Історії: Хто і як попав в клуб.....

Тема у розділі 'Клубне життя', створена користувачем Олег М., 13 січ 2010.

  1. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    На початку 2007 року коли почав активні пошуки Scirocco mk2, мене вперше почав вчити життя на форумах наш одноклубники з Запоріжжя Scirocco GTi, котрий і проінформував про львівський фольксваген клуб, і ось я тут з лютого 2007року.
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Topol

    Topol Аксакал

    Авто:
    VW Corrado G60 1990 Police Interceptor 2007 Yamaha R1 2009
    Клубна карта:
    000006
    Коли тільки купив свого першого ВВ - гольфа 1.3 (зара їздить Fast) - один добродій викликав мене на дуель зі своїм дволітровим пасатом. Гонку програв - зате найшов нових друзів і цей чудовий наш сайт. І ось я тут з 2006 року.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Пригадую ту дуель :) Хохма була
    і по моєму то ти його викликав :) До речі той пасат досі в клубі хоч і з іншим власником
     
  4. Bosh

    Bosh Місцевий

    Авто:
    VW B3 2.0 9A був
    VW B5 1.6 AHL був
    Клубна карта:
    000039
    Про клуб взнав ще в 2006 році (побачив наклейку на задньому склі Гольфа2. здається це був Тревел) коли шукав вирішення проблем з Passat B3 (2.0 16V 9A). Проте незнайшовши відповіді на свою проблему, на деякий час забув про існування клубу!!! Але шукаючи відповіді вже на проблеми з Passat B5, 22.03.2009р зареєструвався на форумі і ......
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. DEMO

    DEMO Місцевий

    Авто:
    Kia Cerato 2.0 EX АКПП
    Клубна карта:
    000045
    тепер моїм :))) гг
    власне так і попав на клуб
    збирався купувати машину. гуглив. знайшов клуб. читав багато. зареєструвався. запитав про слабкі місця В3 і так далі і той добродій запропонував свого монстра :))
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Topol

    Topol Аксакал

    Авто:
    VW Corrado G60 1990 Police Interceptor 2007 Yamaha R1 2009
    Клубна карта:
    000006
    Ага, DEMO гарцює на ньому. :)))
     
  7. Player

    Player Початківець

    Авто:
    vw golf-2, 1.3 MH 86р.
    Купив в 2008 році 2-го гольфа й одразу взявся за його відновлення. Погуглив і знайшов Ваш клуб. Дійсно мегаважливий ресурс!!!! Всім учасникам моя повага!!!!
    Шкода, що в моєму місті нема такого клубу...(((((((
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. DEMO

    DEMO Місцевий

    Авто:
    Kia Cerato 2.0 EX АКПП
    Клубна карта:
    000045
    славетна машинка.. може саме тому наступна буде також пассат але вже мабудь В5 і не універсал.. хоча свого часу то було то шо лікар прописав (дитя народилось)
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. FasT

    FasT Місцевий

    Авто:
    був - VW Golf II 1.3i '90
    VW Scirocco mk2 1.6 EG '82
    Клубна карта:
    000038
    Ну і я тоді розкажу свою історію. . .
    Виникло у мене бажання купити на д/н собі авто, вибирав довго, читав відгуки, порівнював: Гольф МК2, Таз 2109 і Форд Ескорд. Знайшов сайт Фольц-клуб Україна, кажу - шукаю собі МК2 і один добрий чоловік пише: ''та тобі не сюди, тобі на сайт Львівського клубу'' і лінк. . . Зайшов, зареєструвався і ось я тут. . .
    А далі починається історія покупки мого МК2. . .
    Побачив спочатку Гольф Sasa, зконтактувався з ним і Він все показав, розказав, пояснив, покатав. . . Не очікував такої приязні і безкорисливості, це мене і вразило, а коли побачив МК2 Тополя задумався над його покупкою. Саша подивився і сказав що машина файна. А як проїхався на ній - сумнівів не залишилось.
    На Гольфі була уже наклейка, а через місяць його знову побачили на з'їздах.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. DEMO

    DEMO Місцевий

    Авто:
    Kia Cerato 2.0 EX АКПП
    Клубна карта:
    000045
    А він тоді хіба не був на той час гольфом Шльоми ? :))
    він пожиттєво Гольф Тополя
     
  11. ROS

    ROS Аксакал

    Авто:
    Renault Espace 2.0; Opel Vectra B 1.6; Toyota Celica GTi 1.8; Honda Dio 35; ІЖ Ю; Тула
    Клубна карта:
    000035
    Вже післязавтра буде два роки як я в клубі!!!
    Пару раз бачив машинки з клубними наклейками і набрав сайт, я тут.
     
  12. FasT

    FasT Місцевий

    Авто:
    був - VW Golf II 1.3i '90
    VW Scirocco mk2 1.6 EG '82
    Клубна карта:
    000038

    Та купив я його фактично у Шльоми, але він їздив по дорученю Тополя, тобто Гольф все рівно був Тополя. А тепер мій! ))))
     
  13. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    розкажу і я :)
    гуглив я якось по темі автоакустики, нагуглив дописи Bormana та ще декілька варантів з буфером.
    Почав читати інші теми, сподобалось. я зарегався, приїхав на зїзд - все сподобалось - вуаля і я в клубі :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    От і я вже без трьох місяців 2 роки як у клубі...
    Як попав в клуб... Коли ще вчився на перших курсах і не їздив за кермом, я весь час з політеху йшов на кінцеву 85маршрутки. Йшов я коротким шляхом, по вул. Шептицьких. Ну а там завжди стояла канарєєчка, себто кора Тополя, я от ходив і слюнками стікав, бо до того часу ше не знав про такі машини в фольца... Ну от сталоцікаво, гуглив і як вже почав їздити машиною то зареєстувався в клубі))
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Bodyn

    Bodyn Місцевий

    Авто:
    AUDI 80 Б4 2.0MI
    Ну і в мене все дуже просто, літом мучився з вибором машини, пошукав в гуглі...надибав цей сайт, і в Франківськ я вже їхав за Гольфом другим, ну але не сталось як гадалось і взяв те, що взяв))))) і не жалію)))
     
  16. Lubas

    Lubas Active Member

    Авто:
    VW VENTO 1.9TDI 1995
    а я якось їхав веором чи то за пасатом, чи гольфом 3, побачив на стіклі наклейку. сайт. було темно, чітко буквів не було видно, ще й погана погода зробила своє. почав ганятися за тою мафинкою, щоб роздивитися добре назву сайту (ну цікаво мені було що там написано)))), він повернув на залізничну (Левандівський міст тоді вроді був закритий), і я зрозумів, що "все гаразд". там дорога ... так, як ганявся за авто трохи, ну мусів вже відвідати цей сайт. і от я тут вже ...
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. siryj

    siryj Active Member

    Авто:
    Jetta 1.6 D (JP)1987p
    в листопаді 2008 купив джуту 2 і почав в неті шукати трохи про неї, спочатку wolkswagen.msk.ru потім wolkswagen.ua, а тепер тут.
    дуже жалію що не зайшов сюди перш ніж купив машину, трохи переплатив, але то нічого головне що їздить і майже не ламається
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Куліч

    Куліч Active Member

    Авто:
    Golf mk1 '78 JB
    а я прошляпив, коли вже став рік як зареєстрований :sorry:

    отже вже більше як рік тому нагуглив цей сайт в інтернеті, а так як не знайшов відповідь на питання по "лікуванню" бензобаку від ржі, зареєструвався і створив свою першу тему :nyam2: (це питання досі не вирішив:pardon:)
     
    Останнє редагування: 14 січ 2010
    • Подобається Подобається x 1
  19. Miha

    Miha Місцевий

    Авто:
    Renault Kangoo 1.5 dci 2005
    Клубна карта:
    000408
    я зареєструвався у 01.09.2007 під ніком GOLF DVA,
    нік такий бо 3 міс перед цим купив саме Г2 1990 року 1,3К,
    була проблемка з патрубком, шукав де купити і натрапив на форум.

    01.03.2008 зареєструвався під ніком Miha,
    причина, забув пароль старого імені та й авто це продав купивше Гольф 3 , 1,4 95року (доречі він є у фотогалереї).
    продав і Г3, зараз мене можна бачити на сірій ауді б4.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. nzi

    nzi Місцевий

    Авто:
    vw passat 1.6 TD був
    от я в клубі порівняно недавно історія мого вступу в клуб доволі звичайна як на мене.
    Придбав собі Пасіка восени не був знайомий з цим авто,так як я є ряним користувачем інтернет ресурсів то вирішив погуглити.Натрапив на сайт зареєструвався,знайшов тут багато фанатів своїх автівок.БУло трохи поломок з якими допомогли справитися члени клубу.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)