флейта

Тема у розділі 'Ходова і кузов', створена користувачем Antoxa, 23 чер 2012.

  1. Antoxa

    Antoxa Active Member

    Авто:
    VW Jetta II 1.6PN
    Шукаю флейту(чи, як воно там) на банку prosport, хто щось знає, де її можна дістати?
     
  2. Antoxa

    Antoxa Active Member

    Авто:
    VW Jetta II 1.6PN
    Порадьте будь ласка майста по вихлопній, щоб подивився. порадив і якщо треба приварив(переварив)
     
  3. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    На авторинку на Перфецького є два чувака, які прямо там все роблять по вихлопних, цін не знаю, але можеш заїхати і запитатися. "Обітають" там де глушники і гуму продають поближче кінця авторинку і до Кульпарківської.
     
  4. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Маю зварювальника який таким займається...
     
  5. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Вчора якраз варив трубу на перехресті Стрийська-Гашека (поворот до онко лікарні). Прямо на перехресті стоїть будка така "ремонт глушників". Спочатку здалося шо майстер якийсь не альо, але зробив супер, та й взяв не так багато. Бувало давав більше бабла за менше роботи.
     
  6. Eller

    Eller Active Member

    Авто:
    VW Passat B4 1,8 ABS
    Клубна карта:
    Хочу!
    Та, спілкуватися з ним трохи складно, але робить добре. Якщо вдасться домовитися з ним хехе ))
     
  7. MrWolf777

    MrWolf777 Аксакал

    Авто:
    Volkswagen LT35 1995 2,4D;
    T4 1,9TD2001;
    Skoda Fabia 1.6V 2008;
    ,Mitsubisi Grandis 2,4 ATD ST 2009
    друг радив і був задоволений
     
  8. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Нормально, я покрутився 5хв, так і не дочекався відповіді конкретної. Потім він взяв в мене номер телефону і подзвонив потім на коли приїхати як в нього час буде. Я приїхав і все швиденько було зроблено.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)