як дізнатись який двигун

Тема у розділі 'Простофорум', створена користувачем ЙурКь, 20 лип 2009.

  1. ЙурКь

    ЙурКь Місцевий

    Авто:
    продано
    питання в тому, як дізнатись маркіровку двигуна в гольфі 1,6турбо дизель 1985р, але минулий власник казав що була заміна двигуна.. хотілось би дізнатись який зараз там двигун..як то дізнатись???
     
  2. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    треба на двигуні шукати.
     
  3. RomanoProddi

    RomanoProddi Місцевий

    Авто:
    WVPassat B3 SYNCRO 1990 Variant 2,0 SIMOS ADY. КПП 5 CRU 95р.в.
    Клубна карта:
    007)))
    на впускному коллекторі має писати.
     
  4. Scirocco GTi

    Scirocco GTi Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 1,8i 1986 р.в. EW 112 л.с. 5ст КПП, VW Scirocco 1,8i 1984 р.в. DX ? л.с. 5ст КПП
    Поиск на сайте рулит. Ни на каком коллекторе ничего не ищи, написал этот совет тебе дилетант.
    На САМОМ блоке двигателя между 3 и 4 цилиндром(или между 1 и 2 что то я запамятовал) у самой ГБЦ есть площадка. На ней и выбит тип твоего двигателя. Только будь осторожен, он еле еле там виден. Если и будешь тереть нождачной бумагой нулевкой, то буквально чуть чуть.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. RomanoProddi

    RomanoProddi Місцевий

    Авто:
    WVPassat B3 SYNCRO 1990 Variant 2,0 SIMOS ADY. КПП 5 CRU 95р.в.
    Клубна карта:
    007)))
    чому це зразу ділєтанат????????????? в мене 3 мотори і на двох з них написані букви на коллекторі
     
  6. Adler

    Adler Початківець

    Авто:
    VW Bora BFQ
    НІКОЛИ у Фольксвагенів букви двигуна не пишуть на колекторі,а ТІЛЬКИ на блоці двигуна і ТІЛЬКИ набивають на спеціальній площадці.Так що "нульовкою" можна сміло терти,невидно букв і номера тільки тоді,коли вони з`їджені іржею
     
  7. @ndriy

    @ndriy Active Member

    Авто:
    VW Т4
    Мали колись ми Т4 то там на впускному колекторі писали букви мотора! і на блоці також були!
     
  8. RomanoProddi

    RomanoProddi Місцевий

    Авто:
    WVPassat B3 SYNCRO 1990 Variant 2,0 SIMOS ADY. КПП 5 CRU 95р.в.
    Клубна карта:
    007)))
    ото-то. я якщо хочете можу навіть фото скинути. в мене тільки на моторі з В4 нема на колекторі букв
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Scirocco GTi

    Scirocco GTi Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 1,8i 1986 р.в. EW 112 л.с. 5ст КПП, VW Scirocco 1,8i 1984 р.в. DX ? л.с. 5ст КПП
    Не путати боже с праведним! Т4 - бус, до блока не добратися, тому й написали на коллекторi. I написано де? На папiрцi? То все справочна iнфа i не бiльше! Росповiсти вам що з тим папiрцем через 5-6 рокiв буде, чи нi? А якщо мотор мiняли, а коллектора залишили старi, вониж не ламаються!!!
    Не мелiть дурниць, про букви на коллекторi писав дилетант! Самий вiрний номер ТIЛЬКИ на блоцi двигуна i нiде iнде!!!

    ГИГИГИ Вислiв нагадався: На заборi Х..Й написано, а там дрова лежать! :lol:
     
    Останнє редагування: 21 лип 2009
    • Подобається Подобається x 3
  10. @ndriy

    @ndriy Active Member

    Авто:
    VW Т4
  11. Scirocco GTi

    Scirocco GTi Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 1,8i 1986 р.в. EW 112 л.с. 5ст КПП, VW Scirocco 1,8i 1984 р.в. DX ? л.с. 5ст КПП
    Мотор вийшов з ладу, поставили iнший, але з таким самим виходом на коллектора, ти про то нiчого не знаэш i заказав деталi на мотор, що далi буде писати не стану.
     
    • Подобається Подобається x 1

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)