дублікат ключа

Тема у розділі 'Інше', створена користувачем Таня, 28 лип 2008.

  1. Таня

    Таня Початківець

    Авто:
    VW Passat В5
    Доброго дня. Допоможіть, загубила ключ від VW Passat B5. Де і як можна зробити дублікат, адже там стоїть чіп, і звичайна копія не підходить:-(.
     
  2. Dino_grey

    Dino_grey Місцевий

    Авто:
    VW Scirocco GTX 1.8 1987;TOYOTA Land Cruiser 2006,2,7 TDI БЫЛ; AUDI A6 AVANT 1996 2,0 16V БЫЛ...
    Клубна карта:
    000411
    Відповідь: дублікат ключа

    А где твой второй ключь????Неужели тоже потеряла?:-D
     
  3. Таня

    Таня Початківець

    Авто:
    VW Passat В5
    Відповідь: дублікат ключа

    другий то є, але на всякий випадок хочу зробити дублікат, а якщо знов загублю????
     
  4. PassatB5

    PassatB5 Active Member

    Авто:
    Passat B5 Saray 1.8 20v
    Відповідь: дублікат ключа

    Дублікат буде коштувати приблизно 500 грн. (це якщо з ціпом). Це у Львові такі ціни ...
     
  5. Таня

    Таня Початківець

    Авто:
    VW Passat В5
    Відповідь: дублікат ключа

    Дуже дякую:lol:
     
  6. Markell

    Markell Super Moderator

    Авто:
    Mk2 KR
    Відповідь: дублікат ключа

    Для того, шоб зробити дублікат, тобі потрібно купити заводську заготовку з чіпом (міткою), яку потім на сервісі офіційному запрограмують під твій імобілайзер, і зроблять копію ключа, це все за умови що ти надаш картку ключа, яка в кожної машини окрема і надається власнику при покупці автомобіля. Але враховуючи що в тебе на руках обидва ключі, тобі того робити не потрібно.
     
  7. Таня

    Таня Початківець

    Авто:
    VW Passat В5
    Відповідь: дублікат ключа

    В мене на руках тільки один ключ, тому і хочу зробити запасний. А де купити заготовку???
     
  8. Markell

    Markell Super Moderator

    Авто:
    Mk2 KR
    Відповідь: дублікат ключа

    :?:?:?

    Замовити через Алекс, або іншого представника ВВагена, або на Ebay. Картку маєш до ключа?
     
  9. Таня

    Таня Початківець

    Авто:
    VW Passat В5
    Відповідь: дублікат ключа

    Другий є, перший загубила. Картку пошукаю, повинна бути. Машину купувала не нову, тому потрібно добре пошукати. Завтра напишу чи є.
     
  10. S_Fighter

    S_Fighter Початківець

    Авто:
    VW Passat B5 1.8 20V
    Відповідь: дублікат ключа

    А шо нєпанятна :) Було два ключі - перший і другий. Той шо перший - шляк трафив... Залишився один ключ - той шо другий ;)
     
  11. Таня

    Таня Початківець

    Авто:
    VW Passat В5
    Відповідь: дублікат ключа

    Саме так все і було!!!!!!!!! :-D

    Додано через 3 години 18 хвилин
    a може у VW Passat B5 2000 року випуска нема чіпа в ключі, підскажіть будь ласка, а то я взагалі запуталась. До речі Алекс нічим допомогти не може
     
  12. Borman

    Borman Місцевий

    Авто:
    VDub Golf Mk3 AirRide
    Клубна карта:
    000100
    Відповідь: дублікат ключа

    Може всетаки в косметичці уважно пошукаєш?
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Miha

    Miha Місцевий

    Авто:
    Renault Kangoo 1.5 dci 2005
    Клубна карта:
    000408
    Відповідь: дублікат ключа

    та має це точно, а на кривчицях з чіпом зроблять за 350-400 грн

    доречі приїзджай на зїзд , там і глянем чи є в тебе чіп! :))
     
  14. Borman

    Borman Місцевий

    Авто:
    VDub Golf Mk3 AirRide
    Клубна карта:
    000100
    Відповідь: дублікат ключа

    Це було б дуже цікаво :-D
     
  15. Таня

    Таня Початківець

    Авто:
    VW Passat В5
    Відповідь: дублікат ключа

    я то блондинка, але ж не до такої міри!!!!

    Додано через 4 години 37 хвилин
    Народ, що це за карточка і як вона виглядає? і якщо її нема тощо робити?????
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. Pol

    Pol Super Moderator

    Авто:
    VW POLO ClassiC 1.6 98 (1F)
    Відповідь: дублікат ключа

    Чіп в тебе точно е. Робиш дублікат в арсені на сихові, або в епіцентрі, або на кривчицях, коштуе то задоволення в залежності від складності ключа до 600грн. Заготовку з пустим чіпом ключники мають. А після того на алексі тобі за гроші або перепрограмують або відключать імобілайзер. А код виглядае як красива бірка з великим штрихкодом, на пластиковій основі. Якщо нема коду то скорше всього тобі алекс відкаже, і прийдеться відключати іммо. Хіба може якщо машина куплена в алексі то з дозволу заводу і шось допоможуть.
     
  17. Borman

    Borman Місцевий

    Авто:
    VDub Golf Mk3 AirRide
    Клубна карта:
    000100
    Відповідь: дублікат ключа

     
  18. profesor2707

    profesor2707 Active Member

    Авто:
    Skoda Octavia Combi 1.8Turbo 4x4 150 коників.
    Клубна карта:
    000017
    Відповідь: дублікат ключа

    Знайди обов'язково цю штуку. Без неї - труба.
    Але в любому випадку - після 4 серпня, якщо нічого не вирішиш - постукай до мене в приват. В мене є серйозні знайомі на авторизованих сервісах, може вони щось порадять.
     
  19. Таня

    Таня Початківець

    Авто:
    VW Passat В5
    Відповідь: дублікат ключа

    дякую велике, обовязково звернусь.

    Додано через 2 хвилини
    так я з Рівного, але навчалась у Львові;-)
     
  20. American Boy

    American Boy Початківець

    Авто:
    Навуходоносор
    Виготовлення автомобільних ключів.
    Привіт мене звати Богдан я менеджер магазину Локсмайстер , наш корпоративний сайт http://locksmaster.ua/1155/1167/lang~ukrainian/
    мій блог http://www.lviv.locksmaster.ua/, магазин знаходится по вул. Митрополита Андрея 14 .
    Ми займаємось безпекою обєктів і одним із занять є виготовлення копій автомобільних ключів .
    Ми використовуємо ліцензійне обладнання , заготовки і чіпи італійської компанії KeyLine http://www.keyline.it/, леза ключів виготовлені із спеціального нікель-латунного сплаву, корпуси чіпів із приємного на дотик пластику. Конкуренти використовують здебільшого китайську апаратуру ,чіпи, корпуси із дешевого пластику і силумінові заготовки . Чесно скажу якість корпусів і металевих лез у них гавніцо .
    Недавно ми придбали ліцензію до нашого "апарату" на ввесь фольксваген груп . Тобто зараз ми можемо робити копії ключів то автомобілів Фольксваген, ауді , сеат , шкода . А також Фіат, і взагалі походу всі авто що використовують чіп MG10 або ще його наивають 48й, здаєтся , також до всіх японців , корейців, французів , деяких американців їх треба пробувати .
    Ціна автомобільного ключа орієнтовно 45$.без кнопок . з кнопками не всі ключі копіюются . тобто якщо ваш ключ з кнопками ,ми 100% зможем зробити його копію але без кнопок , так як пульт управлінні замками не у всіх авто завязаний на імобілайзері . Полюбому це буде дешевше ніж в конкурентів . І це при тому , що ми жодним чином небудемо рухати "мозг" вашого авто. А отже ніяк не нашкодимо.
    Дзвоніть пишіть , не встидайтесь.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)