Електро-схеми (Обговорення)

Тема у розділі 'Бібліотека', створена користувачем lion13, 23 січ 2013.

  1. lion13

    lion13 Місцевий

    Авто:
    Octavia A5 2008 2.0 FSI
    Golf 3 1.8 ABS '93 (була, 2012-2018)
    За порадами kymа та Rules створюю цю тему. Початок цього обговорення в темі двигун 1.8 16v kr .
    Кородко передам:)
    Тепер по суті.
    Маю і Толеранс і Ельзу, а от часу не багато :sad:. Тому для початку хочу поробити загальні схеми з Толерансу для Гольфів (2-4), Пасатів (4,5), Поло (2-3) і Транспортер Т4, Т5. Для старіших модетей немає схем в Толерансі, для новіших немає часу :) (Хіба що по проханню конкретні схеми).
    Поки це робитиму, хотілось би, щоб ви склали список найпопулярніших двигунів по кожній моделі (тобто найпотрібніших схем).

    Для Гольв 3 схеми з Толерансу вже є ось тут. Схема підігріву сидінь з ЕЛЬЗИ.

    Питання до адмінів:
    Чи можна якось організувати якийсь ресурс для збереження цих схем. Пікассо їх стискає, відповідно погіршується якість.

    Для початку спробую на Google Drive.
    Ось ссилки WV :) Electrical diagrams
    Спробуйте зайти і відпишіться чи вдалось з відти взяти. Там вже мають бути схеми по 3 Гольфу з наведеної вище теми.

    Тепер про формат збереження схем.
    Покащо зберігав у .jpg. Але це забирає досить часу. Як ви ставитесь до .xps Приклад такого файла є тут:WV :) Electrical diagrams
     
  2. lion13

    lion13 Місцевий

    Авто:
    Octavia A5 2008 2.0 FSI
    Golf 3 1.8 ABS '93 (була, 2012-2018)
    Цікаво, що то за дописи перед посиланнями "сам ти WV :)"? Я такого не писав, но в мене полилання працюють. Щоб легше скачати скинув всі файлики в архів Golf 3.rar
    Підказка по Google Drive, щоб завантажити файлик відкрийте його, в горі пі назвою натисньть "Файл" і у випадаючому меню "Завантажити"
     
  3. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Автозаміна коли пишеш W-V (без дефісу).
    Перевір грамотність написання своєї улюбленої марки авто;-)
     
  4. lion13

    lion13 Місцевий

    Авто:
    Octavia A5 2008 2.0 FSI
    Golf 3 1.8 ABS '93 (була, 2012-2018)
    :blush: ото я я собі прогнав.

    Спробував з іншого комп'ютера, без акаунта в Гуглі не завантажується. Переглядати зображення можна, а щоб скачати потрібно хоча б почту на Gmail. Тож питання про місце збереження залишається відкритим.
     
    Останнє редагування: 23 січ 2013
  5. Rules

    Rules Аксакал

    Авто:
    Passat B4 2.0AGG
    Lanos 1.5
    Forester SH TURBO
    Клубна карта:
    000097
    з акаунтом гугла в мене все працює. треба дійсно щоб Martini нам всім виділив місце на сервері під ті діаграми. ну і оптимізувати розмір здалось б. скільки там в xps займає? для схем набагато економніше gif
     
  6. lion13

    lion13 Місцевий

    Авто:
    Octavia A5 2008 2.0 FSI
    Golf 3 1.8 ABS '93 (була, 2012-2018)
    Зробив для Гольф 2. Покищо без перекладу (на англ.) Закинув у:
    .xps - 1.56 Mb
    .pdf - 50.2 Mb
    .gif - 2.21 Mb
    .jpg - 11.5 Mb
    Що до якості, то як на мене .xps найкраще. Там хоч збільшуй до 500%, а якість не втрачається. .pdf получився дуже великий, а якість далеко не така. Перевага .jpg та .gif в тому що потім можна легто переклад наложити.
     
  7. Виталий Пинчук

    Виталий Пинчук Початківець

    Авто:
    VW Golf2
    А де посилання на файли ? Сам рекомендую mega.co.nz - на закачаному файлі тиснем "отримати посилання" і ділимося з друзями чи на форумі , можна скачувати навіть тим , хто не зареєстрований на сервісі. Без проблем працює в Firefox . Ось ,наприклад , інструкція "візир" https://mega.co.nz/#!CI5RQISI!ZDwoOBwfWzyFtkuMGtxJ0FnXJX8c3nZh8knMTF3zTLM
     
  8. lion13

    lion13 Місцевий

    Авто:
    Octavia A5 2008 2.0 FSI
    Golf 3 1.8 ABS '93 (була, 2012-2018)
    При кінці першого поста. Ссилка на Google диск. На жаль зараз немає часу. Як ситуація в країні стабілізується, можливо роботу продовжу. Головне нагадайте :)
     
  9. Виталий Пинчук

    Виталий Пинчук Початківець

    Авто:
    VW Golf2

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)