Довіреність, або дай Другу порулити

Тема у розділі 'Юридичні питання', створена користувачем denis1600, 3 гру 2009.

  1. denis1600

    denis1600 Початківець

    Авто:
    Golf2 1990. V=1,8 Mono-injector. RP 3 door
    Всім привіт. Хочемо з хлопцями поїхати до другана в Армію. Дорога не дуже далека (100км туди 100км сюди). Короче другах хоче покатити могу Фольца! А я от ненаю чи можна.
    Короче власник Батько, на мене довіреність (на управління).

    Чи можу я дати Руля іншій людині, небудуть ГАЙці приколупуватися і як себе поводити якщо зупинять?
     
  2. ROS

    ROS Аксакал

    Авто:
    Renault Espace 2.0; Opel Vectra B 1.6; Toyota Celica GTi 1.8; Honda Dio 35; ІЖ Ю; Тула
    Клубна карта:
    000035
     
  3. Vova$

    Vova$ Місцевий

    Авто:
    G4 2002 AVU
    і якщо водій має автоцивілку. Зараз за неї дримбають. В пятницю їздив в Закарпаття, так два раза зупиняли і питали поліс.
     
  4. denis1600

    denis1600 Початківець

    Авто:
    Golf2 1990. V=1,8 Mono-injector. RP 3 door
    Так автоцивілка у нього є. Друже юзає на роздовбаній 2106 та інколи просить потоптати мої педалі - відмовити не можу. :gamer:

    А що патрульним давати в таких випадках? Він же зразу не зрозуміє в чому справа, кучу питань почне задавати.
     
  5. Vova$

    Vova$ Місцевий

    Авто:
    G4 2002 AVU
    в автоцивілці має бути написано прізвище друга і дані твоєї машина або автоцивілка котра дозволяє їздити на будь-якій машині - є така?

    - довіреність на друга
     
  6. denis1600

    denis1600 Початківець

    Авто:
    Golf2 1990. V=1,8 Mono-injector. RP 3 door
    Vova$ - нууу... Довіреності на Друга немає...і мова про нього ніде ни йде. Автоцивілка у нього на 2106.
    Я чув таке - якщо власник автомобіля знаходиться біля водія, тобто він Довіряє йому керувати авто і письмова Довіреність не потрібна...
    А от то шо цивілки на нього не має - це погано...
     
  7. leopold

    leopold Місцевий

    Авто:
    VW Polo 9N3 09р.в.
    Клубна карта:
    000037
    власник авто повинен сидіти поруч біля водія, мати всі документи на авто плюс права водія і все, більше нічого, автоцмвілка повинни бути на машину. Якщо в правах водія стаж менше 1-го року, то ще треба знак "У"
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    в пдд такого не передбачено, і ніде таке не вказано. хош чіпляєш У, хош ні. я маю стаж півтора року (вже друга машина) і букву У не чіпляв і не вчіплю. дайці ні разу за то не пиляли....
    писи. соррі, за офф
     
  9. leopold

    leopold Місцевий

    Авто:
    VW Polo 9N3 09р.в.
    Клубна карта:
    000037
    то вважай, що тобі пощастило, до року стаж це аматор, колись, навіть було таке що коли мав до року стаж максимально міг їхати 90 км/год. Давно не читав правила, треба подивитись чи зараз таке є
     
  10. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    соррі, чувак, но ти шось фантазуєш .. :)
    до двох років стажу:
    рекомендовано букву У, але не обовязково;
    макс. швидкість 70км/год (так завжди було і є);
    навчати когось водінню (тобто біля тебе людина без прав, а ти її типу вчиш кататись. тут обовязково машина має бути обліплена буквами У) - тільки після 3-х років стажу :morning1:

    писи. в мне стаж 1,5року, зато вже накрутив більше 60тис км

    а по темі: та є ж гарячий номер ДАІ - набери і запитайся, чи ти можеш так зробити. думаю, тобі дадуть відповідь.
    і не будемо тут тикати пальцем в жо.... небо, і вигадувати хто шо може...
     
    Останнє редагування: 3 гру 2009
  11. denis1600

    denis1600 Початківець

    Авто:
    Golf2 1990. V=1,8 Mono-injector. RP 3 door
    Ну буква "У" то не основна проблема...
    Кажись я починаю розрулювати цю тему. Так як Автоцивілка є обов'язкова в нашій країні при керуванні авто водій повинен мати її. Leopold - ви шось попутали... Автоцифілка не страхує автомобіль - вона страхує відповідальність водія перед 3ми особами. При відсутності автоцивілки у нас передбачений штраф приблизно 400 грн (непомню).

    З цього всього випливає те що: щоб Другану кататися зі мною на моїй машині йому потрібно застрахувати свою відповідальність на моїй машині - застрахуватися.
    А без неї - штраф. Короче ріскова це все справа... І на його страх, якщо зупинять - протокол зроблять на Нього (так як водій). По ходу поїздка може вилитися йому в кругленьку сумму (при наших то зарплатах. цитата: "Штрафы как в Европе а доходы прям как в жо*е")
     
    Останнє редагування: 3 гру 2009
  12. Vova$

    Vova$ Місцевий

    Авто:
    G4 2002 AVU
    можеш перед дайцями зїхати, мол стало погано, в очах все пливе, тому друг везе додому.
     
  13. denis1600

    denis1600 Початківець

    Авто:
    Golf2 1990. V=1,8 Mono-injector. RP 3 door
    Vova$ - зовсім не дурна відмазка....респект...:bad:
    Але знову: хто зна шо за "чудо" попадеться......в попередній темі читав про Шварцнегера який обіцяв дати п**д* за такий базар...
     
  14. Rules

    Rules Аксакал

    Авто:
    Passat B4 2.0AGG
    Lanos 1.5
    Forester SH TURBO
    Клубна карта:
    000097
    Я це питання вирішив просто - Страхую за схемою конкретна машина+пофіг який водій. дорожче на 30 грн ніж стандартна страховка, зато сідає хто захоче
     
  15. denis1600

    denis1600 Початківець

    Авто:
    Golf2 1990. V=1,8 Mono-injector. RP 3 door
    Rules - теж нормальний ход... але не чув про таку, офіс ТАС по сусідству - завтра запитаю про таке діло. Але все рівно я застрахував тачечку на 1рік 1.12.09. Наврядчи захочется перероблювати всі бумажки...:nea:

    Короче треба зробити якийсь фінішь з цієї теми.
    Для того щоб управляти автомобілем особі яка не має Ноторіальної Довіреності власника авто, ця особа повинна мати:

    1.) Посвідчення водія Кат.Б
    2.)Страховку на данний автомобіль (або оту тему що розповідав Rules)
    3.) .........та по ходу більше нічого і нетреба....


    Якщо щось забув добавляйте...
     
    Останнє редагування: 3 гру 2009
  16. Rules

    Rules Аксакал

    Авто:
    Passat B4 2.0AGG
    Lanos 1.5
    Forester SH TURBO
    Клубна карта:
    000097
    подивись наприклад тут
    http://www.ocv.com.ua/ocv/calculator/

    ТИП-1 страховки.
    У всіх страхових є такі штуки, бо цей вид страхування у всіх іде згідно законодавства

    І шо цікаво, шо тип-1(одна машина, пофіг які водії) коштує так само як тип-3(одна машина, 1-2 конкр водії), і коштує дешевше ніж тип-3(одна машина, 3-5 конкр водіїв).
    Страхові компанії дають по замовчуванні гірший тариф, неінформуючи про наявність зручнішого/дешевшого
     
    Останнє редагування: 3 гру 2009
    • Подобається Подобається x 1
  17. denis1600

    denis1600 Початківець

    Авто:
    Golf2 1990. V=1,8 Mono-injector. RP 3 door
    ДА... от куркулi... У мене в страховцi 4ри особи вписанi.

    Дякую... буду знати.:drinks:
     
  18. siryj

    siryj Active Member

    Авто:
    Jetta 1.6 D (JP)1987p
    можна просто перестрахуватися твому другові і зробити страховку на місяць чи на тиждень , вона буде коштувати не багато, а якщо авто зареєстьровано в райцентрі то зовсім копійки
    зайди на сайт любої відомої страхової компанії і порахуй їхнім калькулятором
     
  19. GDM

    GDM Active Member

    Авто:
    VW Transporter T4 2.5 TDI '01 ACV 75 КВт ( 102 к.с.) DXZ Long vehicle
    Хм, дивно, рахував на свою машину тип І і тип ІІІ (1-2 ос.) на рік і різниця в 45 грн. на користь ІІІ типу. Того року страхував в "Оранті", десь так і заплатив за 2-х чоловік.

    denis1600, взагалі не розумію які проблеми якщо ти будеш поруч сидіти, а він їхати? У тебе ж довіреність є, у нього права категорії "В".
     
    Останнє редагування: 8 гру 2009
  20. Rules

    Rules Аксакал

    Авто:
    Passat B4 2.0AGG
    Lanos 1.5
    Forester SH TURBO
    Клубна карта:
    000097
    А я думаю що юридично це буде проблема, тому що страхуються дії людини яка за рульом сидить. Хай скажуть, тут хтось зі страхової вроді є
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)