ГБО

Тема у розділі 'Двигун, підкапотний простір', створена користувачем Djekson, 17 кві 2015.

  1. Djekson

    Djekson Початківець

    Авто:
    VW B3
    Підскажіть будь ласка . Яке гбо можливо встановити на фольксваген Б3 1.8 моно. І чи є сутьтева різниця між гбо2 та гбо4?
     
  2. Rock

    Rock Active Member

    Авто:
    Audi 80 1.8S
    суттєва , гбо 4 має власні форсунки і електронний блок керування до якого підкючається лямбда зонд , гбо 2 проста як двері регулюється механікою але економічність гірша і втрата потужності більша
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    На моно всеодно можна поставити тіки 2ге, або 3тє покоління.
     
  4. WANTED

    WANTED Місцевий

    Авто:
    VW Golf mk2 1.8 GU Pierburg 2E2 1991, Fire and Ice remake
    Третє треба колхозити, ще чув, що з дуже колхозним колхозом ставлять на монік 4 гбо і працює воно так само колхозно і коштує дорого. Тому на моно тільки гбо 2.

    Sent from my HTC Inspire 4G using Tapatalk 2
     
  5. vovik07

    vovik07 Active Member

    Авто:
    Passat B3
    Щоб поставити ГБО 4 покоління , дійсно треба переробляти . Кажуть майстри що можна поставити обманку якщо мозги БОШ . Але то тоже треба ставити пробувати і не факт що підійде. Сама більша проблема це поєднати щоб мозги працювали з 4-ма форсунками газу і однією форсункою моно вприску. Тай кого я не питав з знайомих хто їздить на 4- му поколінні то не настільки вже економніше ніж 2-ге. Щодо потужності тут не спорю , форсунки краще. 4-те покоління всеодно на 1,5-2 літри бере більше чим бензини. мій б3 бере 12,5 літри на 100 ,мішаного режиму.
    Щоб з економити то балон можна поставити б,у , Мультиклапан також але я б радив ставити з електроклапаном , щоб коли виключений двигун перекривалася подача в магістраль. Редуктор новий . Є два варіанти , вакуумний - в основному для карбюраторів, електронний для моно .
     
  6. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Я б сказав на 20%. Чим більша витрата бензини тим більша витрата газу.
    В мене якщо витрата 8л бензини то грубо 9 з копійками газу. Якщо витрата бензини 20 то газу 25л...
     
  7. vovik07

    vovik07 Active Member

    Авто:
    Passat B3
    Не зовсім . В мене лямбда не працює , монік тоже треба крутити тому в мене зараз бенз працює щоб доїхати додому або до заправки газу . Газ окрема система. Це ще один плюс . Але здебільшого ти правий!
     
  8. Djekson

    Djekson Початківець

    Авто:
    VW B3
    Дякую всім за поради.
     
  9. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    В тебе монік, я говорив про 4те покоління. Особливо на великих витратах відчувається різниця.
    От в Київ катав то бортовик показав 13л бензину по трасі. Заливав два повних баки газу газу виходить 15л. Ну це десь 15% різниці.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Djekson

    Djekson Початківець

    Авто:
    VW B3
    13 літрів на 100 ,це щось за багато як на 1.8 моно
     
  11. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Це ти про кого? Про мене? В мене зовсім не моно і не 1.8))
     
  12. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    В нього до 1.8 ще треба 1 літру добавити... короче Шег пияк чим більше літрів тим краще...))))
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Ну а як... Шо таке 1.8 мотор... Пачка соку і та більша 2л)))
     
  14. Олег В3

    Олег В3 Новачок

    Авто:
    VW Passat B3 1992 2,0 бензин
    Привіт всім! Порадьте будь ласка хорошого майстра по гбо 2 для пассата б3 2.0E! Вже обїздив море майстрів, ніхто не може нормально зробити!
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)