Газоаналізатор, СОметр

Тема у розділі 'Двигун, підкапотний простір', створена користувачем Пласмаса, 23 вер 2018.

  1. Пласмаса

    Пласмаса Початківець

    Авто:
    Passat b3, 1.8 бензин, інжектор, 1990 рік
    Вітання всім форумчанам. Років 10 назад, а може і більше було обовязковим ТО автомобілів, де на газоаналізаторах міряли викиди токсичних і шкідливих газів в атмосферу і так далі. Цікавить питання може у когось є газоаналізатор, СОметр, або лямда зонд який можна підключити до мого автомобіля і настроїти СО, або може хтось знає де таке роблять. Дякую.
     
  2. AndriY

    AndriY Active Member

    Авто:
    ВАЗ 21013 1.2 1984
    вул. Кривоноса, 6
    Науково-дослідний інститут метрології вимірювальних і управляючих систем у Львові
     
  3. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Орест, гаражі на левандівці. 0676743389
    Газоаналізатор має.
     
  4. Пласмаса

    Пласмаса Початківець

    Авто:
    Passat b3, 1.8 бензин, інжектор, 1990 рік
    Саш Дякую. Наберу. Відпишуся
     
  5. Пласмаса

    Пласмаса Початківець

    Авто:
    Passat b3, 1.8 бензин, інжектор, 1990 рік
    Дякую
     
  6. Пласмаса

    Пласмаса Початківець

    Авто:
    Passat b3, 1.8 бензин, інжектор, 1990 рік
    Саша Привіт. Дзвонив я до Ореста, домовився з ним про зустріч в його майстерні, є в нього газоаналізатор. Чудовий майстер, добре розбирається в своїй справі, настроїв мені інжектор, перевірив на викід токсичних газів, виявилося, що на холостих все в рамках норми, а на оборотах йде перелив, токсичність дуже далеко від норми, від цього і розхід був великий. Після того як настроїв холостий хід і токсичність на газоаналізаторі, автомобіль став тихіше їхати, рівніше працювати і розхід палива знизився. Дякую. Всім рекомендую!!!
     
    • Подобається Подобається x 1

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)