ДРАГ

Тема у розділі 'Клубне життя', створена користувачем Travel, 24 тра 2006.

  1. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    Хто їде в неділю на гонки?
     
  2. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: ДРАГ

    ну їх в баню, ліпше в суботу свої зробити :)
     
  3. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    Відповідь: ДРАГ

    Дійсно давайте в суботу свої організуємо перевірима наші агрегати на потужність,
    але в неділю я також поїду може поганяюсь
     
  4. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    Відповідь: ДРАГ


    А Саша вангейт не обідиться::smile:
     
  5. Sasha Van Gate

    Sasha Van Gate Active Member

    Авто:
    VW Scirocco MK2 1.8 EX 90hp 1986
    Відповідь: ДРАГ

    Не обидится.
    Вот только в субботу у ГАКа гонки. Так что лучше приезжайте к нам, весело будет. Но я в любом случае не обижусь.
    У нас регистрация с 14:00. Заезды с 15:00.
     
  6. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    Відповідь: ДРАГ

    Хто такий ГАК і чи можна приїхати подивитися і на яку годину?
     
  7. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    Відповідь: ДРАГ

    То як хто буде в неділю?????????????
     
  8. Sasha Van Gate

    Sasha Van Gate Active Member

    Авто:
    VW Scirocco MK2 1.8 EX 90hp 1986
    Відповідь: ДРАГ

    ГАК - это Галицкий Автомобильный Клуб. Как на мое мнение организация не очень серьезная относительно гонок, хотя имеет все лицензии на проведение соревнований.
    Они открытие свое три или четыре раза переносили. На сколько у них гонка на их сайте нигде не написано.
    www.gac.lviv.ua
     
  9. CAT

    CAT Місцевий

    Авто:
    GTI mk6, GTI mk1, Golf mk1
    Відповідь: ДРАГ

    я можу бути і в суботу і в неділю!
     
  10. huzul

    huzul Active Member

    Авто:
    VW Golf mk2 1987 1,3
    Відповідь: ДРАГ

    САТ
    ну шо забрав свою лялю???
     
  11. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: ДРАГ

    А чому ГАК несерйозна організація? Sasha Van Gate, не злися, але мені здається, що в них з безпекою, відповідно і з серйозністю краще ніж у вас, це моя особиста думка. Вони єдині, хто несуть відповідальність за перебування глядачів на драгу. В них проблема тільки з піаром. Якщо би я вибирав, на який з драгів сходити мені з сином, субота би перемогла.

    Може це не так, сперечатися не буду, але ситуація, яку я бачив на власні очі 2 роки тому говорить сама за себе - два переадреналінені малолітні "драгстери" (ВАЗ-2101 та якась старша деу) погнули один одному машини (це все відбулося на людному майданчику, одна дівчина ледве встигла відскочити з-поміж машин перед ударом, слава Богу, що дітей не було). Коли вони почали виясняти, хто винен, організатори розбіглися по кущах в прямому розумінні. А хлопчину з кульчиком, який давав старти потім ще хвилин 10 шукали, бо не було кому продовжити шоу. ІМХО в ГАКівських змаганнях такого не допускають і слідкують за кожним навіженим рейсером :).
     
  12. Sasha Van Gate

    Sasha Van Gate Active Member

    Авто:
    VW Scirocco MK2 1.8 EX 90hp 1986
    Відповідь: ДРАГ

    Орест, в плане безопасности и у них на гонках могут вытворить что угодно. Мы например сейчас своими силами будем на трассе заборчик устанавливать.
    У них есть телеметрия - это плюс. А наш большой минус - это то что мы еще не зарегистрированы, но мы собираемся это дело продвигать и делать все возможное. Своими клубными взносами мы пока все осилить не можем.
    То что они могут отвечать, так это только потому что они официальная организация. Мы тоже будем брать на себя ответственность за все. Остальные положения, почему я не люблю ГАК высказывать не буду, но поверь мне, у меня есть на то основания.
    Вобщем чтоб не сказали что "каждый кулик свое болото хвалит". Я скажу так: плюсы и минусы есть у всех. У нас их тоже достаточно, и мы это признаем и стараемся поправить. Я никого не заставляю ехать к нам на драг, тем более в Тюнинг-клубе драг - это не моя парафия. Я занимаюсь альтернативными гонками.
    Каждый волен делать свой выбор сам!
    Но я бы был рад видеть вас на наших гонках.
     
  13. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    Відповідь: ДРАГ

    Я буду в неділю однозначно!!!
     
  14. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    Відповідь: ДРАГ

    В ПІДТРИМКУ ТЮНІНГ КЛУБУ ! ! !
    Не треба порівнбвати ГАК і тюнінг клуб оскільки я рахую що є велика різниця тіки в тому що ГАК бере гроші з учасників а тюнінг ні тому в ГАКа є прибуток з цієї справи і вони можна сказати окупляють цю ліцензію, а ТЮНІНГ КЛУБ організовує гонки для задоволення рейсерів!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
     
  15. Kinder

    Kinder Аксакал

    Авто:
    VW B6 Passat 2.0 2006
    Клубна карта:
    21
    Відповідь: ДРАГ

    Хто дасть інфо коли драги будуть і хто проводить і графік проведення, я вже наніц з минулого року забув.
    Кожної суботи є чи якась періодичність?
     
  16. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: ДРАГ

    Ок, вірю.

    Як на мене варто подумати про задоволення глядачів, поставивши його вище задоволення рейсерів. Це я так, без зла. ;-)
     
  17. Sasha Van Gate

    Sasha Van Gate Active Member

    Авто:
    VW Scirocco MK2 1.8 EX 90hp 1986
  18. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    Відповідь: ДРАГ

    Шось я зрозуміти не можу коли там гонки в ГАКа був в них на форумі то вони там і самі ніфіга незнають просто "Атстой ........."
     
  19. Kvass

    Kvass Active Member

    Авто:
    Октавія
    Відповідь: ДРАГ

    Ну що гонки пройшли вдало!
    З вагів трохи бул, особливо відмітився лідер свого класу Гольф 3 ВР6.Хлопці до речі з Іванофранківська.

    Хто був? і чи сподобалось?
     
  20. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    Відповідь: ДРАГ

    взагалі не погано але учасників як на мене маловато було, і мені не подобається те що глядачі виходять на прасу там треба негайно ставити забор.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)