бац став :)

    @diesel757 добре, що ти їх не пошкодив фізично в емоціях і добре, що всі цілі після 'зустрічі', включно з Паларіусом :)
     
  6. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW
  7. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    шо ти куриш?
     
  8. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW
    :) та дибільна фраза шось зачастила тут на форумі ))))))

    Я кинув курити на Новий Рік 2008 року :)

    ...ти шо думаєш, шо Таврія, з якої знімали то відео твоє не може стати Сеатом )?
     
  9. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    скинь телефон диллера
     
  10. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW
    добре вмовив - пиши: 1558

    Загалом ми відхиляємось від теми... продовжуємо ділитись ситуаціями безпечного водіння :hi:
     
  11. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW
    після з'їзду...
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. diesel757

    diesel757 Аксакал

    Авто:
    VW Golf2 1,6D jp, 5-стМКПП (4S), 1985р.
    VW Passat B5+ (FL) 1.9tdi AWX, 5-стМКПП, 2001р.
    Клубна карта:
    000091
    Ромео, то ти шо на здибанці - на суху? був за кермом?
    п/с/ коль-бо так, то жаба мене не давить
     
  13. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW
    саме так ) так вийшло, шо дуже кататися на кінець тижня ся захтіло... )
     
  14. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW
    • Подобається Подобається x 2
  15. dragger85

    dragger85 Місцевий

    Авто:
    VW

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)