Як ми звертаємося до себе

Тема у розділі 'Про сайт і форум', створена користувачем Чортопхай, 7 жов 2011.

  1. Чортопхай

    Чортопхай Аксакал

    Авто:
    VW
    Клубна карта:
    113
    Маю питання до бувальців.
    А як ми звертаємося один до одного на форумі?
    Коли вперше чисто випадково зайшла на наш форум, то страшно втішилася, що знайшла братство, помішане на тому, що і я. Нас мало (в порівнянні з населенням планети). Тому думала, що ми свого роду родина, найближчі сусіди... І зверталася до форумчан на "ти". Але кілька разів мені зробили облом, коли у відповідь дістала дуже стримане "ви".

    Прошу просвітити: хто ми один одному? І чи звертання на "ти" дозволяється тільки після спільного випиття визначеної кількости декалітрів золотистої рідини з пінкою? :drinks:
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Cherepaha

    Cherepaha Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3, 1989
    Клубна карта:
    000484
    :) Гарне питання. Я тут, як і в житті, намагаюсь говорити на "ти" тільки особам +- мого віку, або кого хоч раз бачив особисто. Якщо ж не впевнений з ким спілкуюсь - то на "ви", до з'ясування. Але по телефону, якщо люди тут залишають номер, то на "ви", якось так звик. Звичайно, після особистої зустрічі все може змінитись в ту чи іншу сторону. Думаю, не варто вважати обломом, коли до Вас звернулись на "ви", це просто говорить про вихованість людини, котра, напевно, не знає Вас особисто, і не хотіла в майбутньому потрапипи в незручне становище.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    +1 Cherepaha
     
  4. Чортопхай

    Чортопхай Аксакал

    Авто:
    VW
    Клубна карта:
    113
    :nea: Не переконали!!! Братство - це щось інше. Тут не має значення вік, крутість авта чи вчені звання. Тут - спільні теми, думки і проблеми.
    Місця для субординації, розшаркування і "викання" у житті є більше, ніж досить. А тут - наш острів, наша окрема територія. Так мені бачиться... :dntknw:
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. ROS

    ROS Аксакал

    Авто:
    Renault Espace 2.0; Opel Vectra B 1.6; Toyota Celica GTi 1.8; Honda Dio 35; ІЖ Ю; Тула
    Клубна карта:
    000035
    +1 Також схиляюся до такого спілкування!!!
     
  6. Cherepaha

    Cherepaha Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3, 1989
    Клубна карта:
    000484
    На форумі, можливо і так, і ніхто і необразиться за "ти", головне не переходити певну дже тонку межу у спілкуванні, коли люди починають сваритися, не раз таке тут спостерігав. Але, наприклад, на з'їзді, уявляю як хлопчина 18-20 років каже дядькові років так 40-50: "Та шо ти там розумієш..."
    Я обома руками "за" братство, але тут "А тут - наш острів, наша окрема територія" - це теж життя. Телефон, інтернет - лише засоби спілкування, на них, на мою думку, повинні поширюватись загальноприйняті норми. До речі, про це щось написано в "Правилах користування форумом", якщо не помиляюсь.
     
  7. Чортопхай

    Чортопхай Аксакал

    Авто:
    VW
    Клубна карта:
    113
    Обома руками "ЗА"! В інтернеті і так забагато хамства і образ, щоби ще переносити це до нашого ексклюзивного форуму.
    Але не погоджуюся з тим, що 18-річний і 40-річний ВАГ-овод не можуть собі говорити "ти". Це навіть страшно круто і вирізняє наше товариство з-посеред всіх інших.
    А якщо хтось мені скаже, що звертання на "ви" виключає можливість нахамити і образити, а звертання на "ти" принижує ту чи іншу сторону, то посміюся від душі.

    А це - просто вияв відсутности культури. Причому, хто б то не сказав - 18-річний чи сороківка.
     
    Останнє редагування: 7 жов 2011
    • Подобається Подобається x 1
  8. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    То гайда сьогодні на зїзд, там все і обговоримо, обіцяю на "ТИ" :girl_angel:
     
  9. vasilukr

    vasilukr Початківець

    Авто:
    VW Jetta 2
    Я особисто на форумах спілкуюсь на ти і вимагаю того ж до себе!!!
    А ще вислів "пішов ти ..." краще сприймається ніж "пішли би ВИ ..."
     
  10. andsag

    andsag Active Member

    Авто:
    vw 2 1.6
    Клубна карта:
    000412
    все таки это личное дело каждого. я стараюсь до личной встречи говорить "Вы" , а дальше как карта ляжет. но лично меня немного раздражает , когда дети моих друзей , которым по 20-25 лет , говорят дядя Андрей- чувствуешь себя немного дряхлым старпером
     
  11. Чортопхай

    Чортопхай Аксакал

    Авто:
    VW
    Клубна карта:
    113
    :bomb: :diablo: :ireful: :ireful1:
    Якби хтось знав, як я хочу на з'їзд!!! І наліпку хочу!!! І клубну картку хочу!!! І пива з однодумцями!!! І...
    Але ті 450 км, які мене відділяють від "Метро", знову стали бар'єром, якого мій хлопець (Golf) сьогодні не візьме.

    Во-во! І я про те саме!!!
     
  12. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    Ну так, Ви (Ти?) ж дама :)
     
  13. Чортопхай

    Чортопхай Аксакал

    Авто:
    VW
    Клубна карта:
    113
    Що Ти цим хотів сказати? :dntknw: ;)
     
  14. bass

    bass Аксакал

    Авто:
    Був VW Passat B4 Variant (ADZ)1.8 (35I) Automat, Була Audi Avant A6C5 2.5TDI(AKN)
    Клубна карта:
    000073
    Певно то, що дамі вибирати, як їй хочіцца що б до неї зверталися:air_kiss:
     
  15. Rock

    Rock Active Member

    Авто:
    Audi 80 1.8S
    :D:D почитавши коменти в темі можна розвеселитись

    а по суті це діло особисте хто і як з ким спілкується

    і хто і як розуміє звернення на "Ти" і на "Ви"
     
  16. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Насправді оте сприйняття ТИ і ВИ дуже суб"єктивне і різне у різних людей. Те що одному здається нормальним звертанням до "побратима", іншому може видатися фамільярністю чи хамством. Хтось не може себе перебороти щоб старшій людині сказати ТИ, а когось теліпає коли йому кажуть ВИ. Ну можна звичайно в правилах написати що ми тут спілкуємося виключно на ТИ і хто буде "викати" відправляється в бан, але чи то вихід? :)
     
  17. Чортопхай

    Чортопхай Аксакал

    Авто:
    VW
    Клубна карта:
    113
    Приймаєцця! :yahoo:
    Віднині до мене, як до старшої людини, прошу говорити тільки ТИ! :dance2:
    І не будемо міняти правил форуму. :girl_angel:
     
  18. Kinder

    Kinder Аксакал

    Авто:
    VW B6 Passat 2.0 2006
    Клубна карта:
    21
    А ще вислів "пішов ти ..." краще сприймається ніж "пішли би ВИ ..."
    Ще б добавив: "а ви далеко підете" )))))))))))))))))))))))))))))))

    Друзяки мої, піс! Більше демократії тут і менше анархії!
    не зациклюйтеся на таких важливотривіальних моментах!
    Приїзди на з*їзд і побачиш та почуєш усю красу нашої команди!
    Пригостимо тебе наклейками, картками, пивом (як ти пишеш жовтою булькаючою рідиною з пінкою), чіпсами, горішками, фісташками, сємками, морозивом, шоколадкою, печеньком!
    Сьогодні на з*їзді наприклад ми наплюли з сємок початок ребрендінгового логотипу Ауді-Фольцвагена, почали з лого Ауді ))))))))))))
     
  19. Чортопхай

    Чортопхай Аксакал

    Авто:
    VW
    Клубна карта:
    113
    Фотку в студію! В житю не виділам наплютого Ауді! :wacko1:
     
  20. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Є деякі речі, що можна побачити лише на з'їздах, вони не передаються по фото.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)